Protext ČTKDvojitá nadílka Dat naplno a novinky O2 beam a O2 tag

Dvojitá nadílka Dat naplno a novinky O2 beam a O2 tag

Praha 27. června 2024 (PROTEXT) – Operátor O2 představuje letní odměny pro své zákazníky

  • Operátor O2 přináší svým zákazníkům novinky, které budou moci využít nejen na dovolené – repráček O2 beam za 299 Kč nebo lokalizační čip O2 tag pro iOS za 249 Kč.
  • Voucher na O2 tag i O2 beam za zvýhodněnou cenu najdou zákazníci v Moje O2 už od 27. června, aby si je stihli přibalit do kufru nebo využít třeba jako dárek za vysvědčení.
  • Od 1. července si navíc mohou užívat zákazníci O2 dvojnásobek Dat naplno, tedy až 10 dnů. A to kdykoli si sami zvolí, bez ohledu na den v týdnu.
  • Bezstarostně surfovat mohou vždy celých 24 hodin bez toho, aby by se museli ohlížet na datový limit nebo rychlost. Data naplno stačí jednoduše aktivovat v Moje O2.

Kdy jindy si užívat výhody již třetím rokem zákaznicky nejlépe hodnocené O2 5G sítě než v létě? Operátor O2 proto od 1. července do konce srpna rozdává zákazníkům dvojnásobný počet Dat naplno do jejich tarifů. Užívat si neomezené datování celých 24 hodin tak nebylo nikdy jednodušší.

Výhody Dat naplno

I toto léto se O2 rozhodlo zákazníkům zpříjemnit, a proto jim do tarifů od 1. července dává dvojnásobný počet Dat naplno, se kterými si mohou na celých 24 hodin užít neomezené datování na O2 5G síti. A to bez ohledu na den v týdnu.

„Ať se chystáte na dlouhé cesty, potřebujete vyhledávat dopravní spojení či ubytování, chcete sdílet zážitky a příběhy na sociálních sítích, dvojnásobný počet dnů plných neomezených 5G dat se bude hodit. Díky nim nebudete muset vyhledávat veřejné, a ne vždy bezpečné Wi-Fi sítě. S dvojnásobkem dat naplno si nemusíte lámat hlavu s limity a můžete vždy datovat na maximum,“ vysvětluje ředitelka segmentu mobilních služeb O2 Silvia Cieslarová a doplňuje: „Nespornou výhodou Dat naplno je i svoboda a flexibilita využívat neomezená data právě v momentě, kdy je nejvíce potřebujete. Sami si vyberete den, který se vám nejvíce hodí, a je úplně jedno, jestli to bude víkend nebo všední den.“

Jak Data naplno aktivovat

Zákazník si může Data naplno aktivovat kdykoli, a to zdarma v aplikaci Moje O2. Bonusové dny pak najde v sekci Data naplno zobrazená jako dárek.

Zapnutí zvládne zákazník jednoduše na pár kliknutí. V momentě, kdy si aktivuje Data naplno, zastaví se mu na 24 hodin čerpání dat z jeho tarifu. Když spotřebuje všechna svá Data naplno, může si kdykoli za 49 korun přikoupit další neomezený den navíc.

Každý zákazník dostane dvojnásobek Dat naplno 1. července, a to nezávisle na zúčtovacím období. Na začátku každého dalšího zúčtovacího období až do konce srpna se zákazníkovi bude znovu obnovovat jejich dvojnásobek. Využít je může až do 31. srpna, a to i v rámci svých cest po zemích EU.

O2 beam a O2 tag

Tím ale léto plné výhod u O2 nekončí. Díky dvojité náloži Dat naplno si budou moci na maximum užívat zákazníci například i streamování hudby, a to s přenosným Bluetooth reproduktorem O2 beam.

Díky kompaktním rozměrům jde s sebou vzít kamkoli – do auta i na chalupu, stejně jako do kempu nebo na pláž. „Stylový reproduktor z dílny O2 vydrží hrát oblíbené písničky až 25 hodin a krásně se vejde do kabelky nebo i menšího batohu. Stává se z něj tak skvělý parťák na dovolenou nebo krátké výlety,” popisuje Tomáš Kohout, Head of Hardware management v O2.

O2 beam má Bluetooth a naladíte na něm i své oblíbené rádio. Muziku přehrajete také přes USB-A třeba z telefonu nebo notebooku. Repráčky se navíc dají jednoduše párovat a mohou tak přehrávat stejnou hudbu nebo rádio v jeden čas na dvou místech nebo ve dvou místnostech. K dostání bude pro zákazníky O2 za speciální letní cenu 299 Kč.

A nejen na dovolené využijete také třetího hrdinu letní nabídky – O2 tag.

Tento malý lokalizační čip se postará o to, že už nikdy nebudete muset složitě hledat klíče, pohlídáte si odbavené zavazadlo a snadno najdete třeba i auto na parkovišti. Je certifikovaný, plně kompatibilní s Apple Find My a lze ho snadno přidělat ke klíčům, zavazadlům, na kolo nebo dát dítěti na tábor. A v létě navíc pro zákazníky O2 za příjemnou cenu 249 Kč za jeden, nebo 499 Kč za balení se třemi kusy.

Ať už si zákazníci budou chtít užívat pohodu s O2 beamem nebo mít vše pod kontrolou díky O2 tagu, v obou případech jim stačí vyzvednout si v aplikaci Moje O2 slevový kód a ten pak uplatnit při nákupu v e-shopu nebo kterékoli O2 Prodejně. A aby to vše stihli ještě před prázdninami a vysvědčením, voucher v aplikaci Moje O2 najdou už od 27. června.

 

 

ČTK Connect ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

 

Doporučujeme

Hrozí bitcoinu výrazný propad? Dubnový růst nemá pevné základy, varují analytici

Dubnový růst bitcoinu, během kterého se největší kryptoměna světa dostala z ceny 66 000 dolarů až na 79 000 dolarů, může podle analytiků stát na velmi křehkých základech. Data naznačují, že příznivý vývoj nebyl podpořen reálnou poptávkou investorů, ale především spekulativním obchodováním na futures trzích, přičemž makroekonomické podmínky se spíše zhoršují.

Na Krétě jsou desítky účastníků flotily, které dříve zadržel Izrael

Na Krétě se vylodily desítky propalestinských aktivistů, které Izrael ve čtvrtek zadržel při zásahu proti flotile směřující do Pásma Gazy. Napsala to dnes agentura AFP s odkazem na svého zpravodaje na místě. Při čtvrtečním zásahu Izrael zadržel nejméně 175 účastníků flotily a tvrdil, že je předá Řecku, jehož ministerstvo zahraničí potvrdilo ochotu přijmout je na svém území.

Rusko znovu zaútočilo na Oděskou oblast, Ukrajina na ruský přístav Tuapse

Rusko v noci na dnešek zaútočilo na jihoukrajinskou Oděskou oblast, která cílem dronových náletů byla i během předchozích nocí. Podle záchranářů pět lidí v Oděse utrpělo zranění. Naopak ukrajinské drony počtvrté během dvou týdnů zaútočily na přístav Tuapse v jihoruském Krasnodarském kraji.

Bývalá vůdkyně Myanmaru Su Ťij se podle armády vrací do domácího vězení

Bývalou vůdkyni Myanmaru Aun Schan Su Ťij přesunula armáda z vězení do domácího vězení. Tento krok přichází po letech izolace, bez přímého kontaktu s rodinou. Není ale jasné, zda jde o skutečné uvolnění, nebo jen symbolické gesto.

Útočník na Židy v Londýně byl evidován v protiteroristickém programu, potvrdila policie

Muž podezřelý z antisemitského teroristického útoku v severním Londýně byl již dříve evidován v britském protiteroristickém programu Prevent. Potvrdila to britská policie.

Letadlová loď USS Gerald R. Ford opustí Blízký východ, vydá se zpět do USA

Americká letadlová loď USS Gerald R. Ford v příštích dnech vypluje z Blízkého východu a vydá se zpět do Spojených států. Sníží se tím vojenská přítomnost Američanů v regionu v době války s Íránem. S odvoláním na americké představitele to napsal deník The Washington Post (WP). Návrat je očekávanou úlevou pro zhruba 4500 námořníků, kteří na lodi strávili deset měsíců. Plavidlo se na moři potýkalo s řadou problémů a nutně potřebuje opravit.

