Více
  -1.2 C
  Czech
  Sobota, 4 prosince, 2021

  8 jedinečných atrakcí, které najdete pouze v Dubaji

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Dubaj je místem, jež evokuje úspěch, bohatství a luxus. Je to město plné možností, které vám nabízí některé unikátní zážitky, jež jinde nenajdete. Které to jsou?

  Západ slunce z Burj Khalifa

  Člověk může být svědkem mnoha krásných západů slunce, ale pozorovat ho z nejvyšší stavby světa, je jedinečný zážitek. Burj Khalifa má 122 pater a nahoře budete mít 360stupňový výhled na město.

  Zalyžujte si v zastřešeném ski parku

  Dubaj je horké místo, ale Ski Dubai je jedním z nejlepších způsobů, jak se ochladit. Otevřeno má každý den v roce. Můžete se sem vydat na lyže nebo snowboard, strávit tu noc a pozdravit místní tučňáky.

  Největší krytý zábavní park na světě

  IMG: Worlds of Adventure je největší krytý zábavní park na světě a umožňuje fantastický jednodenní výlet pro celou rodinu. Je to místo snů pro milovníky dobrodružství všech věkových kategorií, plné postav z Marvel a Cartoon Network, spolu s dinosaury a šíleně rychlou horskou dráhou, která vás zaveze do parku i z něj. Najdete tu mnoho možností občerstvení, nákupní střediska i kino pro ty, kdo si chtějí trochu odpočinout.

  Skočte si padákem nad Palmou

  Jistě, padákem můžete seskočit na mnoha místech, ale zde svrchu pozorujete jeden z největších umělých ostrovů světa ve tvaru palmy. Výhled opravdu stojí za to. Plus připočtěte adrenalin z tandemového seskoku…

  Ponořte se do akvária Dubai Mall Aquarium

  Pokud jste někdy chtěli plavat se žraloky, nyní máte šanci! Stačí navštívit akvárium Dubai Mall. Nachází se tu nádrž s 10 miliony litrů vody plná mořské zvířeny. Pod vedením kvalifikovaných instruktorů je ponor nezapomenutelný pro vás i pro ty, kteří ho sledují zvenčí.

  Zip-line přes Dubajskou fontánu

  Pokud jste jedním z mála šťastlivců, kterým se podaří zarezervovat si jízdu, budete mít zážitek na celý život. X-line je lanová dráha skrze centrum Dubaje a přes největší fontánový systém světa – Dubai Fountain.

  Nakupujte v jednom z největších nákupních center na světě

  The Dubai Mall je jedním z největších a plně klimatizovaných nákupních center na světě. Nabízí nejen nákupní, ale i gastronomický zážitek. Najdete tu téměř vše, na co si vzpomenete.

  Největší nafukovací vodní park na světě

  Dubajský aquapark, který se nachází nedaleko pobřeží The Beach v JBR, je nejnovějším vodním hřištěm v regionu. Popadněte své přátele a vydejte se na pláž, tohle místo si nemůžete nechat ujít!

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  trhy v Indii

  Je libo tržiště plné knih, nebo raději blešák? Navštivte trhy v Indii

  Cesta do jakékoliv země na světě by měla zahrnovat i návštěvu tržiště. Tam se potkáte s místními, ochutnáte lokální jídlo a nasajete tu pravou atmosféru. V Indii to platí dvojnásob. Které trhy nevynechat?
  Trhy v Indii

  Čerstvé ovoce i drahokamy. Na tradičních trzích v Indii seženete vše

  Při návštěvě Indie nesmíte vynechat místní tržiště. Je to jako výlet do jiného světa. Všechen ten barevný mumraj vás okouzlí na první pohled.
  Světlušky

  Do Vietnamu za světluškami

  Pozorovat maličkatá létající stvoření, která vyzařují blikající, teplé světlo, a přitom poslouchat uklidňující zvuky cvrčků, je skvělým zážitkem. Vydejte se za ním do Vietnamu.
  Nákupní centrum Čína

  Do kostela jako na koncert. Jak se slaví Vánoce v Číně

  V západních zemích křesťané slaví Vánoce většinou ve vší vážnosti, aby si připomněli narození Ježíše Krista. Oproti tomu v Číně je to spíše legrace a komerční záležitost.
  Trhy v Indii

  Tradiční trhy v Indii, které stojí za prozkoumání – část 2

  Směsice barev, vůní i chutí, to jsou tradiční indické trhy. Koupíte tu téměř vše, na co pomyslíte. A pokud nechcete nakupovat, alespoň se po nějakém trhu projděte, je to zážitek sám o sobě.
  tradiční trhy v Indii

  Tradiční trhy v Indii, které stojí za prozkoumání – část 1

  Hledáte autentický indický zážitek? Chcete si koupit lokální zboží za dostupné ceny? Putování labyrintem tradičních trhů je správnou cestou.
  Reklama
  Reklama
  Reklama