Více
  19.9 C
  Czech
  Sobota, 25 června, 2022

  Dota 2 tým Brame se loučí s Focusem

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Dnes oznámil svůj odchod z týmu carry hráč Brame Tasos „Focus“ Michailidis. Odchod znamená konec Focusova druhého působení v týmu, neboť hráč původně do organizace přišel v roce 2020. Po roce z týmu odešel a na soupisku byl zařazen Dmitrij „Nefrit“ Tarasič.

  Focus se vrátil a nahradil Nefrita jen čtyři měsíce po svém prvním odchodu.

  Druhé Focusovo působení v Brame odstartovalo v první divizi západoevropského DPC. Přestože v sezóně nenašel formu, podařilo se týmu dostat na místo, kde by se mohl potenciálně vyhnout sestupu. Ve finále sezóny Brame odehrálo remízový zápas proti Entity, který prohrálo.

  I přes vztah ke druhé lize Brame neprošlo žádnými změnami v sestavě. Brame v současné době odehrálo tři série ve druhé divizi a má bilanci jedné výhry a dvou proher. Vzhledem k tomu, že všechny jejich prohry byly série na tři vítězná utkání, Brame by se technicky mohlo ucházet o první dvě místa, pokud ITB a Nigma ztratí formu.

  Ohledně odchodu Focuse z týmu nebyly veřejnosti sděleny žádné podrobnosti a Brame plánují odehrát svůj zápas proti Nigmě s náhradníkem. Vzhledem k tomu, že mezinárodní kvalifikace je na obzoru, náhradník by nakonec mohl být nejnovějším členem Brame.

  Zatímco Brame budou mít stále šanci dostat se na International, odchodem by mohly skončit Focusovy šance na postup na TI v této sezóně, protože si bude muset najít místo v týmu, který v současné době soutěží v DPC.

  Focusova hráčská historie

  Narozdíl od zbytku soupisky Brame se Focus ve vodách profesionální Doty 2 začal pohybovat až v roce 2016, kdy se přidal k týmu s názvem BrooDMotherS. Následovalo působení ve spoustě neúspěšných týmů, v některých z nich už dokonce hrál se spoluhráči z Brame.

  Soupiska Brame se zčásti skládá z legendárního řeckého týmu Ad Finem, mezi jehož největší úspěchy patří druhé místo na Boston Majoru 2016, to vedlo k tomu, že se týmu ujala organizace Mousesports, pod kterou ale soupiska nepodávala kýžené výkony. Po necelých devíti měsících se tým rozpadl. Jednalo se o poslední působení organziace Mousesports v Dotě 2. Bohužel pro organizaci – žádná z jejích soupisek nepodávala výkon, který byl od nich očekáván, i když spousta z nich byla plná talentovaných hráčů, jejichž jména jsou skloňována dodnes.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS