Více
  5.2 C
  Czech
  Čtvrtek 30. března 2023

  Vyrovnanost jako meditační praxe

  Prvním základem všímavosti je všímavost těla. To zahrnuje fyzické tělo, dech a to, co buddhisté nazývají „smyslové dveře“ vidění, slyšení, čichání, ochutnávání a doteku. Vyzkoušejte tuto meditaci, abyste nalezli rovnováhu a vyrovnanost.

  Společnost Kohler Co. slaví výročí 150 let naplněných odvážnými kroky, kreativitou a revolučními vlivy, a formuje podobu nadcházejících 150 let své ikonické značky KOHLER

  Kohler (USA) 26. ledna 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Firma s globální působností klade důraz na základní hodnoty své značky – design, inovace, wellness a udržitelnost

  Společnost Kohler Co., založená v roce 1873, se zasloužila o vznik celé řady inovací, které přetvářejí podobu celé řady oborů, mezi něž patří oblasti vybavení kuchyní a koupelen, energeticky odolných výrobků, luxusních rekreačních zážitků a profesionálního golfu. Podstatu a poslání značky KOHLER a jejího úsilí o zajištění pohodlného života tvoří kreativita a špičkový design.

  Základem ikonické značky KOHLER jsou spolu se spotřebiteli a odbornou veřejností týmy odvážných tvůrčích pracovníků společnosti Kohler po celém světě, kteří kreativním a uměleckým způsobem přeměňují vize výrobků této společnosti v realitu. Při příležitosti 150. výročí svého založení vyzývá společnost Kohler jakožto organizace s globálním dosahem všechny spolupracovníky, partnery a zákazníky, aby se zapojili do oslav tohoto významného milníku. Ty sestávají z celé řady speciálních akcí konaných po celém světě, včetně představení limitovaných edic výrobků, pamětního oblečení a uvedení digitálního obsahu s příběhy z historie této společnosti – to vše sjednocené heslem Come All Creators.

  „Odvážné kroky a podnikatelský duch jsou nám vlastní a mají v naší organizaci hluboký význam – počínaje naším zakladatelem Johnem Michaelem Kohlerem, který ve Wisconsinu naši společnost založil a vytvořil pracovní místa pro přistěhovalce, kteří tak měli možnost zajistit svým rodinám lepší život,“ konstatoval předseda představenstva a generální ředitel společnosti David Kohler, představitel čtvrté generace vedoucích pracovníků z řad rodiny Kohlerů a teprve devátý člověk, který v čele této společnosti stojí. „U příležitosti oslav 150 let našich úspěchů, poznatků a růstu vyzýváme všechny nadšené tvůrce, aby se připojili k naší snaze o neustálé zlepšování a prostřednictvím kvalitnějšího designu, inovací, wellnessu a udržitelnosti zajistili budoucím generacím příjemnější život.“

  „Vynalézavost a vášeň našich spolupracovníků a zákazníků jsou katalyzátorem zrodu nových nápadů, efektivních partnerství a lepšího světa pro budoucí generace,“ prohlásila Laura Kohlerová, ředitelka pro udržitelnost a DEI. „Ohlédnutí za mnoha průkopnickými počiny společnosti Kohler nás inspiruje, abychom hleděli kupředu a vytvářeli nové způsoby zlepšování naší planety, našich životů i komunit – každý jednotlivý nápad, výrobek, partner i dokonaný skutek nás k tomuto cíli přibližuje.“

  Během celoročních oslav v rámci akce Come All Creators složí společnost Kohler poctu svému jedinečnému odkazu s již 150letou tradicí, ale zároveň se bude ve spolupráci s cennými partnery, talentovanými umělci a objeviteli zaměřovat také na inovativní budoucnost. Aby společnost Kohler Co. tuto iniciativu podpořila, vytvořila ve spolupráci s americkým umělcem a inovátorem Danielem Arshamem koncept kreativní identity, oslavující 150. výročí založení společnosti. Nová koncepce zahrnuje logo a značky, typografii a logotypy a klade si za cíl spojit historické dědictví společnosti s jejím přístupem k budoucnosti, který definuje heslo „odvážně vést“. Společnost Kohler s Arshamem již dříve spolupracovala při výrobě exkluzivního umyvadla Rock.01, vyrobeného metodou 3D tisku, a také na celosvětově uznávané instalaci „Divided Layers“, která byla představena v roce 2022 na akci Milan Design Week.

