Reklama

Comeback podle „shrouda“. Legenda je zpátky, přejde ale na Valorant

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Michael Grzesiek je v prostředí počítačových her velice známou personou. V jednu dobu patřil mezi nejlepší hráče Counter-Striku na světě, v roce 2017 ale pustil své řemeslo k vodě. Od té doby se naplno věnuje streamování, zdá se ale, že se mu začalo po střílečkách stýskat. Hlásí tak návrat.

Ten, kdo jméno „shroud“ nezná, zřejmě ještě do dění okolo her nepronikl. Kanaďan patřil v jednu dobu k naprosté špičce. Hájil barvy Cloudu9, se kterým v roce 2015 ovládl základní část první edice ESL v Severní Americe, o 2 roky později pak skončil druhý na prestižním podniku v Kolíně nad Rýnem.

Nad hráčem s polskými kořeny se pak ale začala stahovat mračna. Přestalo to být ono, což resultovalo v konec. Counter-Striku: Global Offensive dal sbohem před 4 lety a začal se věnovat streamování. Kde už posbíral i několik cen.

V roce 2019 získal ocenění The Game Awards v kategorii Content Creator of the Year, sledují ho miliony lidí a jeho sláva nebere konce. Ta se teď ještě znásobí po poslední zprávě. „shroud“ se vrátí ke své milované práci, tedy profesionálnímu hraní.

Ten, kdo ale čeká comeback k CSGO, se plete. Michael dá šanci Valorantu, tedy úhlavnímu nepříteli kultovní střílečky. V jeho videích se tahle hra často objevuje, i proto si „shroud“ řekl, že složí tým a zkusí štěstí i na turnaji.

Čeká ho kvalifikace VCT

„shroud“ a jeho pomocníci se těší na otevřenou kvalifikaci Valorant Champions Tour Challengers. Ta startuje 22. července a Kanaďan ale nebude mít vůbec jednoduchou práci. I když nutno říct, že tým má celkem slušný.

Nazval ho „what’s going on“, tedy v překladu „co se to děje“ a do nominace zařadil několik hvězdných jmen:

  • Michael ‘shroud’ Grzesiek
  • Timmy ‘iiTzTimmy’ An (profesionální hráč Apexu/Valorantu)
  • Skyler ‘Relyks’ Weaver (bývalý hráč Cloudu9)
  • Leonardo ‘Laski’ Arroyo (bývalý „CSkař“, který přešel na Valorant)
  • ShawnBM (content creator ve Valorantu)

Pokud se „shroudovi“ a jeho bandě podaří postoupit, čeká je další fáze v Challengers 2. Na tomhle eventu už se bude hrát o slušný balík peněz. 50 tisíc dolarů se rovná zhruba 1,1 milionu korun.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Sídlo Gen.G
Se slávou a penězi jde ruku v ruce také popularita, ta ale nemusí být v každém případě jen pozitivní. Což teď na vlastní kůži poznali zástupci jihokorejského týmu Gen.G, které měl v plánu přepadnout v jeho vlastním sídle ozbrojený pachatel. Neštěstí se ale nakonec podařilo zabránit.
José Mourinho
Ne všichni jsou z populární pecky zvané Fornite nadšení. Světové celebrity si domlouvají spolupráce, hře už propůjčil tvář třeba Neymar, Pelé nebo Aubameyang. Kdo ji ale přímo nenávidí, to je kouč Říma José Mourinho. Podle něj u ní totiž fotbalisté tráví celé noci i přes fakt, že mají před zápasem.

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama