Více
  4.1 C
  Czech
  Čtvrtek 2. února 2023

  Tisíce domácností v Texasu jsou kvůli ledové bouři bez proudu

  Ledová bouře v jižní části Spojených států způsobila značná zpoždění v dopravě, rozsáhlé výpadky proudu, zejména v Texasu, a řadu dopravních nehod souvisejících s ledovkou.

  Celsius používal pro správu účetnictví software QuickBooks. Stejně jako FTX

  Zkrachovalý poskytovatel krypto půjček Celsius používal ke správě svých financí systém QuickBooks. Jedná se o program určený pro malé a střední firmy. Využívala ho i zkrachovalá krypto burza FTX.

  Společnost Kohler potvrdí na veletrhu CES 2023 své vedoucí postavení v kategorii vybavení kuchyní a koupelen novými chytrými inovativními produkty a designy, které mají za úkol zlepšit domácí pohodu

  Kohler (USA) 3. ledna 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Kohler Co., založená v roce 1873, oslaví v roce 2023 150. výročí své existence, kterou zasvětila cíli poskytovat jako první na trhu inovativní produkty a služby. Tento významný rok zahájí na veletrhu CES 2023 v Las Vegas představením nové řady chytrých produktů. Společnost, která je lídrem v oblasti produktů pro kuchyně, koupelny, energetické systémy a pohostinství, představí produkty a služby, které si kladou za cíl pomoci lidem zlepšit jejich domácí pohodu a zároveň zvýšit možnosti využití technologií pro inteligentní dodávku a správu vody v každodenním životě.

  Interaktivní multikanálová tisková zpráva:
  https://www.multivu.com/players/English/9115452-kohler-showcases-kitchen-bath-category-leadership-ces-2023/

  Vytváření lepších zážitků pro lidi prostřednictvím zlepšování výkonu a účinnosti dodávek vody je pro společnost Kohler konkurenční výhodou. Na stánku společnosti Kohler na veletrhu CES (stánek č. 5921) budou mimo jiné představeny následující produktové novinky:

  • Inteligentní sprchové ventily a ovladače Anthem umožňují volbu několika různých nastavení teploty, tlaku a provzdušnění proudu pro každý kohoutek jediným stisknutím tlačítka. Současné oplachování teplou a studenou vodou má hydroterapeutické účinky a vytváří doma zážitek, který se velmi podobá návštěvě lázní. Digitální chytré sprchové systémy Anthem ovládají až šest samostatných kohoutků a po každém sprchování zobrazují množství spotřebované vody, aby tak uživatele pomohly informovat o spotřebě.

  • Sprchová hlavice a ruční sprcha Statement VES (Variable Eco-Spray, proměnlivý ekologický průtok) spotřebují až o 40 % méně vody než typická sprchová hlavice s průtokem 9,5 l/min (2,5 galonu/min). Nízkoprůtoková sprcha Statement VES je optimalizována tak, aby umožnila vysoce efektivní oplachování a zároveň snižovala nároky na teplotu vody, čímž reaguje na hned dva klíčové faktory sprchování. Kolekce Statement obsahuje technologii Katalyst společnosti Kohler, která kapky vody provzdušňuje, čímž dochází k jejich zvětšení, a navíc jsou schopny déle udržet teplo. Díky tomu si může uživatel dopřát příjemnější koupele při nižší spotřebě vody. Sprchové hlavice Statement jsou kompatibilní se stávajícími vodovodními instalacemi a umožňují snadnou modernizaci.

  • Chytrý systém monitorování vody H2Wise, založený na technologiích společností Phyn, monitoruje a sleduje veškerou spotřebu vody v domácnosti, upozorňuje uživatele na úniky a poskytuje varování před zamrznutím. Systém H2Wise™+ je vybaven funkcí dálkového vypnutí, která se aktivuje v případě katastrofického úniku vody. Nová inteligentní funkce pro zmírnění zamrznutí potrubí, která bude uvedena ve 2. čtvrtletí roku 2023, dokáže rozpoznat, že potrubí začíná zamrzat, a vydá pokyn armatuře KOHLER Konnect, aby krátkodobě snížila tlak a minimalizovala tak případné škody.

  • Inteligentní toaleta Eir Smart Toilet nabízí praktické funkce, jako například vyhřívání sedátka, funkce osobní hygieny, automatické otevírání a zavírání víka, duální splachování a inteligentní automatické splachování, které splňují kritéria WaterSense organizace EPA. Svým elegantním designem a různými možnostmi povrchových úprav rozšiřuje nabídku chytrých toalet společnosti Kohler.

  • Sprig je nová lifestylová značka společnosti Kohler, zastoupená elegantními sprchovými infuzními systémy s přírodními sprchovými infuzními kapslemi, univerzálními aerosoly s pozitivním účinkem na lidské tělo i na prádlo, a prémiové koupelové bomby, které napomáhají klidné relaxaci prostřednictvím aromaterapie. Infuzní systémy Sprig lze snadno připojit ke stávající sprše a aromaterapické složky rozptýlit ve vodě, což lidem usnadňuje možnost povýšit každodenní rutinu na chvíle relaxace a dosáhnout tak lepší pohody.

  • Dlaždice Alo od společnosti ANN SACKS, která je součástí koncernu Kohler, je vyrobena z 50-70 % z recyklovaného skla z vyřazených obrazovek televizorů a počítačů, bude taktéž vystavena na veletrhu CES.

  Vana Stillness Infinity Experience od společnosti Kohler, oceněná cenou CES 2023 za inovaci, bude mít letos premiéru přímo na místě, kde budou moci účastníci veletrhu na vlastní kůži spatřit, vnímat, slyšet a cítit vícesmyslový zážitek z chytré koupele, který promění koupelnu ve svatyni relaxace a pohodlí.

  Společnost Kohler zavádí také vzdálenou diagnostiku, která pomocí mobilní aplikace KOHLER Konnect poskytuje nejvyšší úroveň péče o zákazníky při odstraňování problémů s výrobky. Nabízí okamžitou zpětnou vazbu o stavu zařízení, podrobné pokyny pro diagnostiku a odstranění problémů nebo možnost přenosu dat a přímého propojení se zástupcem zákaznického servisu, která zajistí osobní podporu. Vzdálená diagnostika je nyní k dispozici pro chytré sprchy Anthem a chytrou vanovou baterii PerfectFill, oceněnou cenou CES 2022 za inovace, a bude volitelnou součástí budoucích výrobků KOHLER s podporou Konnect.

  Další informace naleznete v sadě materiálů pro média KOHLER CES.

  O společnosti Kohler Co.

  Společnost Kohler Co. byla založena v roce 1873 a sídlí v Kohleru ve Wisconsinu. Je jednou z nejstarších a největších soukromých společností v Americe a zaměstnává více než 40.000 zaměstnanců. Společnost Kohler Co. po celém světě provozuje více než 50 výrobních závodů, je celosvětovým lídrem v oblasti designu, inovací a výroby kuchyňských a koupelnových výrobků, luxusních skříní, obkladů a osvětlení, motorů, generátorů a řešení čistých energií. Kromě toho vlastní a provozuje dva pětihvězdičkové hotelové a golfové resorty ve městě Kohler ve Wisconsinu a v St. Andrews ve Skotsku. Golfové hřiště Whistling Straits společnosti Kohler hostilo v roce 2021 43. ročník poháru Ryder Cup. Vyvíjí také prostředky pro řešení naléhavých problémů, jako je dostupnost nezávadné vody a základní hygieny pro komunity s nedostatečnou péčí po celém světě, s cílem zlepšit kvalitu života současných i budoucích generací. Další podrobnosti naleznete na stránkách kohlercompany.com.

  Believing in Better: Better Planet, Better Communities, Better Lives

  Believing in Better je strategie společnosti Kohler v oblasti udržitelnosti a sociálního dopadu, která vychází z její hlavní filozofie, že i to nejlepší lze vždy zlepšit – v zájmu planety, lidí, komunity i podnikání. Program Believing in Better má tři pilíře: Better Planet (lepší planeta), Better Communities (lepší komunity) a Better Lives (lepší životy). Prostřednictvím každého z těchto pilířů se společnost Kohler snaží vyvíjet produkty a programy, které budou mít významný dopad nejen na její podnikání, ale i na komunity, kterým slouží, a na životy lidí, kteří její výrobky používají.

  Kontakty:
  Stephen Maliszewski Jillian Rosoneová
  [email protected] [email protected]

  Logo – http://mma.prnewswire.com/media/619434/Kohler_Logo.jpg

  Sledujte nás na sítích

  Putin při výročí bitvy u Stalingradu tvrdil, že Rusko ohrožují německé tanky

  Ruský prezident Vladimir Putin dnes prohlásil, že jeho zemi "opět" ohrožují německé tanky. Podle tiskových agentur to pronesl během proslovu ve Volgogradu u příležitosti 80. výročí vítězství Sovětského svazu v bitvě u Stalingradu nad armádou nacistického Německa. Putin tak reagoval na nedávné rozhodnutí Berlína poskytnout tanky Leopard 2 německé výroby Ukrajině, aby se mohla bránit současné ruské vojenské agresi. Rusko téměř před rokem zaútočilo na sousední zemi a rozpoutalo tím největší pozemní konflikt v Evropě od druhé světové války.

