Více
  1.6 C
  Czech
  Neděle 4. prosince 2022

  Infinix uvádí na trh model ZERO 5G vybavený 6nm 5G procesorem v mimořádně elegantním designu

  Šanghaj 10. února 2022 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Infinix v úterý představila svůj první špičkový 5G smartphone ZERO 5G, přinášející veškeré výhody 5G – vyšší rychlost, bezproblémové připojení, rychlejší stahování a větší pokrytí, to vše dostupnější, než kdykoli předtím. Telefon je vybaven 6nm master procesorem Dimensity 900 od MediaTek pro vysoký herní výkon, hladkým a elegantním „uni-curve“ designem, trojitým 48MPix fotoaparátem s AI a 30násobným ultra-zoomem umožňujícím ostré přiblížení vzdálených objektů, 6,78“ FHD+ ultrajemným displejem s obnovovací frekvencí 120Hz a vzorkovací frekvencí dotyku 240Hz pro nižší latenci a okamžitou odezvu a také 5000mAh baterií s 33W technologií rychlého nabíjení, která uživatelům dodá energii na celý den.

  „Novým smartphonem ZERO 5G společnost Infinix jasně udává směr na dnešním rychle se rozvíjejícím trhu a zpřístupňuje uživatelům inovativní a zároveň vysoce výkonnou technologii 5G,“ uvedl zástupce produktového ředitele společnosti Infinix Mobility Charles Ding. „Díky inovacím přinášíme uživatelům chytrý telefon s lepším výkonem v tenčím a stylovém provedení, který obsahuje všechny klíčové technologické prvky žádané u 5G zařízení a nabízí v rámci své cenové kategorie nejlepší výkon.“

  Nastartujte svůj den

  Telefon Infinix ZERO 5G je vybaven výkonnou 6nm čipovou sadou MediaTek Dimensity 900 5G, která poskytuje neomezený zážitek ze sítě 5G v plné šíři a rychlosti. Režim Clever 5G Mode automaticky přepíná mezi technologiemi link4G a 5G podle šířky pásma uživatele a umožňuje tak výrazně zvýšit rychlost stahování a hraní her a zároveň snížit spotřebu energie.

  Čipová sada Dimensity 900 5G od výrobce MediaTek je postavena na vysoce výkonném 6nm výrobním uzlu a je integrována s modemem 5G New Radio (NR) sub-6GHz s agregací nosných frekvencí. Čipová sada je vybavena osmijádrovou centrální procesorovou jednotkou (CPU), která se skládá ze dvou procesorů Arm Cortex-A78 s taktem až 2,4 GHz a šesti jader Arm Cortex-A55 pracujících na frekvenci až 2 GHz s mimořádným výkonem pro svižnější reakce aplikací, vyšší frekvenci snímků za sekundu (FPS) při hraní her a komfortnější připojení. Použití grafického procesoru (GPU) Arm Mali-G68 MC4 a nezávislého procesoru umělé inteligence (APU) optimalizuje energetickou účinnost čipové sady a ještě více prodlužuje výdrž baterie pro mobilní hráče.

  Hráčům navíc smartphone ZERO 5G nabízí ještě rychlejší a spolehlivější připojení díky Wi-Fi 6 a technologii 2×2 MIMO, poskytující rychlost připojení přibližně 1,2 Gb/s. S modelem ZERO 5G dosáhla společnost Infinix nejpokročilejšího řešení konektivity díky technologii Dual 5G SIM, která smartphonu umožňuje připojení ke dvěma samostatným 5G SIM kartám, inteligentní přepínání na nejrychlejší síť a podle potřeby plynulý přístup k internetu z obou připojení, které nastartuje váš den jako nikdy předtím.

  Fascinující design

  Design chytrých telefonů silně ovlivňuje touha po větších obrazovkách a minimalistických, ale přesto funkčních prvcích bez negativního dopadu na klíčové technologie, jako je např. kvalita fotoaparátu, kapacita paměti a výdrž baterie.

