menu

12.4 C
Czech
Úterý 21. května 2024

Francie: Dva dozorci byli zabiti při přepadení vězeňské dodávky a vysoce nebezpečný zločinec běhá na svobodě

Při dnešním šokujícím incidentu v Normandii byli maskovanými ozbrojenci přepadeni dva vězeňští dozorci. Útočníci vyzbrojení samopaly přepadli ve středu kolem 11. hodiny dopoledne vozidlo převážející vězně. Děsivý útok byl zachycen na videu, který ukazuje, jak útočníci obklíčili vozidlo u mýtné brány a později z místa činu utekli.

Rodri z City vysvětluje, proč Arsenalu chybí mentalita potřebná k vítězství v Premier League

Manchester City získal čtvrtý titul v Premier League v řadě díky velkolepému vítězství nad West Hamem a upevnil si tak pozici jednoho z fotbalových velikánů pod vedením Pepa Guardioly. Záložník City Rodri přičítá tento historický úspěch jedinečné mentalitě a hladu po úspěchu, což jsou vlastnosti, které tým odlišují od jeho konkurentů, zejména Arsenalu. Navzdory silné sezóně Arsenalu Rodri poukázal na jeho mentalitu jako na důvod, proč neuspěl, a ukázal tak, jak zásadní roli hraje psychická odolnost při dosahování úspěchů v nejvyšší soutěži.

Globální síťový inovátor Huawei lídrem nové éry síťových technologií v kampusech

Sledujte nás na sítích

Šen-čen (Čína) 16. dubna 2024 (PROTEXT/PRNewswire) – Úvod

Reklama

Společnost Huawei byla znovu jmenována lídrem v prestižním žebříčku Gartner® Magic Quadrant™ 2024 pro podnikovou drátovou a bezdrátovou LAN infrastrukturu, což podle našeho názoru svědčí o její pevné tradici excelence a inovací i mimořádném zastoupení na globální scéně. Toto uznání je o to pozoruhodnější, že Huawei je jediným dodavatelem umístěným v kvadrantu lídrů, který nemá sídlo v Severní Americe. Letošní pozoruhodný skok společnosti Huawei v kategorii „Schopnost realizace“, kdy si poprvé zajistila místo v nejvyšší trojici, považujeme za důkaz dlouhodobého dynamického vývoje v oblasti technologických inovací a expanze na trhu.

Technologické prvenství v oblasti Wi-Fi 7

Společnost Huawei stojí v čele technologie Wi-Fi 7 a její vedoucí postavení nepochybně dokládají významné příspěvky ke standardům technologie Wi-Fi. Bezkonkurenční přínos s celosvětově nejvyšším počtem příspěvků k technologii Wi-Fi 7 demonstruje její oddanost inovacím a excelenci v oblasti Wi-Fi.

Technologický pokrok společnosti Huawei se promítá i do jejích produktových novinek, zejména v oblasti Wi-Fi 7, která zahrnuje nejmodernější inteligentní anténu, konvergované plánování a další převratné technologie. Tyto inovace výrazně zvyšují výkon sítě, šířku pásma a souběžnost uživatelů a zároveň zlepšují stabilitu a pokrytí sítě. Ukázkovým příkladem praktického uplatnění mistrovství společnosti Huawei na poli Wi-Fi 7 je přeměna International School of Monaco (ISM) na první kampus s Wi-Fi 7 v Evropě. Tato modernizace umožnila bezproblémovou, vysokorychlostní online a interaktivní výuku a nastavila nové měřítko pro vzdělávací instituce po celém světě.

Reklama

Společnost Huawei přitom dále upevňuje své technologické vedení a v roce 2024 plánuje zpřístupnit prvotřídní síťové služby Wi-Fi 7 pro každého představením 13 přístupových bodů Wi-Fi 7 určených do nejrůznějších scénářů. Tyto přístupové body (AP) zahrnují vnitřní, venkovní a stálé modely, modely pro nástěnné desky a modely IoT, které pokrývají širokou škálu případů použití. Celá komplexní řada je navržena tak, aby zdokonalila zážitek z bezdrátové sítě v různých odvětvích a podpořila globální přechod do nové éry bezdrátových sítí s rychlostí 10 Gb/s.

Inovativní konstrukce sítě se zaměřením na zážitek

Společnost Huawei přinesla revoluci do oblasti kampusových sítí díky svému prozíravému posunu od filozofie výstavby sítě zaměřené na konektivitu k filozofii výstavby sítě zaměřené na zážitek. To je obzvláště důležité v dnešní digitální éře, kdy kvalita síťových služeb přímo ovlivňuje spokojenost a produktivitu uživatelů. Díky upřednostnění zkušeností nabízí vysoce kvalitní řešení 10 Gb/s CloudCampus od společnosti Huawei ucelený soubor vylepšení, zejména v následujících třech směrech:

Upgrade bezdrátového zážitku

Bezkonkurenční technologie Huawei Wi-Fi 7 pro všechny scénáře představuje významný skok v oblasti bezdrátových sítí a nabízí rekordně vysoké rychlosti a spolehlivost. Díky maximální rychlosti pro jednotlivé uživatele 4,33 Gb/s umožňuje technologie Wi-Fi 7 společnosti Huawei okamžité stahování velkých souborů. Unikátní novinkou společnosti Huawei je technologie konvergovaného plánování, která výrazně zlepšuje souběžné připojení, takže je ideální pro aplikace s vysokými nároky, jako je 30kanálová 4K VR, které zprostředkovává bez jakéhokoli zpoždění nebo potíží. Další klíčovou inovací je technologie Wi-Fi Shield, která nabízí bezkonkurenční zabezpečení skrytím signálů Wi-Fi pro neoprávněné uživatele.

Upgrade zážitku z aplikací

V rámci hlubšího zaměření na uživatelskou zkušenost s používáním aplikací přichází společnost Huawei se špičkovým řešením Application Experience Assurance Solution. Toto inovativní řešení dokáže přesně identifikovat více než 6000 typů aplikací a využívá technologii flexibilního slicingu, která zajišťuje prioritní přidělování síťových zdrojů klíčovým aplikacím a zajišťuje tak vždy optimální zážitek. Dalším význačným prvkem je řešení Huawei VIP Experience Assurance Solution s vyhrazenými síťovými pruhy pro VIP uživatele, kterým tak slibuje vždy dokonalý zážitek bez kompromisů.

Upgrade provozu a údržby

Průkopnická funkce digitální mapy od společnosti Huawei přináší nový standard ve správě sítě. Digitální mapa sítě díky bezprecedentní úrovni přehledu o provozu sítě v kampusu, interakcích uživatelů a výkonu aplikací výrazně zjednodušuje správu sítě, snižuje provozní složitost a umožňuje desetinásobně zvýšit efektivitu provozu a údržby (O&M). Kromě toho digitální mapa sítě přináší unikátní monitoring spotřeby energie v síti v reálném čase a díky tomu nabízí inteligentní doporučení pro úsporu energie na základě stoupajících a klesajících trendů provozu. Tato funkce pak nejen zvyšuje provozní udržitelnost, ale také snižuje náklady na energii až o 30 %.

Výhled do budoucna a závazek společnosti Huawei

Do budoucna hodlá společnost Huawei nadále prohlubovat svůj výzkum a inovace v oblasti podnikové kabelové a bezdrátové infrastruktury LAN a pokračovat v inovacích špičkových technologií Wi-Fi 7 v souladu se svou filozofií sítí zaměřených na zkušenosti. Průkopnickým rozvíjením budoucnosti globálních síťových technologií v kampusech chce společnost Huawei rovněž dále upevňovat své vedoucí postavení v oblasti podpory digitální transformace podniků všech velikostí po celém světě. V první řadě však společnost Huawei hodlá dále upevnit svou uznávanou pozici v globálním prostředí datových komunikačních technologií.

Díky neúnavným inovacím a vytrvalému odhodlání dosahovat dokonalosti je společnost Huawei dobře připravena stát v čele vývoje směrem k propojenější, efektivnější a inovativnější budoucnosti, která ztělesňuje samotnou podstatu technologického pokroku a digitální transformace.

Další informace o špičkovém řešení CloudCampus 10 Gb/s od společnosti Huawei najdete na https://e.huawei.com/en/topic/enterprise-network/high-quality-cloudcampus .

Více informací o řešení Huawei AirEngine Wi-Fi 7 najdete na https://e.huawei.com/en/topic/enterprise-network/wifi7 .

Prohlášení o odpovědnosti společnosti Gartner

Gartner, Magic Quadrant for Enterprise Wired and Wireless LAN Infrastructure, 6. března 2024

Společnost Gartner nedoporučuje žádného dodavatele, produkt nebo službu zobrazenou ve svých výzkumných publikacích a nedoporučuje uživatelům technologií vybírat dodavatele pouze na základě nejvyššího hodnocení nebo jiného měřítka. Výzkumné publikace společnosti Gartner jsou tvořeny stanovisky výzkumné organizace Gartner a neměly by být považovány za prohlášení faktů. Společnost Gartner se zříká veškerých záruk, ať už vyjádřených nebo předpokládaných, týkajících se tohoto výzkumu, včetně záruk prodejnosti nebo vhodnosti pro určitý účel. GARTNER a MAGIC QUADRANT jsou ochranné známky společnosti Gartner, Inc. nebo jejích přidružených společností a jsou zde použity se svolením. Veškerá práva vyhrazena.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2386477/image_1.jpg 

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2386519/image_2.jpg 

 

 

KONTAKT: [email protected]

 

PROTEXT

 

Reklama
Reklama

Vybrali jsme pro vás

Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Prezidentem Dominikánské republiky se znovu stal Luis Abinader

Prezident Dominikánské republiky Luis Abinader obhájil podle neúplných výsledků nedělních voleb svůj mandát. Se ziskem přes 57 procent hlasů už v prvním kole prezidentských voleb jasně předstihl druhého v pořadí, exprezidenta Leonela Fernándeze, který získal 29 procent hlasů, uvedl dnes odpoledne dominikánský volební úřad. Fernández i třetí v pořadí Abel Martínez už uznali svou porážku, informovala agentura AFP.

Slovenský premiér Robert Fico je podle lékařů stabilizovaný a komunikuje

Slovenský premiér Robert Fico je po pokusu o atentát z minulého týdne ve stabilizovaném stavu a podrobuje se léčbě, informovali představitelé nemocnice F.D. Roosevelt v Banské Bystřici. Vzhledem k tomu, že se země potýká s následky střelby, byla zavedena zvýšená bezpečnostní opatření. Incident výrazně zvýšil politické rozpory a přiměl vládu i opozici k výzvě ke klidu a zodpovědné diskusi při zajištění bezpečnosti veřejnosti.

Prokurátor ICC žádá o zatykač na Netanjahua, Galanta a tři lídry Hamásu

Hlavní prokurátor Mezinárodního trestního soudu (ICC) Karim Khan dnes oznámil, že soud požádal o vydání zatykačů na lídry palestinského radikálního hnutí Hamás a představitele Izraele, včetně premiéra Benjamina Netanjahua, v souvislosti s jejich činností za sedm měsíců trvající války. Proti prokurátorovu oznámení vystoupili zástupci Izraele i Hamásu. Český premiér Petr Fiala návrh vydat zatykač na představitele izraelské demokraticky zvolené vlády spolu s vůdci islámské teroristické organizace Hamás označil za zcela nepřijatelný.

Zdravotní sestra shledána vinnou ze zabití holčičky, kterou připoutala obličejem dolů k sedacímu vaku

Manchesterská zdravotní sestra Kate Roughley byla odsouzena za neúmyslné zabití devítiměsíční Genevieve Meehan, známé jako Gigi, která se udusila poté, co byla více než hodinu a půl připoutána obličejem dolů k sedacímu pytli. K incidentu došlo v květnu 2022. Porota u manchesterského korunního soudu jednomyslně shledala Roughley vinnou poté, co si vyslechla několik znepokojivých podrobností o jejím chování k nemluvněti.