Ukrajina požádá USA o podrobnosti ohledně ruského návrhu příměří

Ukrajina požádá tým amerického prezidenta Donalda Trumpa o vyjasnění podrobností ohledně ruského návrhu krátkodobého příměří. V příspěvku na síti X to dnes napsal ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Po telefonátech mezi americkým a ruským prezidentem zůstává mnoho otázek nezodpovězených, řekla dnes podle agentury Reuters šéfka diplomacie EU Kaja Kallas.

USA zvažují snížení počtu vojáků v Německu, uvedl Trump

Spojené státy zvažují možnost omezit počet amerických jednotek působících v Německu. Uvedl to ve středu americký prezident Donald Trump, podle něhož rozhodnutí padne ve velmi krátké době. Trump v úterý kritizoval německého kancléře Friedricha Merze za údajnou německou neochotu podpořit USA ve válce proti Íránu.

Fed nechal sazby beze změny. Je nejrozpolcenější od roku 1992

Americký Federální rezervní systém (Fed) je nejrozpolcenější od roku 1992. Rada guvernérů většinově hlasovala pro ponechání sazeb beze změny, čtyři její členové ale z různých důvodů hlasovali proti. Zatímco trh práce zůstává stabilní, obavy vzbuzuje rostoucí inflace kvůli válce v Íránu.

Svoboda médií ve světě je nejnižší za 25 let, uvedli Reportéři bez hranic

Svoboda médií ve světě je nejnižší za posledních 25 let, uvedla dnes v pravidelné zprávě mezinárodní nevládní organizace Reportéři bez hranic (RSF). Ve více než polovině ze 180 sledovaných zemí je podle ní situace médií obtížná nebo velmi vážná, zejména vlivem rozšiřování restriktivních zákonů. Česko si v žebříčku proti loňsku o jedno místo pohoršilo na 11. příčku.

Ruské drony zasáhly v noci na dnešek ukrajinskou Oděsu, zranily 18 lidí

Nejméně 18 zraněných si v noci na dnešek vyžádal útok ruských dronů na jihoukrajinské město Oděsa. Útok poškodil obytné budovy, informovala agentura Reuters s odvoláním na oficiální činitele. Byl to druhý ruský útok na Oděsu za tento týden.

Republikáni překreslují volební mapy. Ve hře jsou výsledky voleb

Republikáni se usilovně snaží překreslit mapy volebních obvodů ve svůj prospěch. Floridští zákonodárci schválili nový plán volebních obvodů pro nadcházející volby do Kongresu, které se uskuteční letos v listopadu, a Nejvyšší soud zrušil v Louisianě klíčové ustanovení zákona o volebních právech.

Izrael u Řecka zasáhl proti flotile plující do Gazy, zadržel asi 175 lidí

Izraelské ozbrojené síly zastavily flotilu s humanitární pomocí plující do Pásma Gazy a na palubě více než 20 lodí zadržely asi 175 lidí, které nyní odvážejí do Izraele. S odvoláním na vyjádření izraelského ministerstva zahraničí to píše agentura AFP.

Indické svátky sklizně čelí tlaku klimatu

Jaro v Indii tradičně hýří barvami, hudbou a tancem. Vesnice ožívají slavnostmi spojenými se sklizní. Letos se ale do radosti míchá nejistota. Počasí se mění a zemědělci to cítí na vlastní kůži.

Cena ropy vyskočila nejvýš od roku 2022

Cena ropy prudce roste a světové trhy začínají naplno počítat s tím, že konflikt kolem Íránu jen tak neskončí. Severomořská ropa Brent se dostala nad 122 dolarů za barel, tedy na nejvyšší úroveň od roku 2022. Důvodem je patová situace mezi Spojenými státy a Íránem a téměř uzavřený Hormuzský průliv, kterým běžně proudí významná část světové ropy.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama