Více
  11.3 C
  Czech
  Neděle 26. března 2023

  Si dorazil do Moskvy. Pod vaším pevným vedením se rozvoj Ruska výrazně zlepšil, pochválil Putina

  Čínský prezident Si Ťin-pching se v pondělí v Moskvě setkal se svým „drahým přítelem“ Vladimirem Putinem. Cílem jeho cesty je prohloubení hospodářských vztahů s Ruskem, které považuje za užitečnou protiváhu Západu, a zdůraznění role Pekingu jako možného zprostředkovatele jednání o situaci na Ukrajině.

  Dva tréninky denně: Výhody a nevýhody

  Dva tréninky denně se většinou týkají světa špičkových sportovců, kteří trénují konkrétní sport nebo na soutěž. Průměrný člověk má dost problémů udělat si čas na jeden trénink, natož aby si vyhradil dostatek času na dvě cvičení denně.

  HONOR a Guinness World Records společně zaznamenaly nový sportovní rekord pomocí telefonu HONOR Magic5 Pro

  Barcelona (Španělsko) 1. března 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Nový počin pro GUINNESS WORLD RECORDS™ (Guinnessovy světové rekordy) – nejvyšší basketbalovou smeč s prohozením mezi nohama – zachytil HONOR Magic5 Pro automaticky díky zcela nové technologii detekce pohybu AI Motion Sensing Technology

  Globální technologická společnost HONOR oznámila na veletrhu Mobile World Congress 2023 spolupráci s encyklopedií rekordů GUINNESS WORLD RECORDS™ na zachycení oficiálního pokusu o světový rekord. Při příležitosti uvedení řady telefonů HONOR Magic5 tyto dvě značky spojily své síly a vyzvaly polského basketbalistu Piotra Grabowského, dvojnásobného mistra světa FIBA 3×3 a profesionálního smečaře, k pokusu o dosažení nového světového rekordu GUINNESS WORLD RECORDS™ v kategorii nejvyšší basketbalová smeč s prohozením mezi nohama.

  Slam-dunking čili smečování je populární sport vycházející z basketbalu, při němž hráč z výskoku zasadí míč do koše s jednou nebo oběma rukama nad obroučkou, a také velkolepá přehlídka dovedností a kreativity sportovců. Při pokusu o rekord, který se konal v Londýně, Piotr vstřelil smeč z ohromující výšky 3,2 metru a zasloužil si tak nový zápis do encyklopedie GUINNESS WORLD RECORDS™. Jeho působivý výkon byl automaticky zachycen pomocí nové technologie AI Motion Sensing, použité v telefonech HONOR Magic5 Pro. Ta dokáže díky strojovému učení umělé inteligence automaticky rozpoznat vrcholný okamžik skoku a zvěčnit jej s ultra vysokým rozlišením a zřetelností.

  „Sport rozvíjí lidského ducha. Jsme rádi, že jsme tento fascinující okamžik mohli zachytit pomocí naší revoluční fotografické technologie,“ řekl marketingový ředitel společnosti HONOR Device Co, Ltd. Ray Guo. „Vývojem produktů nabízejících kreativní nástroje chceme naše zákazníky povzbudit, aby v sobě probudili kouzlo a vydali se za výjimečnými věcmi.“

  „Basketbal je součástí mé DNA. Pokaždé, když vyskočím, abych dal smeč, bojuji s gravitací i s hranicemi svých možností. A když překonávám rekordy,je to jako kouzlo. Doufám, že v tom lidé z celého světa najdou inspiraci k rozvíjení svého vlastního kouzla,“ říká Piotr Grabowski.

  „V životě každého z nás přichází okamžiky, které stojí za oslavu. Při útoku na rekord vše závisí na správném načasování a přesnosti. Na nás pak je, abychom tyto mimořádné výkony po zásluze ocenili a zvěčnili nejlépe, jak dokážeme,“ řekla Karen Gilchristová, viceprezidentka Guinness World Records pro televizní a digitální obsah. „K zachycení tohoto rekordního okamžiku v maximální rychlosti a ostrosti jsme zvolili HONOR Magic5 Pro – a výsledky opravdu stojí za to.“

  Technologie pro detekci pohybu AI Motion Sensing [1] využívá neuronovou síť vytrénovanou na více než 270.000 snímcích, která fotoaparátu umožňuje přesně rozpoznávat různé scénáře a inteligentně určit vhodný okamžik pro automatické pořízení nejlepšího záběru. Základem funkce je zcela nová fotografická platforma HONOR Image Engine s vylepšenou inteligentní technologií rozpoznávání objektů pomocí umělé inteligence.