Íránský viceprezident Mochbar byl pověřen výkonem prezidentské funkce

Íránský duchovní vůdce ajatolláh Alí Chameneí dnes výkonem prezidentské funkce dočasně pověřil dosavadního viceprezidenta Mohammada Mochbara. Stalo se tak po pádu vrtulníku, který si vyžádal životy prezidenta Ebráhíma Raísího a ministra zahraničí Hosejna Amírabdolláhján. Toho ve funkci dočasně nahradí jeho dosavadní náměstek a jaderný vyjednávač Alí Bágherí Kaní. Chameneí rovněž po smrti politiků vyjádřil soustrast a vyhlásil pět dní státního smutku.

Julian Assange získal právo odvolat se proti vydání do USA

Dva soudci londýnského vrchního soudu povolili zakladateli WikiLeaks Julianu Assangeovi podat odvolání proti jeho vydání do Spojených států. Rozhodnutí přišlo poté, co Assangeovi obhájci tvrdili, že USA neposkytly dostatečné záruky, že jejich klient nebude v americkém procesu diskriminován kvůli své národnosti.

Ukrajina oznámila zničení všech 29 ruských dronů, kterými v noci útočilo Rusko

Ukrajinská protivzdušná obrana v noci na dnešek sestřelila všech 29 bezpilotních letounů, kterými na Ukrajinu útočilo Rusko. Informovalo o tom ukrajinské letectvo, podle něhož drony mířily na jih, střed i na západ Ukrajiny. Proti Charkovské oblasti na severu země ruská armáda vystřelila raketu Iskander-M. Výbuchy byly hlášeny z okolí Rusy okupovaného Luhansku na východě Ukrajiny.
Reklama

DOPORUČUJEME

ČTK připravila sérii videí o médiích, ověřování a dezinformacích

ČTK Connect ve spolupráci s Google News Initiative připravila před nadcházejícími volbami do Evropského parlamentu sedmidílnou sérii krátkých vzdělávacích videí Jak na média.Série, kterou...

Jak vznikají zprávy

První video ze série Jak na média, kterou připravila ČTK Connect ve spolupráci s Google News Initiative, se věnuje tomu, jak vznikají zprávy, které...
Reklama
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Prezidentem Dominikánské republiky se znovu stal Luis Abinader

Prezident Dominikánské republiky Luis Abinader obhájil podle neúplných výsledků nedělních voleb svůj mandát. Se ziskem přes 57 procent hlasů už v prvním kole prezidentských voleb jasně předstihl druhého v pořadí, exprezidenta Leonela Fernándeze, který získal 29 procent hlasů, uvedl dnes odpoledne dominikánský volební úřad. Fernández i třetí v pořadí Abel Martínez už uznali svou porážku, informovala agentura AFP.

Slovenský premiér Robert Fico je podle lékařů stabilizovaný a komunikuje

Slovenský premiér Robert Fico je po pokusu o atentát z minulého týdne ve stabilizovaném stavu a podrobuje se léčbě, informovali představitelé nemocnice F.D. Roosevelt v Banské Bystřici. Vzhledem k tomu, že se země potýká s následky střelby, byla zavedena zvýšená bezpečnostní opatření. Incident výrazně zvýšil politické rozpory a přiměl vládu i opozici k výzvě ke klidu a zodpovědné diskusi při zajištění bezpečnosti veřejnosti.

Prokurátor ICC žádá o zatykač na Netanjahua, Galanta a tři lídry Hamásu

Hlavní prokurátor Mezinárodního trestního soudu (ICC) Karim Khan dnes oznámil, že soud požádal o vydání zatykačů na lídry palestinského radikálního hnutí Hamás a představitele Izraele, včetně premiéra Benjamina Netanjahua, v souvislosti s jejich činností za sedm měsíců trvající války. Proti prokurátorovu oznámení vystoupili zástupci Izraele i Hamásu. Český premiér Petr Fiala návrh vydat zatykač na představitele izraelské demokraticky zvolené vlády spolu s vůdci islámské teroristické organizace Hamás označil za zcela nepřijatelný.

Zdravotní sestra shledána vinnou ze zabití holčičky, kterou připoutala obličejem dolů k sedacímu vaku

Manchesterská zdravotní sestra Kate Roughley byla odsouzena za neúmyslné zabití devítiměsíční Genevieve Meehan, známé jako Gigi, která se udusila poté, co byla více než hodinu a půl připoutána obličejem dolů k sedacímu pytli. K incidentu došlo v květnu 2022. Porota u manchesterského korunního soudu jednomyslně shledala Roughley vinnou poté, co si vyslechla několik znepokojivých podrobností o jejím chování k nemluvněti.

Íránský viceprezident Mochbar byl pověřen výkonem prezidentské funkce

Íránský duchovní vůdce ajatolláh Alí Chameneí dnes výkonem prezidentské funkce dočasně pověřil dosavadního viceprezidenta Mohammada Mochbara. Stalo se tak po pádu vrtulníku, který si vyžádal životy prezidenta Ebráhíma Raísího a ministra zahraničí Hosejna Amírabdolláhján. Toho ve funkci dočasně nahradí jeho dosavadní náměstek a jaderný vyjednávač Alí Bágherí Kaní. Chameneí rovněž po smrti politiků vyjádřil soustrast a vyhlásil pět dní státního smutku.

Julian Assange získal právo odvolat se proti vydání do USA

Dva soudci londýnského vrchního soudu povolili zakladateli WikiLeaks Julianu Assangeovi podat odvolání proti jeho vydání do Spojených států. Rozhodnutí přišlo poté, co Assangeovi obhájci tvrdili, že USA neposkytly dostatečné záruky, že jejich klient nebude v americkém procesu diskriminován kvůli své národnosti.

Ukrajina oznámila zničení všech 29 ruských dronů, kterými v noci útočilo Rusko

Ukrajinská protivzdušná obrana v noci na dnešek sestřelila všech 29 bezpilotních letounů, kterými na Ukrajinu útočilo Rusko. Informovalo o tom ukrajinské letectvo, podle něhož drony mířily na jih, střed i na západ Ukrajiny. Proti Charkovské oblasti na severu země ruská armáda vystřelila raketu Iskander-M. Výbuchy byly hlášeny z okolí Rusy okupovaného Luhansku na východě Ukrajiny.

Ukrajina ještě ovládá tři pětiny Vovčansku, uvedl vicegubernátor

Ukrajinské síly ještě ovládají tři pětiny pohraničního města Vovčansk v Charkovské oblasti na severovýchodě země, ruské útoky ale neustávají, uvedl dnes v ukrajinské televizi zástupce šéfa oblastní správy Roman Semenucha. Vovčansk ruská vojska okupovala po invazi na Ukrajinu, ale ukrajinská armáda jej osvobodila v září 2022 během své protiofenzivy.

Klimatičtí vědci: Globální oteplování nám připraví dystopickou budoucnost

Naše planeta se oteplí nejméně o 2,5 stupně Celsia a bude uvržena do klimatického chaosu a dystopie. List The Guardian provedl průzkum mezi stovkami klimatických vědců Mezivládního panelu pro změnu klimatu (IPCC), přičemž valná většina nevěří, že svět udrží průměrnou teplotu na uzdě.

Rodri z City vysvětluje, proč Arsenalu chybí mentalita potřebná k vítězství v Premier League

Manchester City získal čtvrtý titul v Premier League v řadě díky velkolepému vítězství nad West Hamem a upevnil si tak pozici jednoho z fotbalových velikánů pod vedením Pepa Guardioly. Záložník City Rodri přičítá tento historický úspěch jedinečné mentalitě a hladu po úspěchu, což jsou vlastnosti, které tým odlišují od jeho konkurentů, zejména Arsenalu. Navzdory silné sezóně Arsenalu Rodri poukázal na jeho mentalitu jako na důvod, proč neuspěl, a ukázal tak, jak zásadní roli hraje psychická odolnost při dosahování úspěchů v nejvyšší soutěži.
Reklama
Reklama