  EU slibuje vycvičit dvakrát více ukrajinských vojáků, přispěje na odminování

  Evropská unie vycvičí dalších 15.000 ukrajinských vojáků - celkem tedy 30.000 - a poskytne Ukrajině vybavení a výcvik v hodnotě 25 milionů eur, aby země kvůli ochraně životů civilistů mohla očistit území zamořené minami, ohlásil šéf unijní diplomacie Josep Borrell po dnešním jednání s ukrajinským premiérem Denysem Šmyhalem.

  Hodnota akcií společnosti Meta vzrostla o téměř 20 procent. Zuckerberg očekává úspěšné první čtvrtletí

  Šéf společnosti Meta Mark Zuckerberg prohlásil letošní rok "rokem efektivity". Firma si proto dala za cíl v následujících měsících omezit své výdaje. Loni totiž její příjmy začaly poprvé v historii klesat. Přesto v prosinci vzrostl počet denních uživatelů Facebooku na dvě miliardy. Hodnota akcií firmy tak vzápětí stoupla o téměř 20 procent.

  Ruská raketa zničila v Kramatorsku obytný dům. Nejméně tři mrtví

  Ruská raketa zničila obytný dům ve východoukrajinském Kramatorsku a podle policie připravila o život nejméně tři lidi. Mezitím vrcholní představitelé Evropské unie včetně předsedkyně Evropské komise Ursuly von der Leyen dorazili do Kyjeva na jednání o budoucnosti Ukrajiny.

  USA se dohodly s Filipínami na čtyřech nových vojenských základnách

  Spojené státy si zajistily přístup ke čtyřem vojenským základnám na Filipínách. Tato zařízení nebudou hostit velké počty vojáků připravených k nasazení do boje, ale malé flexibilní jednotky. Washington tak chce nabídnout Filipínám efektivnější podporu během humanitárních a klimatických katastrof, ale také získá přehled o aktivitách Číny kolem Tchaj-wanu.

  NEJNOVĚJŠÍ

  Putin při výročí bitvy u Stalingradu tvrdil, že Rusko ohrožují německé tanky

  Ruský prezident Vladimir Putin dnes prohlásil, že jeho zemi "opět" ohrožují německé tanky. Podle tiskových agentur to pronesl během proslovu ve Volgogradu u příležitosti 80. výročí vítězství Sovětského svazu v bitvě u Stalingradu nad armádou nacistického Německa. Putin tak reagoval na nedávné rozhodnutí Berlína poskytnout tanky Leopard 2 německé výroby Ukrajině, aby se mohla bránit současné ruské vojenské agresi. Rusko téměř před rokem zaútočilo na sousední zemi a rozpoutalo tím největší pozemní konflikt v Evropě od druhé světové války.

  EU slibuje vycvičit dvakrát více ukrajinských vojáků, přispěje na odminování

  Evropská unie vycvičí dalších 15.000 ukrajinských vojáků - celkem tedy 30.000 - a poskytne Ukrajině vybavení a výcvik v hodnotě 25 milionů eur, aby země kvůli ochraně životů civilistů mohla očistit území zamořené minami, ohlásil šéf unijní diplomacie Josep Borrell po dnešním jednání s ukrajinským premiérem Denysem Šmyhalem.

  Hodnota akcií společnosti Meta vzrostla o téměř 20 procent. Zuckerberg očekává úspěšné první čtvrtletí

  Šéf společnosti Meta Mark Zuckerberg prohlásil letošní rok "rokem efektivity". Firma si proto dala za cíl v následujících měsících omezit své výdaje. Loni totiž její příjmy začaly poprvé v historii klesat. Přesto v prosinci vzrostl počet denních uživatelů Facebooku na dvě miliardy. Hodnota akcií firmy tak vzápětí stoupla o téměř 20 procent.

  Ruská raketa zničila v Kramatorsku obytný dům. Nejméně tři mrtví

  Ruská raketa zničila obytný dům ve východoukrajinském Kramatorsku a podle policie připravila o život nejméně tři lidi. Mezitím vrcholní představitelé Evropské unie včetně předsedkyně Evropské komise Ursuly von der Leyen dorazili do Kyjeva na jednání o budoucnosti Ukrajiny.

  USA se dohodly s Filipínami na čtyřech nových vojenských základnách

  Spojené státy si zajistily přístup ke čtyřem vojenským základnám na Filipínách. Tato zařízení nebudou hostit velké počty vojáků připravených k nasazení do boje, ale malé flexibilní jednotky. Washington tak chce nabídnout Filipínám efektivnější podporu během humanitárních a klimatických katastrof, ale také získá přehled o aktivitách Číny kolem Tchaj-wanu.