1.3 C
Czech
Čtvrtek 7. prosince 2023

Rusko na Ukrajinu po dohodě zprostředkované Katarem vrátí šest ukrajinských dětí

Rusko propustí další šestici ukrajinských dětí a umožní jim návrat k rodinám. Učiní tak na základě dohody zprostředkované Katarem, informoval dnes list The Washington Post (WP) s odkazem na katarské úřady. Děti, které podle zdrojů listu pobývaly u příbuzných v Rusku a na Ruskem okupovaných územích Ukrajiny, se nyní domů vrací přes Moskvu a Bělorusko.

Press Ganey oznamuje plány na akvizici společnosti Forsta

Sledujte nás na sítích

Boston / Londýn / Oslo 7. února 2022 (PROTEXT/BusinessWire) – Press Ganey oznamuje plány na akvizici společnosti Forsta – lídra pro rok 2021 ve studii Magic Quadrant agentury Gartner®

pro oblast hlasu zákazníků – s cílem urychlit inovace v oblasti globálních zkušeností ve zdravotnictví

Společnost Forsta, která je mocným hráčem v oblasti zdravotní péče, rozšíří svou nabídku produktů a odhalí hlubší poznatky pro klienty díky technologii Human Experience (HX) společnosti Forsta

Press Ganey, renomovaný lídr v oblasti zkušeností pacientů, členů, zaměstnanců a spotřebitelů v celém ekosystému zdravotní péče, dnes oznámila své plány na akvizici společnosti Forsta, předního světového poskytovatele technologií v oblasti zákaznické zkušenosti a průzkumu trhu. Společnost Forsta byla jmenována lídrem pro rok 2021 ve studii Magic Quadrant agentury Gartner® pro oblast hlasu zákazníků. Očekává se, že transakce bude uzavřena v prvním nebo druhém kalendářním čtvrtletí roku 2022 a podléhá schválení regulačními orgány a dalším obvyklým podmínkám uzavření.

„Tato aliance posouvá společnost Press Ganey do nové budoucnosti. Naše bezkonkurenční excelence v oblasti poradenství ve zdravotnictví a vlastní data a analytika budou brzy obohaceny o ještě větší inovace a rychlost díky prvotřídním zkušenostem a výzkumné technologické platformě společnosti Forsta,“ uvedl Patrick T. Ryan, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Press Ganey. „Jsem nadmíru potěšen, že mohu společnost Forsta přivítat v rodině Press Ganey. Jedná se o obrovský skok vpřed, který našim zákazníkům pomůže dělat jejich práci každý den lépe.“

Toto spojení posouvá společnost Press Ganey na její cestě k integraci špičkových technologií zaměřených na člověka do jejího uznávaného vedení a odborných znalostí v oblasti řízení ve zdravotnictví. Klienti Press Ganey budou mít na komplexní platformě společnosti Forsta přístup k ještě výkonnějšímu souboru možností technologií pro zákaznickou zkušenost (CX), zkušenost zaměstnanců (EX) a průzkum trhu (MR). Společnost Forsta rovněž přináší rozsáhlé znalosti v řadě průmyslových vertikál, jako je maloobchod, finanční služby, cestovní ruch a pohostinství, technologie, zábava a spotřební zboží. Společnost spolupracuje s předními světovými značkami, jako jsou Avon, Best Buy, Canon, eBay, Heathrow Airport a Mars, Inc.

Spojení s průkopníkem v oblasti zvyšování výkonnosti ve zdravotnictví, Press Ganey, přináší společnosti Forsta nový přístup k investicím, možnostem růstu a hlubokým zkušenostem s poradenstvím a řízením změn v komplexním ekosystému zdravotnictví. Press Ganey poskytuje firmě Forsta zdroje pro další inovace, a to ve zrychleném tempu. A zlatý standard CX a EX schopností Press Ganey ve zdravotnictví vybaví společnost Forsta desetiletími zkušeností v této vertikále.

„Press Ganey byla první společností, která skutečně rozpoznala a reagovala na význam Patient Experience, a je i nadále lídrem inovací v této oblasti. Jsem nadšený, že mohu spojit síly s tak pokrokovou a vysoce respektovanou firmou, a těším se na výhody, které tato investice přinese našim zákazníkům,“ řekl Kyle Ferguson, generální ředitel společnosti Forsta.

Společnosti Press Ganey a Forsta společně poskytují zkušenosti a informace milionům organizací:

● 100% příjemců U.S. News & World Report Best Hospital a Best Children’s Hospital Honor Roll využívají Press Ganey.

● Společnost Press Ganey zapojuje každoročně přibližně 476 milionů pacientů.

● Platforma HX (Human Experience) společnosti Forsta slouží více než 5 000 zákazníkům ve více než 100 zemích světa.

● Forsta podporuje 9 z 10 největších agentur pro výzkum trhu na světě.

„Tento krok je vyvrcholením investic společnosti Press Ganey, která se snaží být lídrem nejen v oblasti zdravotnictví, ale také v oblasti technologií pro zážitky. Platforma HX společnosti Forsta umožní Press Ganey udělat obrovský skok v technologických řešeních pro naše klienty,“ řekl Darren Dworkin, ředitel pro strategii společnosti Press Ganey. „Společně vytvoříme novou generaci zkušeností pro pacienty a zákazníky, které budou lepší, hlubší a skutečně zaměřené na člověka.“

O společnosti Press Ganey

Společnost Press Ganey před více než 35 lety vynalezla hnutí za zlepšení výkonnosti ve zdravotnictví. Dnes nabízí integrovanou sadu řešení, která se zabývají bezpečností, klinickou dokonalostí, zkušenostmi pacientů a zapojením pracovníků. Společnost spolupracuje s více než 41 000 zdravotnickými zařízeními v rámci svého poslání snižovat utrpení pacientů a zvyšovat odolnost ošetřovatelů s cílem zlepšit celkovou bezpečnost, kvalitu a zkušenosti s péčí.

O společnosti Forsta

Forsta je technologická platforma pro zkušenosti a výzkum, která shromažďuje a analyzuje data a převádí zjištění do sdílených akcí, které slouží jako podklad pro rozhodování a podporu růstu. Technologie společnosti Forsta je navržena tak, aby objevovala, analyzovala a sdílela chytré poznatky nabité reálným akčním potenciálem a pomáhala organizacím lépe porozumět kompletním lidským zkušenostem jejich publika.

Podívejte se na zdrojovou verzi tiskové zprávy: https://www.businesswire.com/news/home/20220207005510/en/

Kontakt:

Media:

Press Ganey

Ty Fiesel (MP&F)

[email protected]

+1 615 259 4000

Forsta – US

Theresa Tepper

Global Director of Communications

[email protected]

Forsta – EU & UK

Sallyanne Heywood

[email protected]

+44 7884 187 074

Zdroj: Press Ganey

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Vybrali jsme pro vás

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

McDonald’s otevře přes 10 tisíc nových poboček. Chce konkurovat i řetězci Starbucks

Americký řetězec s rychlým občerstvením McDonald’s představil ambiciózní plán na otevření více než 10 tisíc nových poboček a nové pilotní restaurace, která by se pohybovala v segmentu Starbucks. Tato expanze znamená nejrychlejší období růstu v historii společnosti.

Střelba na škole v ruském Brjansku si vyžádala dvě oběti včetně útočnice

Jednoho člověka zabila a dalších pět lidí zranila studentka, která dnes ráno střílela na gymnáziu v západoruském Brjansku. Uvedlo to ruské ministerstvo zdravotnictví, podle kterého se dívka po činu zastřelila. Motiv a okolnosti střelby úřady vyšetřují, napsala agentura TASS. Agentura Reuters uvedla, že střelkyni bylo 14 let.

Brazílie posiluje vojenskou přítomnost na hranicích s Venezuelou a Guyanou

Brazílie posiluje vojenskou přítomnost na hranicích s Venezuelou a Guyanou kvůli proběhlému referendu o sporném území nárokovaném oběma státy a venezuelské vojenské aktivitě. Jednotky Guyany jsou ve stavu nejvyšší pohotovosti. Poblíž venezuelské hranice zmizel guyanský vojenský vrtulník.

Austrálie a Papua Nová Guinea podepsaly bezpečnostní pakt

Austrálie podepsala s Papuou Novou Guineou bezpečnostní dohodu, která má zvýšit stabilitu v regionu. Počítá například s posílením policejních schopností sousedního státu a podporou jeho právního systému. Spojené státy podepsaly s Papuou Novou Guineou obranný pakt v květnu.

Útočník na univerzitě v Las Vegas zastřelil tři lidi, policie ho zabila

Útočník ve středu na Nevadské univerzitě v Las Vegas zastřelil tři lidi, jeden člověk je vážně raněný, uvedla dnes policie a doplnila tak předchozí informace o raněných. Střelec je též mrtvý. Kriminalisté již zahájili vyšetřování. Podle zdrojů agentury AP je z činu podezřelý profesor, který neúspěšně usiloval o pozici vyučujícího na této univerzitě. Výuka ve škole byla do pátku zrušena.

Republikáni v Senátu USA zablokovali Bidenův návrh na finanční pomoc Ukrajině a Izraeli

Republikáni v americkém Senátu ve středu zablokovali návrh demokratického prezidenta Joe Bidena na rozsáhlou finanční pomoc Ukrajině a Izraeli. Tento krok přišel poté, co republikáni požadovali zpřísnění americké imigrační politiky výměnou za podporu balíčku.

