menu

15.3 C
Czech
Středa 12. června 2024

Krajní pravice v Evropském parlamentu posílí, nejvíce si pohorší frakce Zelených

Krajní pravice v Evropském parlamentu výrazně posílí, největší lidovecká frakce EPP zůstává zhruba na stejné podpoře a nejvíce si pohoršila frakce Zelených, vyplývá z odhadů po uzavření volebních místností a z částečných výsledků eurovoleb. Velkého úspěchu dosáhla krajní pravice zejména ve Francii, kde prezident Emmanuel Macron již oznámil rozpuštění parlamentu a vypsání nových voleb.

Moskva tvrdí, že Kyjev použil americké zbraně k útoku na civilní cíle v Rusku

Ukrajinská armáda použila rakety odpálené z amerického raketometu HIMARS k útokům na civilní cíle v Belgorodské obrany na západě Ruska, uvedla dnes podle agentury Reuters mluvčí ruského ministerstva zahraničí Marija Zacharovová. Spojené státy tak podle ní nesou odpovědnost za smrt žen a dětí v tomto regionu u hranic s Ukrajinou. Rusko v posledních dnech rozhořčeně reaguje na rozhodnutí, kterým západní země povolily Ukrajině použít jimi dodané zbraně k útokům na ruské území.

Společnost Huawei na veletrhu ITB China 2024 podpořila rozvoj silnějších vztahů mezi Evropou a Čínou

Sledujte nás na sítích

Šanghaj (Čína) 31. května 2024 (PROTEXT/PRNewswire) – Petal Ads, mobilní reklamní platforma společnosti Huawei, byla na veletrhu ITB China 2024 prezentována velice přínosně a podpořila další prohlubování vztahů mezi Evropou a Čínou. Veletrh ITB China, který se koná v Šanghajském výstavním a kongresovém centru, je jedním z nejdůležitějších čínských veletrhů v oblasti B2B služeb, který přitahuje pozornost vedoucích společností v oblasti cestovního ruchu i mezinárodní návštěvníky z celého světa.

Reklama

Akci, která se konala ve dnech od 28. do 30. května, zahájila společnost Huawei svým úvodním projevem. Pro platformu Petal Ads v něm představila revoluční a komplexní řešení pro podporu růstu společností v oblasti cestovního ruchu na místní i mezinárodní úrovni. Společnost Huawei se také podělila o klíčové úspěchy, kterých dosáhla v rámci podpory další úspěšné expanze svých partnerů v oblasti cestovního ruchu a luxusního zboží.

Reklamní řešení platformy Petal Ads založená na datech podporují globální propojování

Platforma Petal Ads evropským oborovým partnerům, kteří se snaží navázat kontakt s čínskými spotřebiteli, přináší možnosti neomezené hranicemi. Využívá k tomu možností umělé inteligence, technologie velkých dat a online i offline kanály. Navíc disponuje významnými informacemi o čínskému trhu.

Díky tomu je platforma Petal Ads schopna identifikovat preference čínských spotřebitelů a vyvíjet cílené marketingové strategie, které partnerům pomáhají navázat s touto cílovou skupinou kontakt a objevit zde nové tržní příležitosti. Tato inteligentní marketingová platforma čerpá komplexní data přímo z ekosystému Huawei, postaveného na propojeném systému hardwaru, softwaru a služeb.

Reklama

Platforma Petal Ads je připravena splnit reklamní cíle partnerů v oblasti cestovního ruchu, a to bez ohledu na to, v jaké fázi rozvoje se právě nacházejí. Rozmanitá nabídka kontaktních bodů na zařízeních společnosti Huawei, včetně médií společnosti Huawei a aplikací třetích stran, také poutá pozornost spotřebitelů prostřednictvím nativních reklam, živých videí a dalšího lokalizovaného tvůrčího obsahu, který představuje malebná místa a poutavé příběhy daných turistických destinací.

Aplikace Skytone, vyvinutá společností Huawei, navíc na kompatibilních chytrých telefonech značky Huawei nebo Honor zajišťuje vysokorychlostní síťový přístup ve více než stovce zemí a oblastí, a to pouhým jediným dotykem.

Společnost Huawei podporuje partnerství v oblasti cestovního ruchu, luxusních služeb i vzdělávání

Společnost Huawei i v budoucnu hodlá nadále posilovat vztahy mezi Čínou a Evropou prostřednictvím oboustranně výhodných partnerství v oblasti cestovního ruchu, luxusních služeb a vzdělávání. Využitím svých nahromaděných odborných znalostí společnost Huawei neustále zdokonaluje inovativní reklamní řešení s kompletní nabídkou služeb, kterými disponuje.

Spolupracuje například s platformami pro poskytování online služeb v oblasti cestovního ruchu na vývoji reklamních strategií a na vytváření spolehlivých datových modelů a vizuálních panelů, které pracují s klíčovými ukazateli cestovních destinací. Tím v konečném důsledku nabízí větší množství cenných poznatků, které mohou partneři v oblasti cestovního ruchu využít ke zlepšení svých strategií. Platforma Petal Ads také spolupracuje s předními značkami v oblasti cestovního ruchu, automobilismu a luxusních služeb na neustálém vylepšování možností, které nabízí.

Společnost Huawei na veletrhu ITB China 2024 potvrdila své odhodlání podporovat rozvoj užší spolupráce mezi Evropou a Čínou a zúčastnila se velice produktivního setkání se zástupci zúčastněných stran z oblasti cestovního ruchu, mezi které patří například společnosti Europe Travel Commission, TourSpain nebo Visit Portugal.

 

O platformě Petal Ads

Petal Ads je rychle rostoucí, špičková platforma pro mobilní reklamu, provozovaná na bázi technologií společnosti Huawei. Je určená vydavatelům, inzerentům a marketérům, kteří chtějí podpořit svůj růst a rozšířit své cílové skupiny.

Těchto cílů platforma Petal Ads dosahuje díky rozsáhlé síti více než 360.000 vydavatelů z celého světa a inzerentů z rozmanité škály více než 200 průmyslových odvětví, jejímž prostřednictvím mají agentury a firmy možnost oslovit více než 730 milionů nových zákazníků.

Platforma Petal Ads poskytuje vysoce kvalitní možnosti cílení reklamy. Využívá k tomu poznatků získaných prostřednictvím hardwaru, softwaru a služeb, znalostí čerpaných z dat první strany a inteligentního systému uživatelských štítků, které inzerentům pomáhají s výpočty množství oslovených klientů, analýzou poznatků a retargetingem.

Tato oceňovaná, cenově efektivní reklamní platforma je ideální pro ty, kteří chtějí oslovit dosud nevyužité, cenné skupiny zákazníků. Platforma Petal Ads je přední volbou dobře známých partnerů. Dbá na bezpečnost a ochranu soukromí uživatelů a spolu s místními i globálními týmy podpory nabízí řešení, přizpůsobená přímo na míru.

Další informace o platformě Petal Ads najdete na adrese ads.huawei.com

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2425858/Huawei_1.jpg

Kontakt: Maria Allenová, [email protected], +34672651460

 

Reklama
Reklama

Vybrali jsme pro vás

Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Izrael i Hamás se během války dopustily válečných zločinů, tvrdí experti OSN

Izrael i Hamás se během současné války dopustily válečných zločinů a Izrael také zločinů proti lidskosti a "vyhlazování", tvrdí dnes zveřejněná zpráva expertů Rady OSN pro lidská práva (UNHRC). Informují o tom agentury AFP a AP. Ženevské zastoupení Izraele, který s komisí odmítl spolupracovat, zprávu tvrdě kritizovalo. Podle dnešního vyjádření ministerstva zdravotnictví v Gaze si konflikt vyžádal životy již více než 37.200 Palestinců.

Maďarsko nebude blokovat pomoc NATO Ukrajině, řekl Orbán

Maďarsko nebude blokovat rozhodnutí NATO o poskytování podpory Ukrajině, řekl dnes podle agentury Reuters maďarský premiér Viktor Orbán při návštěvě generálního tajemníka Severoatlantické aliance Jense Stoltenberga v Budapešti. Šéf NATO zdůraznil, že na podporu Ukrajiny, která se už třetím rokem brání ruské vojenské agresi, nebudou použity maďarské finanční prostředky ani personál.

Řidiči Amazonu podávají na firmu žaloby, nepovažuje je totiž za zaměstnance

Více než 15 tisíc smluvních řidičů společnosti Amazon v USA podalo u Americké arbitrážní asociace na internetový obchod žalobu kvůli neproplaceným mzdám a přesčasům. Vadí jim, že je klasifikuje jako nezávislé dodavatele, nikoli plnohodnotné zaměstnance.

Spojené státy pošlou Ukrajině druhý systém protivzdušné obrany Patriot

Spojené státy pošlou Ukrajině další systém protivzdušné obrany Patriot, informuje agentura AP a list The New York Times (NYT) s odvoláním na nejmenované americké činitele. Tento krok už podle nich schválil prezident Joe Biden. Washington reaguje na naléhavé volání Kyjeva po posílení protivzdušné obrany země, která se brání intenzivním ruským úderům v Charkovské oblasti, podotkla AP.

Céline Dion o boji s vážnou nemocí: Brala jsem až 90 miligramů Valia, mohlo to být smrtelné

Zoufalá touha Céline Dion vystupovat a zároveň bojovat se vzácným neurologickým onemocněním ji kdysi podle jejích slov donutila pravidelně užívat až 90 miligramů Valia za den. Dávky, které pro ni mohly být fatální.

