Více
  6.8 C
  Czech
  Čtvrtek, 2 prosince, 2021

  Adoptivní dceru (6) drželi v psí kleci. K vraždě dívenky se krkavčí rodiče zatím nepřiznali

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Policie na Havaji vyšetřuje pár adoptivních rodičů z vraždy šestileté dcery. Její tělo se doposud nenašlo a rodiče popírají, že by ji zabili. Podle sourozenců ji ale krutě mučili. Informuje o tom CNN.

  Soudní dokumenty hovoří jasně: domácnost Isaaca a Lehui Kaluaových byla jako vystřižená z hororu. Ke smrti jejich nezvěstné adoptivní dcery Isabelly, které říkali Ariel, vedlo týrání. Včetně toho, že ji zavírali do psí klece, aby nemohla doma hledat jídlo. Manželský pár, který má v adoptivní nebo pěstounské péči ještě dalších několik dětí, čelí obvinění z vraždy druhého stupně.

  Manželé nahlásili zmizení Ariel 13. září, ale vyšetřovatelé se domnívají, že dívka byla zabita asi o měsíc dříve. Naposledy se totiž objevila na domácích kamerových systémech 18. srpna.

  Přísežné prohlášení na podporu zatykače na Lehua Kalua podané v pátek u rodinného soudu prvního obvodu na Havaji popisuje hrůzné podmínky, které policie vyšetřuje.

  Kaluovi policii řekli, že Ariel naposledy viděli v noci 12. září a druhý den ráno zmizela ze svého pokoje. Začátkem listopadu ale jedno z dětí řeklo vyšetřovatelům, že je Lehua a Isaac „požádali, aby drželi tajemství o tom, co se Ariel stalo,“ uvádí se v soudních dokumentech.

  Sourozenec uvedl, že Ariel „byla v koupelně v kleci pro psa, na ústech a nose měla lepicí pásku a neprobudila se“, tvrdí dokumenty. Ariel údajně nedýchala, a Lehua Kalua ji pak strčila do vany, aby se ji pokusil probudit, což se nepodařilo. Sourozenec policii popsal, že pomáhal svou sestru odnést do jejich společné ložnice. Dítě uvedlo, že neví, co se s Ariel pak stalo, její tělo se dodnes nenašlo.

  Psa neměli, klec koupili

  Následující den šel Isaac Kalua na pohotovost a byl vyšetřen kvůli „možným příznakům covidu“, uvádí se v dokumentu. Sourozenci policii řekli, že adoptivní otec covid jen předstíral. Uvedli doslova, že „věděli, že to Isaac předstírá“, a že si vzal volno z práce, aby pomohl své manželce „zbavit se důkazů„, uvádí se v dokumentu.

  ři výslechu na policii Arielin sourozenec policii řekl, že Lehua koupila na internetu klec pro psa, aby do ní Ariel na noc zavřela. Šestiletá dívka se totiž „v noci vyplížila z postele a hledala jídlo, protože měla hlad“, uvádí se v dokumentu. Dítě policii řeklo, že adoptivní matka Ariel často odpírala jídlo, a dodalo, že v té době neměli psa.

  Manželé se se soudem spojili prostřednictvím videokonference z nápravného zařízení Oahu Community Correctional Center a nepromluvili ani slovo. Advokát tak jejich jménem učinil prohlášení o nevině. Soudce zamítl kauci a manželé se mají 26. listopadu osobně dostavit k předběžnému slyšení.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Sibiř se mění v teplou krajinu. Místo mrazu tam plodí stromy a rozkvétají květiny

  Sibiř se mění v teplou krajinu. Místo mrazu tam plodí stromy a rozkvétají květiny

  Sibiř, jedna z nejchladnějších částí planety, kde teploty v zimě padají až k mínus padesáti stupňům celsia, se mění k nepoznání. Zimu střídají horka. Zmatená je jak tamní zvěř, tak rostliny, které začínají pučet před Vánoci.
  Veterinář

  Britská veterinární asociace: Než si pořídíte mazlíčka, najděte si veterináře

  Pandemie a neustále se opakující lockdowny vedly v mnoha zemích k tomu, že si lidé ve velkém pořizovali mazlíčky. Nyní jsou Britové varováni, aby si nejprve našli veterináře, než si na Vánoce domácí zvíře pořídí.
  Žena za umělá oplodnění utratila přes 1,25 milionu, ale vždy o miminko přišla

  Žena za umělá oplodnění utratila přes 1,25 milionu, ale vždy o miminko přišla. Patovou situaci přesto proměnila v životní výhru

  Moc toužila po miminku. Vytrvale randila s muži a doufala, že najde adepta na tatínka. Marně. Přesto má příběh šťastný konec. Mandě Epton ze Sydney se podařilo patovou situaci proměnit v životní výhru.
  Ve kterých oblastech je moře plné fekálií?

  Ve kterých oblastech je moře plné fekálií? Studie šokuje nejednoho dovolenkáře

  Většinou se jako první dozvíte, kde se nacházejí nejkrásnější pláže s tou nejprůzračnější vodou. Ekologičtí odborníci se na tuto tématiku však podívali z opačného konce a zjistili, ve kterých oblastech je moře nejšpinavější.
  Sestřička z hospicu popsala, co se s lidmi děje před smrtí

  Sestřička z hospicu popsala, co se s lidmi děje před smrtí

  Co to je, mít smrt přímo před očima, dobře ví hospicová sestra z Los Angeles v Kalifornii, Julie McFadden. Při své práci je denně v kontaktu jak s umírajícími, tak s jejich nejbližšími. Díky načerpaným vědomostem má neuvěřitelně rozrůstající se základnu fanoušků.
  Obézní žena nechtěla držet diety, štíhlé tělo si pořídila za 242 tisíc v Turecku

  Obézní žena nechtěla držet diety, štíhlé tělo si pořídila za 242 tisíc v Turecku

  Kayleigh Baldwin-Wilkinson (28) z anglického hrabství Essex byla vždy baculatější. Postupem času se však vyjedla přímo do morbidní obezity. Zhubnout dietami se jí nepovedlo, a tak vsadila na chirurgy. Za 8 000 liber z ní vykřesali sexy krásku bez námahy.
  Reklama
  Reklama
  Reklama