  Tato intuitivní funkce, která je ideální pro fotografování živých vystoupení a sportovních událostí, po zapnutí automaticky rozpoznává výrazy obličeje, jako třeba úsměv, a také pohyby, například skoky. Ať už tedy fotíte někoho, kdo skáče radostí, nebo dynamické sportovní utkání, vždy získáte dokonale ostré akční záběry, které vám umožní stát se lepším tvůrcem kdykoli a kdekoli.

  Společnost HONOR v duchu svého závazku přinášet fascinující možnosti pro fotografii významně investovala do rozvoje algoritmů umělé inteligence, které pozvedají fotografování se zařízením HONOR Magic5 Pro na zcela novou úroveň. HONOR Magic5 Pro se také umístil na prvním místě v žebříčku fotoaparátů chytrých telefonů DXOMARK.

  Telefony HONOR Magic5 Pro se objeví na světových trzích včetně Velké Británie, Francie, Německa, Itálie, Španělska, Malajsie a Mexika. Podrobnosti o dodávkách na jednotlivé trhy budou brzy zveřejněny.

  O společnosti HONOR

  Společnost HONOR je předním světovým dodavatelem chytrých zařízení. Jejím cílem je stát se ikonickou globální technologickou značkou a prostřednictvím svých výkonných produktů a služeb vytvořit nový inteligentní svět pro každého. S neochvějným zaměřením na výzkum a vývoj vytváří technologie, které lidem po celém světě umožňují překonávat hranice a přináší jim svobodu dosáhnout a vykonat více. Společnost HONOR nabízí řadu vysoce kvalitních chytrých telefonů, tabletů, notebooků a nositelných zařízení vyhovující každému rozpočtu. Její inovativní a spolehlivé prémiové produkty uživatelům pomáhají stát se dokonalejší verzí sebe sama.

  O encyklopedii Guinness World Records

  Který evropský lovný pták je nejrychlejší? Právě tato otázka stála v roce 1954 u zrodu encyklopedie Guinness World Records (Guinnessovy světové rekordy). Ta se následně z jednoho knižního svazku vydávaného v jediné místnosti nad tělocvičnou rozrostla v globální multimediální značku s kancelářemi v Londýně, New Yorku, Pekingu, Tokiu a Dubaji.

  Dnes poskytujeme prvotřídní obsah nejen prostřednictvím knih, ale i televizních pořadů, sociálních médií a živých akcí. Naše interní poradenská společnost úzce spolupracuje se značkami a firmami po celém světě, kterým pomáhá využít potenciál překonávání rekordů a vytvořit oceňované kampaně a obchodní řešení. Prostřednictvím naší vlastní produkční sekce, GWR Studios, vytváříme výjimečný obsah pro vysílací společnosti, partnerské značky a digitální platformy. Ať už tvoříme pro jakékoli médium, naším hlavním cílem je přispět k tomu, aby byl svět o něco zajímavějším, zábavnějším a pozitivnějším místem. K naší rekordmanské komunitě se můžete připojit i vy – stačí navštívit stránku guinnessworldrecords.com.

  Další informace získáte na webových stránkách společnosti HONOR www.hihonor.com nebo prostřednictvím e-mailu na adrese [email protected].

  https://community.hihonor.com/

  https://www.facebook.com/honorglobal/

  https://twitter.com/Honorglobal

  https://www.instagram.com/honorglobal/

  https://www.youtube.com/c/HonorOfficial

  [1] Technologie AI Motion Sensing Capture využívá inteligentní vysokorychlostní závěrku, která bleskově zachytí nejen nejkrásnější okamžiky úsměvu, výskoku apod. u fotografovaných lidí, ale i domácí mazlíčky v pohybu. Skutečný výsledek se může lišit v závislosti na podmínkách. Tuto funkci podporuje i standardní verze.

  Foto –
  https://mma.prnewswire.com/media/2010242/image_5003200_25309649.jpg

  Foto –
  https://mma.prnewswire.com/media/2010243/image_5003200_25309759.jpg

  KONTAKT: Yuteng Li, +86-18688393549

  Sledujte nás na sítích

  Tornádo zabilo v Mississippi nejméně 23 lidí. Další oběti mohou ležet pod troskami

  Na několika místech státu Mississippi padaly v pátek večer kroupy velikosti golfového míčku. Spolu se silným deštěm doprovázely tornádo, které se prohnalo několika menšími městy. Zabilo nejméně 23 lidí a dalším způsobilo zranění. Záchranáři upozornili, že se oběti mohou nacházet také pod troskami domů.

  NEJNOVĚJŠÍ

  Tornádo zabilo v Mississippi nejméně 23 lidí. Další oběti mohou ležet pod troskami

  Na několika místech státu Mississippi padaly v pátek večer kroupy velikosti golfového míčku. Spolu se silným deštěm doprovázely tornádo, které se prohnalo několika menšími městy. Zabilo nejméně 23 lidí a dalším způsobilo zranění. Záchranáři upozornili, že se oběti mohou nacházet také pod troskami domů.