Reklama

6 věcí, o kterých si ženy myslí, že je muži v posteli chtějí. Oni je přitom zas až tak nechtějí

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Dámy, přemýšlíte v posteli neustále nad tím, co jste kdy kde slyšely o tom, že mají muži v sexu rádi? A upíráte veškerou svou pozornost, síly a myšlenky na to, abyste to ve vhodném okamžiku udělaly? Tak se na to rovnou vykašlete a raději si naplno užívejte vašich postelových hrátek. Tohle je totiž 6 věcí, o kterých si ženy myslí, že je muži milují, ale ve skutečnosti je to úplně jinak. Oni je nechtějí!

Neustálé opakování jeho jména

Párkrát to opravdu stačí, a dokonce ani to není nutné (i když je to pro muže opravdu vzrušující). Jen to prostě neopakujte pořád dokola, aby si pak muži nemysleli, že se dostali do nějaké časoví smyčky a mají sex sami se sebou.

Máte neustále zavřené oči (i když se chcete dozvědět, co se děje)

Mít neustále otevřené oči, dokonce i v okamžiku největšího vzrušení, je pro toho druhého dost nepříjemné. Pokud má ale žena celou dobu oči zavřené, je to snad ještě divnější. Pro muže to znamená jen dvě věci: buď se na ně žena nechce dívat, nebo přemýšlí o něčem (někom) jiném.

Pokaždé na sobě máte sexy spodní prádlo

Nemusíte se bát, že by muži byli překvapení, kdyby zjistili, že na sobě máte bombarďáky ve stylu vaší babičky, protože jste prostě zapomněly vyprat. Rozhodně na sobě nemusíte mít sexy spodní prádlo pokaždé.

Nemusíte mít dokonce žádné spodní prádlo. Pro muže je to nakonec stejně jen další vrstva navíc, kterou musejí sundávat.

Předstíráte, že máte málo zkušeností

Může to být opravdu vzrušující, pocit, že muž ženu učí. Zároveň to ale na něj může vyvíjet tlak. Takže lepší bude, když budete jednoduše upřímné. A pokud dokonce máte v nějaké hodně žhavé chvíli nějaké eso v rukávu, určitě ho vytáhnete.

Dokonalé vlasy a líčení za každých okolností

Sexy vlasy jsou hodně rajcovní. Nikdo ale přeci nepočítá s tím, že vydrží celou vášnivou akci. Dokonce ani muži. A představa, že po sexu budete mít účes naprosto nedotčený a neporušený, zní dost nudně.

Mlčíte, když se vám něco nelíbí

Samozřejmě že málokterý chlap chce být neustále kritizován. Rozhodně ale nezůstávejte v klidu, pokud něco nefunguje nebo se vám nelíbí. Věřte tomu, že žádný muž si určitě nebude stěžovat, že mu pomůžete k dosažená vašeho orgasmu. Protože to je (vedle toho jeho vlastního) přesně to, co chce.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Panther_Tank
Německá prokuratura a obhajoba se dohodly na udělení podmíněného trestu maximálně do jednoho roku a pěti měsíců pro nepovolené držení zbraní, munice a výbušnin 84-letému muži, který v suterénu svého domu skladoval tank z dob druhé světové války, protiletadlové dělo, torpédo a další zbraně .
Lamborghini Huracán EVO
Další krok kupředu. Tak by se dalo mluvit o výměně, která se stala na letišti v italské Boloni. Tam jako vozidlo, které navádí letadla po dráze, používali Lamborghini Huracán. Jenže tomu teď odzvonilo a místo něj je tu jiná super kára. Lamborghini Huracán EVO. Čtyřkolka má ještě o 60 koní více než původní verze a pracovníci letiště se mají na co těšit.

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama