Více
  -1.8 C
  Czech
  Pátek 2. prosince 2022

  Press Ganey oznamuje plány na akvizici společnosti Forsta

  Boston / Londýn / Oslo 7. února 2022 (PROTEXT/BusinessWire) – Press Ganey oznamuje plány na akvizici společnosti Forsta – lídra pro rok 2021 ve studii Magic Quadrant agentury Gartner®

  pro oblast hlasu zákazníků – s cílem urychlit inovace v oblasti globálních zkušeností ve zdravotnictví

  Společnost Forsta, která je mocným hráčem v oblasti zdravotní péče, rozšíří svou nabídku produktů a odhalí hlubší poznatky pro klienty díky technologii Human Experience (HX) společnosti Forsta

  Press Ganey, renomovaný lídr v oblasti zkušeností pacientů, členů, zaměstnanců a spotřebitelů v celém ekosystému zdravotní péče, dnes oznámila své plány na akvizici společnosti Forsta, předního světového poskytovatele technologií v oblasti zákaznické zkušenosti a průzkumu trhu. Společnost Forsta byla jmenována lídrem pro rok 2021 ve studii Magic Quadrant agentury Gartner® pro oblast hlasu zákazníků. Očekává se, že transakce bude uzavřena v prvním nebo druhém kalendářním čtvrtletí roku 2022 a podléhá schválení regulačními orgány a dalším obvyklým podmínkám uzavření.

  „Tato aliance posouvá společnost Press Ganey do nové budoucnosti. Naše bezkonkurenční excelence v oblasti poradenství ve zdravotnictví a vlastní data a analytika budou brzy obohaceny o ještě větší inovace a rychlost díky prvotřídním zkušenostem a výzkumné technologické platformě společnosti Forsta,“ uvedl Patrick T. Ryan, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Press Ganey. „Jsem nadmíru potěšen, že mohu společnost Forsta přivítat v rodině Press Ganey. Jedná se o obrovský skok vpřed, který našim zákazníkům pomůže dělat jejich práci každý den lépe.“

  Toto spojení posouvá společnost Press Ganey na její cestě k integraci špičkových technologií zaměřených na člověka do jejího uznávaného vedení a odborných znalostí v oblasti řízení ve zdravotnictví. Klienti Press Ganey budou mít na komplexní platformě společnosti Forsta přístup k ještě výkonnějšímu souboru možností technologií pro zákaznickou zkušenost (CX), zkušenost zaměstnanců (EX) a průzkum trhu (MR). Společnost Forsta rovněž přináší rozsáhlé znalosti v řadě průmyslových vertikál, jako je maloobchod, finanční služby, cestovní ruch a pohostinství, technologie, zábava a spotřební zboží. Společnost spolupracuje s předními světovými značkami, jako jsou Avon, Best Buy, Canon, eBay, Heathrow Airport a Mars, Inc.

  Spojení s průkopníkem v oblasti zvyšování výkonnosti ve zdravotnictví, Press Ganey, přináší společnosti Forsta nový přístup k investicím, možnostem růstu a hlubokým zkušenostem s poradenstvím a řízením změn v komplexním ekosystému zdravotnictví. Press Ganey poskytuje firmě Forsta zdroje pro další inovace, a to ve zrychleném tempu. A zlatý standard CX a EX schopností Press Ganey ve zdravotnictví vybaví společnost Forsta desetiletími zkušeností v této vertikále.

  „Press Ganey byla první společností, která skutečně rozpoznala a reagovala na význam Patient Experience, a je i nadále lídrem inovací v této oblasti. Jsem nadšený, že mohu spojit síly s tak pokrokovou a vysoce respektovanou firmou, a těším se na výhody, které tato investice přinese našim zákazníkům,“ řekl Kyle Ferguson, generální ředitel společnosti Forsta.

  Společnosti Press Ganey a Forsta společně poskytují zkušenosti a informace milionům organizací:

  ● 100% příjemců U.S. News & World Report Best Hospital a Best Children’s Hospital Honor Roll využívají Press Ganey.

  ● Společnost Press Ganey zapojuje každoročně přibližně 476 milionů pacientů.

  ● Platforma HX (Human Experience) společnosti Forsta slouží více než 5 000 zákazníkům ve více než 100 zemích světa.

  ● Forsta podporuje 9 z 10 největších agentur pro výzkum trhu na světě.

  „Tento krok je vyvrcholením investic společnosti Press Ganey, která se snaží být lídrem nejen v oblasti zdravotnictví, ale také v oblasti technologií pro zážitky. Platforma HX společnosti Forsta umožní Press Ganey udělat obrovský skok v technologických řešeních pro naše klienty,“ řekl Darren Dworkin, ředitel pro strategii společnosti Press Ganey. „Společně vytvoříme novou generaci zkušeností pro pacienty a zákazníky, které budou lepší, hlubší a skutečně zaměřené na člověka.“

  O společnosti Press Ganey

  Společnost Press Ganey před více než 35 lety vynalezla hnutí za zlepšení výkonnosti ve zdravotnictví. Dnes nabízí integrovanou sadu řešení, která se zabývají bezpečností, klinickou dokonalostí, zkušenostmi pacientů a zapojením pracovníků. Společnost spolupracuje s více než 41 000 zdravotnickými zařízeními v rámci svého poslání snižovat utrpení pacientů a zvyšovat odolnost ošetřovatelů s cílem zlepšit celkovou bezpečnost, kvalitu a zkušenosti s péčí.

  O společnosti Forsta

  Forsta je technologická platforma pro zkušenosti a výzkum, která shromažďuje a analyzuje data a převádí zjištění do sdílených akcí, které slouží jako podklad pro rozhodování a podporu růstu. Technologie společnosti Forsta je navržena tak, aby objevovala, analyzovala a sdílela chytré poznatky nabité reálným akčním potenciálem a pomáhala organizacím lépe porozumět kompletním lidským zkušenostem jejich publika.

  Podívejte se na zdrojovou verzi tiskové zprávy: https://www.businesswire.com/news/home/20220207005510/en/

  Kontakt:

  Media:

  Press Ganey

  Ty Fiesel (MP&F)

  [email protected]

  +1 615 259 4000

  Forsta – US

  Theresa Tepper

  Global Director of Communications

  [email protected]

  Forsta – EU & UK

  Sallyanne Heywood

  [email protected]

  +44 7884 187 074

  Zdroj: Press Ganey

  Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

  (BW)

  Sledujte nás na sítích

  Čína opět chrlí oheň. Kritizuje příjezd britských poslanců na Tchaj-wan

  Čína ve čtvrtek obvinila britské poslance, kteří navštívili Tchaj-wan, z „hrubého zasahování“ do vnitřních záležitostí státu. Pohrozila, že podkopávání čínských zájmů se setká s ráznou reakcí.

  Babička byla životní optimistkou. Princ William při návštěvě USA zavzpomínal na královnu Alžbětu

  Princ William a jeho manželka Kate ve středu dorazili do Bostonu, přičemž se jedná o první cestu páru do Spojených států po osmi letech. Princ z Walesu při této příležitosti uctil památku své babičky, královny Alžběty, která zemřela v září. Připomněl i její návštěvu Bostonu v 70. letech.

  NEJNOVĚJŠÍ

  Čína opět chrlí oheň. Kritizuje příjezd britských poslanců na Tchaj-wan

  Čína ve čtvrtek obvinila britské poslance, kteří navštívili Tchaj-wan, z „hrubého zasahování“ do vnitřních záležitostí státu. Pohrozila, že podkopávání čínských zájmů se setká s ráznou reakcí.

  Babička byla životní optimistkou. Princ William při návštěvě USA zavzpomínal na královnu Alžbětu

  Princ William a jeho manželka Kate ve středu dorazili do Bostonu, přičemž se jedná o první cestu páru do Spojených států po osmi letech. Princ z Walesu při této příležitosti uctil památku své babičky, královny Alžběty, která zemřela v září. Připomněl i její návštěvu Bostonu v 70. letech.