  Iniciativy akce „Come All Creators“ pro rok 2023 zahrnují:

  Uvedení barevných motivů KOHLER Heritage Colors na trh

  Společnost Kohler uvede na trh jedny z nejikoničtějších a komerčně nejúspěšnějších designů společnosti ve dvou klasických barevných provedeních, označovaných jako Heritage Colors. Představení výrobků proběhne letos na jaře a k dispozici budou v průběhu léta 2023. Pestrobarevné výrobky společnosti Kohler, se kterými v roce 1927 přišla, se setkaly s velkým ohlasem a dodnes pro ni představují inovativní designový směr.

  Další informace najdete na stránkách www.kohler.com/forever-in-color.

  Mobilní akce Heritage Colors v New Yorku

  Ve čtvrtek 26. ledna ve 14:00 hodin Daniel Arsham vystoupí před zážitkovým centrem Kohler Experience Center na adrese 6 W. 22nd Street v New Yorku, kde bude od 10:00 do 16:00 probíhat mobilní prezentace Heritage Colors. Arsham podepíše a rozdá celkem 300 triček z limitované edice, kterou navrhl. Trička obsahují logo Kohler 150th Anniversary a jejich návrh využívá odstínů Heritage Colors.

  V pátek 27. ledna se mobilní prezentace Heritage Colors přesune na náměstí Union Square na severozápadním rohu ulic E 17th a Broadwaye, a to od 10:00 do 16:00. Colm Dillane, zakladatel módního studia KidSuper a módní vizionář s odvážným přístupem k designu, který často netradičními způsoby využívá odvážných a živých barev, zde v 10:00 uvítá hosty svou limitovanou edicí čokolád KidSuper x Kohler Original Recipe, opět v barvách Heritage Colors.

  Domácí generátory Kohler s možností výběru barev a vzorů

  Na oslavu dlouholeté čelní pozice společnosti Kohler v oblasti barevných inovací rozšiřuje Kohler svou nabídku domácích generátorů o
  10 nových exkluzivních barevných odstínů a tři varianty maskovacího vzoru Mossy Oak
  To vše doplní také oblíbená kašmírová barva. Barvy a vzory KOHLER pomáhají vlastníkům nemovitostí vhodně doplnit estetiku domu stylovým návrhem záložního generátoru. Stejně tak se ale nabízí možnost generátor naopak vizuálně zvýraznit a dát mu možnost vyniknout. Domácí generátory KOHLER pracují automaticky, jsou připojeny k domácím zdrojům paliva (zemní plyn nebo propan), a zaručují tak během výpadků dodávky energií bezproblémovou alternativu, která přispívá k celkovému pocitu domácí pohody.

  KOHLER x Robert Swan

  Novodobý objevitel Robert Swan, jediný člověk, kterému se podařilo překonat severní i jižní pól, se ve spolupráci se společností Kohler zúčastnil úspěšné expedice Undaunted Expedition napříč Antarktidou. Swan geografického jižního pólu dosáhl dne 10. ledna 2023 a spoléhal se výhradně na obnovitelná energetická řešení KOHLER. Swanova pouť je poctou kontradmirálovi Richardu E. Byrdovi, letci a prvnímu polárníkovi, který v roce 1929 dosáhl jižního pólu a který se při své cestě rovněž spoléhal výhradně na generátory KOHLER.

  Kampaň „Toilet in the Road“

  Na počátku 70. let minulého století Herb Kohler, dlouholetý vedoucí představitel a inovátor společnosti, vytvořil odvážný styl THE BOLD LOOK OF KOHLER, kterým proměnil americké koupelny z čistě užitkových prostor v prostory, kde se měly možnost naplno projevit design, styl, sofistikovanost a kvalitní řemeslné zpracování. Jeho provokativní reklamní kampaně zpochybňovaly zaběhlé zvyklosti a zaměřovaly se přímo na spotřebitele v oboru, který byl do této doby zvyklý cílit na profesionály a distributory. Jedna z nejikoničtějších reklam společnosti Kohler z 80. let minulého století je přezdívána „the toilet in the road“ (toaleta na cestě) a společnost Kohler plánuje v roce 2023 tuto reklamu znovu uvést a doplnit ji revolučním vizuálním doprovodem a videem, ve kterém představí svou oceňovanou chytrou toaletu Numi.

  Události na globálním trhu

  V průběhu roku 2023 je po celém světě plánováno několik dalších akcí a událostí u příležitosti 150. výročí společnosti Kohler, které se budou konat v místních centrech KOHLER Experience Center, značkových prodejnách Kohler Signature Store a na řadě veletrhů a akcí. Mezi ty patří: Kitchen & Bath Industry Show, CONEXPO, Design Shanghai, Milan Design Week, Design Miami/, Kohler Wellness Retreat, Kohler Food & Wine, ale i řada dalších. Společnost také plánuje oslavy se svými spolupracovníky – bývalými i současnými – a oslavy ve vsi Kohler, kde se nachází celosvětové sídlo této společnosti a do kterých se zapojí celá místní komunita.

  Další informace najdete na následujících odkazech:

  • Kohler Co. 150th Anniversary

  Kohler Co.: Our History

  Kitchen & Bath, Decorative Products, Power, Golf + Resort Destinations

  O společnosti Kohler Co.

  Společnost Kohler Co. byla založena v roce 1873 a sídlí v Kohleru ve Wisconsinu. Je jednou z nejstarších a největších soukromých společností v Americe a zaměstnává více než 40.000 zaměstnanců. Společnost Kohler Co. po celém světě provozuje více než 50 výrobních závodů, je celosvětovým lídrem v oblasti designu, inovací a výroby kuchyňských a koupelnových výrobků, luxusních skříní, obkladů a osvětlení, motorů, generátorů a řešení čistých energií. Kromě toho vlastní a provozuje dva pětihvězdičkové hotelové a golfové resorty ve městě Kohler ve Wisconsinu a v St. Andrews ve Skotsku. Golfové hřiště Whistling Straits společnosti Kohler hostilo v roce 2021 43. ročník poháru Ryder Cup. Vyvíjí také prostředky pro řešení naléhavých problémů, jako je dostupnost nezávadné vody a základní hygieny, pro komunity s nedostatečnou péčí po celém světě s cílem zlepšit kvalitu života současných i budoucích generací. Další podrobnosti naleznete na stránkách kohlercompany.com.

  Believing in Better: Better Planet, Better Communities, Better Lives

  Believing in Better je strategie společnosti Kohler v oblasti udržitelnosti a sociálního dopadu, která vychází z její hlavní filozofie, že i to nejlepší lze vždy zlepšit – v zájmu planety, lidí, komunity i podnikání. Program Believing in Better má tři pilíře: Better Planet (lepší planeta), Better Communities (lepší komunity) a Better Lives (lepší životy). Prostřednictvím každého z těchto pilířů se společnost Kohler snaží vyvíjet produkty a programy, které budou mít významný dopad nejen na její podnikání, ale i na komunity, kterým slouží, a na životy lidí, kteří její výrobky používají.

  KONTAKTY:

  Stephen Maliszewski Todd Weber
  Ředitel – PR Ředitel komunikace – PR
  [email protected] [email protected]

  Foto –
  https://mma.prnewswire.com/media/1989311/K150_mark_hero_digital_black.jpg

  Logo – https://mma.prnewswire.com/media/619434/Kohler_Logo.jpg

  PROTEXT

  Sledujte nás na sítích

  Motiv střelby v nashvillské škole je dál neznámý, policie zveřejnila video

  Policie v Nashvillu v americkém státě Tennessee stále nezná motiv útočnice, která v pondělí na základní škole Covenant School zastřelila šest lidí, z toho tři děti, než zasáhla policie a zabila ji. Místní policejní šéf John Drake uvedl, že z nalezených ručně psaných poznámek střelkyně Audrey Haleové vyplynulo, že byla "připravená na konfrontaci se strážci zákona". Policie zveřejnila rovněž video ze zásahu. Prezident Joe Biden opakovaně vyzval Kongres ke zpřísnění zbraňových zákonů, zákonodárci však v tuto chvíli podle stanice CNN nejsou schopni prosadit změnu.

  WHO přehodnotila doporučení k očkování na covid-19. Děti se už očkovat nemusí

  Odborníci na očkování Světové zdravotnické organizace revidovali svá celosvětová doporučení pro očkování proti covidu-19. Zdravé děti a dospívající, kteří jsou považováni za osoby s nízkou prioritou, se očkovat nemusí.

  Britský král Karel III. přiletěl do Německa na třídenní návštěvu

  Britský král Karel III. s manželkou Camillou dnes odpoledne přiletěli na berlínské Letiště Willyho Brandta, zahájili tak třídenní návštěvu Německa. Karel III. se již sešel s německým prezidentem Frankem-Walterem Steinmeierem. Německo je první zemí, do které Karel III. v roli panovníka Spojeného království odcestoval.

  Zelenskyj pozval Si Ťin-pchinga na návštěvu Ukrajiny

  Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v rozhovoru s agenturou AP řekl, že pozval svůj čínský protějšek Si Ťin-pchinga na Ukrajinu. Peking informaci nepotvrdil. Prezident Číny, která je považovaná za spojence Ruska, minulý týden absolvoval třídenní státní návštěvu Moskvy a Peking v minulých týdnech představil mírový plán pro Ukrajinu.

  Politické klima v Izraeli znepokojuje obchodní lídry, investoři pociťují nejistotu

  Izraelská justiční reforma znervózňuje podniky. Obávají se totiž o práva pracovníků, investorů a otázek týkajících se zdanění. Politické klima v zemi navíc může vést k odlivu zaměstnanců do zahraničí. Izrael je malý trh a tamní společnosti získávají finance ze zahraničí. Americký prezident vyzval ke stažení reformy.

  NEJNOVĚJŠÍ

  Motiv střelby v nashvillské škole je dál neznámý, policie zveřejnila video

  Policie v Nashvillu v americkém státě Tennessee stále nezná motiv útočnice, která v pondělí na základní škole Covenant School zastřelila šest lidí, z toho tři děti, než zasáhla policie a zabila ji. Místní policejní šéf John Drake uvedl, že z nalezených ručně psaných poznámek střelkyně Audrey Haleové vyplynulo, že byla "připravená na konfrontaci se strážci zákona". Policie zveřejnila rovněž video ze zásahu. Prezident Joe Biden opakovaně vyzval Kongres ke zpřísnění zbraňových zákonů, zákonodárci však v tuto chvíli podle stanice CNN nejsou schopni prosadit změnu.

  WHO přehodnotila doporučení k očkování na covid-19. Děti se už očkovat nemusí

  Odborníci na očkování Světové zdravotnické organizace revidovali svá celosvětová doporučení pro očkování proti covidu-19. Zdravé děti a dospívající, kteří jsou považováni za osoby s nízkou prioritou, se očkovat nemusí.

  Populační bomba možná nikdy nevybuchne, zjistil výzkum

  Lidská populace dosáhne vrcholu dříve a bude menší, než se očekávalo. K žádné explozi „populační bomby“ nedojde, zjistil průzkum, který tak zlepšil vyhlídky pro životní prostředí. Zastavení demografického růstu a populační pokles kromě toho sníží politické a sociální napětí.

  Britský král Karel III. přiletěl do Německa na třídenní návštěvu

  Britský král Karel III. s manželkou Camillou dnes odpoledne přiletěli na berlínské Letiště Willyho Brandta, zahájili tak třídenní návštěvu Německa. Karel III. se již sešel s německým prezidentem Frankem-Walterem Steinmeierem. Německo je první zemí, do které Karel III. v roli panovníka Spojeného království odcestoval.

  Zelenskyj pozval Si Ťin-pchinga na návštěvu Ukrajiny

  Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v rozhovoru s agenturou AP řekl, že pozval svůj čínský protějšek Si Ťin-pchinga na Ukrajinu. Peking informaci nepotvrdil. Prezident Číny, která je považovaná za spojence Ruska, minulý týden absolvoval třídenní státní návštěvu Moskvy a Peking v minulých týdnech představil mírový plán pro Ukrajinu.