Putina ve Spojených arabských emirátech vítali jezdci na koních i vojenský akrobatický tým

Ruský prezident Vladimir Putin byl dnes při své návštěvě Spojených arabských emirátů (SAE) přivítán s velkou pompou. Na letišti ho přivítal ministr zahraničí SAE Abdalláh bin Zayed bin Sultan Nahyan a šéf ruské diplomacie Sergej Lavrov. Putinův příjezd do prezidentského paláce Kasr al-Watan v Abú Zabí doprovázeli jezdci na koních, pěší garda a vojenská akrobatická skupina Fursan, která nad palácem předvedla let kouřových bomb v barvách ruské trikolóry.

DOPORUČUJEME

Vyšla kniha Marketing a PR v architektuře

Praha 7. prosince 2023 (PROTEXT) - První publikace svého druhu přehledně shrnuje všechny způsoby marketingové prezentace a komunikace v oblasti architektury a interiérového designu....

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

McDonald’s otevře přes 10 tisíc nových poboček. Chce konkurovat i řetězci Starbucks

Americký řetězec s rychlým občerstvením McDonald’s představil ambiciózní plán na otevření více než 10 tisíc nových poboček a nové pilotní restaurace, která by se pohybovala v segmentu Starbucks. Tato expanze znamená nejrychlejší období růstu v historii společnosti.

Střelba na škole v ruském Brjansku si vyžádala dvě oběti včetně útočnice

Jednoho člověka zabila a dalších pět lidí zranila studentka, která dnes ráno střílela na gymnáziu v západoruském Brjansku. Uvedlo to ruské ministerstvo zdravotnictví, podle kterého se dívka po činu zastřelila. Motiv a okolnosti střelby úřady vyšetřují, napsala agentura TASS. Agentura Reuters uvedla, že střelkyni bylo 14 let.

Brazílie posiluje vojenskou přítomnost na hranicích s Venezuelou a Guyanou

Brazílie posiluje vojenskou přítomnost na hranicích s Venezuelou a Guyanou kvůli proběhlému referendu o sporném území nárokovaném oběma státy a venezuelské vojenské aktivitě. Jednotky Guyany jsou ve stavu nejvyšší pohotovosti. Poblíž venezuelské hranice zmizel guyanský vojenský vrtulník.

Austrálie a Papua Nová Guinea podepsaly bezpečnostní pakt

Austrálie podepsala s Papuou Novou Guineou bezpečnostní dohodu, která má zvýšit stabilitu v regionu. Počítá například s posílením policejních schopností sousedního státu a podporou jeho právního systému. Spojené státy podepsaly s Papuou Novou Guineou obranný pakt v květnu.

Útočník na univerzitě v Las Vegas zastřelil tři lidi, policie ho zabila

Útočník ve středu na Nevadské univerzitě v Las Vegas zastřelil tři lidi, jeden člověk je vážně raněný, uvedla dnes policie a doplnila tak předchozí informace o raněných. Střelec je též mrtvý. Kriminalisté již zahájili vyšetřování. Podle zdrojů agentury AP je z činu podezřelý profesor, který neúspěšně usiloval o pozici vyučujícího na této univerzitě. Výuka ve škole byla do pátku zrušena.

Republikáni v Senátu USA zablokovali Bidenův návrh na finanční pomoc Ukrajině a Izraeli

Republikáni v americkém Senátu ve středu zablokovali návrh demokratického prezidenta Joe Bidena na rozsáhlou finanční pomoc Ukrajině a Izraeli. Tento krok přišel poté, co republikáni požadovali zpřísnění americké imigrační politiky výměnou za podporu balíčku.

Putina ve Spojených arabských emirátech vítali jezdci na koních i vojenský akrobatický tým

Ruský prezident Vladimir Putin byl dnes při své návštěvě Spojených arabských emirátů (SAE) přivítán s velkou pompou. Na letišti ho přivítal ministr zahraničí SAE Abdalláh bin Zayed bin Sultan Nahyan a šéf ruské diplomacie Sergej Lavrov. Putinův příjezd do prezidentského paláce Kasr al-Watan v Abú Zabí doprovázeli jezdci na koních, pěší garda a vojenská akrobatická skupina Fursan, která nad palácem předvedla let kouřových bomb v barvách ruské trikolóry.

Rusko v noci na dnešek podniklo rozsáhlý dronový útok na Ukrajinu

Rusko v noci na dnešek podniklo rozsáhlý útok drony na jižní, centrální a východní části Ukrajiny. Bezpilotní letouny poškodily domy a podniky i infrastrukturu, informovala agentura Reuters s odkazem na ukrajinské úřady. Ukrajinské letectvo v prohlášení uvedlo, že Moskva na ukrajinské území vyslala celkem 48 bezpilotních letounů, přičemž protivzdušné obraně se podařilo sestřelit 41 z nich předtím, než dosáhly cíle.

WHO vyzvala ke zvýšení zdanění alkoholických a slazených nápojů

Světová zdravotnická organizace (WHO) vyzvala světové společenství ke zvýšení daní u alkoholických a slazených nápojů. Jejich zdanění označila za nedostatečné s tím, že zdražení těchto produktů by zlepšilo veřejné zdraví.