  ZERO 5G je vybaven velkým 6,78″ FHD+ ultrajemným displejem s obnovovací frekvencí 120 Hz a vzorkovací frekvencí dotykového ovládání 240 Hz, který uživatelům poskytuje plynulý zážitek a rychlejší odezvu na dotykové vstupy při prohlížení webových stránek, využívání online médií a hraní akčních her. Tento model se může pochlubit hladkým designem s jemnými křivkami a zadní stranou z kompozitního materiálu, který na pohled i na dotek připomíná sklo. Zařízení se díky němu pohodlněji drží a zároveň nabízí prvotřídní vjem při doteku a možnost vyjádřit svůj styl i prostřednictvím telefonu. Zahloubený zadní fotoaparát je integrován do křivky přístroje a vytváří ergonomický design, který je příjemný do ruky a představuje odklon od drsnějšího pravoúhlého umístění tradičních modulů fotoaparátů.

  Jedinečný design telefonu ZERO 5G využívá jemné textury a barvy, které odrážejí klid přírodních scenérií ve třech zajímavých barevných provedeních – Cosmic Black, Skylight Orange a Horizon Blue.

  Zachyťte každý okamžik

  ZERO 5G je vybaven ostrým hlavním fotoaparátem s rozlišením 48MPix a třicetinásobným ultra-zoomem, který se skládá z 13MPix portrétního fotoaparátu a 2MPix virtuálního fotoaparátu. 48MPix fotoaparát s 30násobným zvětšením umožňuje uživatelům pořizovat mimořádně kvalitní snímky i z velké vzdálenosti. Díky možnosti zpomaleného záznamu (960 snímků za sekundu) navíc umožňuje zachytit fascinující videozáznamy okamžiků, které lidské oko nedokáže postřehnout.

  Mezi další klíčové funkce řady Infinix ZERO 5G patří:

  Baterie s kapacitou 5000mAh a 33W technologií rychlého nabíjení: Baterie s kapacitou 5000 mAh podporuje celodenní používání a lze ji rychle dobít pomocí technologie bezpečného rychlonabíjení testované TÜV Rheinland, což smartphonu umožňuje vydržet až 9,4 hodiny hraní her (údaje z testování poskytla laboratoř Infinix).

  Univerzální flash úložiště UFS 3.1 s pamětí LPDDR5: Dynamická paměť LPDDR5 dodává telefonu ZERO 5G zcela novou dimenzi rychlosti s podstatně zlepšeným výkonem paměti a ještě nižší spotřebou energie. Úložiště založené na standardu UFS 3.1 zdvojnásobuje výkon sekvenčního čtení a zrychluje stahování.

  Dar-Link 2.0: Software na bázi algoritmu umělé inteligence zlepšuje stabilitu obrazu a citlivost dotykového ovládání a zároveň snižuje teplotu zařízení pro dokonale strhující herní zážitek.

  XArena: Funkce, která integruje herní aplikace do jedné zóny, aktivuje herní booster a zdokonaluje komfort při hraní. Rychlá nastavení umožňují blokovat zprávy a příchozí hovory pro naprosté soustředění na hru bez rušivých vlivů.

  Android XOS 10: Operační systém XOS 10 přináší telefonu ZERO 5G vylepšené uživatelské rozhraní, funkci hlasové asistence s umělou inteligencí, smart asistenta, technologii klonování telefonu Phone Cloner 2.0 a automatické vyrovnání perspektivy fotografovaných dokumentů Doc Correction.

  Dostupnost

  Infinix ZERO 5G bude k dispozici v Nigérii, Iráku a dalších zemích od 8. února. Ceny se budou v jednotlivých regionech lišit. Zůstaňte s námi pro další informace.

  O společnosti Infinix:

  Rozvíjející se technologická společnost Infinix Mobility byla založena v roce 2013 a pod značkou Infinix navrhuje, vyrábí a po celém světě prodává rostoucí portfolio svých technických zařízení. Se zaměřením na dnešní mladé lidi vyvíjí špičkové technologie, vtělené do pečlivě navržených mobilních zařízení, která nabízejí vytříbený styl, výkon a funkčnost. V centru každého kroku vývoje trendy a zároveň dostupných zařízen společnosti Infinix vždy stojí koncový uživatel.

  S heslem a ústřední myšlenkou „BUDOUCNOST JE TADY“ chce společnost Infinix dnešním mladým nabídnout možnost vystoupit z davu a ukázat světu, kým jsou.

  Portfolio produktů společnosti se prodává ve více než 40 zemích světa z regionů Afriky, Latinské Ameriky, Středního východu, jihovýchodní Asie a jižní Asie. Společnost Infinix, která roste fenomenálním tempem, zaznamenala v letech 2019-2021 růst o bezprecedentních 157% a pokračuje v rozsáhlých plánech tvorby vlajkových zařízení, nabízejících výrazný design a vysokou hodnotu pro zákazníka.

  Další informace najdete na webových stránkách http://www.infinixmobility.com/

  Foto –
  https://mma.prnewswire.com/media/1742142/6_78__FHD__120Hz_Ultra_Smooth_Display___Uni_Curve_design.jpg

  Foto –
  https://mma.prnewswire.com/media/1742141/Cosmic_Black_Skylight_Orange_Horizon_Blue.jpg

  KONTAKT: Jenny Cheng, [email protected]

  Sledujte nás na sítích

  Na Ukrajině se skupina lidí pokusila ukrást nástěnnou malbu Banksyho

  Policie ukrajinského města Hostomel oznámila zatčení skupiny lidí, která se pokusila ukrást graffiti známého anonymního umělce Banksyho. Jelikož ale zasáhla včas, zvládla neporušené dílo zajistit. Nyní je proto pod jejich ochranou. Jednalo se o nástěnnou malbu znázorňující ženu v županu s plynovou maskou a hasicím přístrojem.

  Ukrajinští technici se snaží udržet fungování mobilních telefonů

  Ukrajina se snaží v době války udržet v provozu komunikační linky a armáda techniků z telefonních společností v zemi se zmobilizovala, aby pomohla veřejnosti i politikům zůstat v kontaktu i během opakovaných ruských vzdušných útoků. Technici, kteří jsou v době míru obvykle neviditelní a neopěvovaní, často pracují nepřetržitě, aby udrželi nebo obnovili telefonní spojení, a někdy se kvůli tomu odvažují i do minových polí. Poté, co ruské údery vyřadily dodávky elektřiny, na kterou obvykle fungují mobilní věže, nahodili generátory, aby věže zůstaly v provozu.

  Brazílie schválila zákon o legalizaci plateb v kryptoměnách

  Brazilský Kongres 30. listopadu schválil návrh zákona, který reguluje používání kryptoměn jako platebního prostředku v celé zemi. Nejedná se ale o přiznání statusu zákonného platidla.

  NEJNOVĚJŠÍ

  Na Ukrajině se skupina lidí pokusila ukrást nástěnnou malbu Banksyho

  Policie ukrajinského města Hostomel oznámila zatčení skupiny lidí, která se pokusila ukrást graffiti známého anonymního umělce Banksyho. Jelikož ale zasáhla včas, zvládla neporušené dílo zajistit. Nyní je proto pod jejich ochranou. Jednalo se o nástěnnou malbu znázorňující ženu v županu s plynovou maskou a hasicím přístrojem.

  Ukrajinští technici se snaží udržet fungování mobilních telefonů

  Ukrajina se snaží v době války udržet v provozu komunikační linky a armáda techniků z telefonních společností v zemi se zmobilizovala, aby pomohla veřejnosti i politikům zůstat v kontaktu i během opakovaných ruských vzdušných útoků. Technici, kteří jsou v době míru obvykle neviditelní a neopěvovaní, často pracují nepřetržitě, aby udrželi nebo obnovili telefonní spojení, a někdy se kvůli tomu odvažují i do minových polí. Poté, co ruské údery vyřadily dodávky elektřiny, na kterou obvykle fungují mobilní věže, nahodili generátory, aby věže zůstaly v provozu.

  Brazílie schválila zákon o legalizaci plateb v kryptoměnách

  Brazilský Kongres 30. listopadu schválil návrh zákona, který reguluje používání kryptoměn jako platebního prostředku v celé zemi. Nejedná se ale o přiznání statusu zákonného platidla.