Ukrajina hlásí zničení 29 z 30 střel a dronů, které na ni vyslali Rusové

Rusko v noci na dnešek provedlo další vzdušný útok na Ukrajinu. Ukrajinské letectvo na platformě Telegram informovalo o sestřelení 29 z 30 ruských střel a dronů. V Kyjevské oblasti padající trosky způsobily požár průmyslového objektu, skladu, poškodily soukromý dům, čerpací stanici a garáž, píše server RBK-Ukrajina s odvoláním na ukrajinské úřady. Agentura Reuters informuje o několika zraněných v Kyjevské a Dněpropetrovské oblasti.

Při požáru obytného domu v Kuvajtu zemřelo přes 40 lidí

Při požáru, který vypukl dnes časně ráno v obytném domě ve městě Mandžaf blízko kuvajtské metropole, si vyžádal 41 obětí, uvedl podle agentury Reuters místopředseda kuvajtské vlády. Policie o něco dříve hovořila o nejméně 35 mrtvých. Čtyři desítky lidí skončily v nemocnici. Mezi oběťmi jsou podle některých zdrojů zejména pracovníci z Malajsie.
Reklama

DOPORUČUJEME

Reklama
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Izrael i Hamás se během války dopustily válečných zločinů, tvrdí experti OSN

Izrael i Hamás se během současné války dopustily válečných zločinů a Izrael také zločinů proti lidskosti a "vyhlazování", tvrdí dnes zveřejněná zpráva expertů Rady OSN pro lidská práva (UNHRC). Informují o tom agentury AFP a AP. Ženevské zastoupení Izraele, který s komisí odmítl spolupracovat, zprávu tvrdě kritizovalo. Podle dnešního vyjádření ministerstva zdravotnictví v Gaze si konflikt vyžádal životy již více než 37.200 Palestinců.

Maďarsko nebude blokovat pomoc NATO Ukrajině, řekl Orbán

Maďarsko nebude blokovat rozhodnutí NATO o poskytování podpory Ukrajině, řekl dnes podle agentury Reuters maďarský premiér Viktor Orbán při návštěvě generálního tajemníka Severoatlantické aliance Jense Stoltenberga v Budapešti. Šéf NATO zdůraznil, že na podporu Ukrajiny, která se už třetím rokem brání ruské vojenské agresi, nebudou použity maďarské finanční prostředky ani personál.

Řidiči Amazonu podávají na firmu žaloby, nepovažuje je totiž za zaměstnance

Více než 15 tisíc smluvních řidičů společnosti Amazon v USA podalo u Americké arbitrážní asociace na internetový obchod žalobu kvůli neproplaceným mzdám a přesčasům. Vadí jim, že je klasifikuje jako nezávislé dodavatele, nikoli plnohodnotné zaměstnance.

Spojené státy pošlou Ukrajině druhý systém protivzdušné obrany Patriot

Spojené státy pošlou Ukrajině další systém protivzdušné obrany Patriot, informuje agentura AP a list The New York Times (NYT) s odvoláním na nejmenované americké činitele. Tento krok už podle nich schválil prezident Joe Biden. Washington reaguje na naléhavé volání Kyjeva po posílení protivzdušné obrany země, která se brání intenzivním ruským úderům v Charkovské oblasti, podotkla AP.

Céline Dion o boji s vážnou nemocí: Brala jsem až 90 miligramů Valia, mohlo to být smrtelné

Zoufalá touha Céline Dion vystupovat a zároveň bojovat se vzácným neurologickým onemocněním ji kdysi podle jejích slov donutila pravidelně užívat až 90 miligramů Valia za den. Dávky, které pro ni mohly být fatální.

Ukrajina hlásí zničení 29 z 30 střel a dronů, které na ni vyslali Rusové

Rusko v noci na dnešek provedlo další vzdušný útok na Ukrajinu. Ukrajinské letectvo na platformě Telegram informovalo o sestřelení 29 z 30 ruských střel a dronů. V Kyjevské oblasti padající trosky způsobily požár průmyslového objektu, skladu, poškodily soukromý dům, čerpací stanici a garáž, píše server RBK-Ukrajina s odvoláním na ukrajinské úřady. Agentura Reuters informuje o několika zraněných v Kyjevské a Dněpropetrovské oblasti.

Při požáru obytného domu v Kuvajtu zemřelo přes 40 lidí

Při požáru, který vypukl dnes časně ráno v obytném domě ve městě Mandžaf blízko kuvajtské metropole, si vyžádal 41 obětí, uvedl podle agentury Reuters místopředseda kuvajtské vlády. Policie o něco dříve hovořila o nejméně 35 mrtvých. Čtyři desítky lidí skončily v nemocnici. Mezi oběťmi jsou podle některých zdrojů zejména pracovníci z Malajsie.

Na Ukrajině padli další dva Indové bojující na ruské straně

Na Ukrajině padli dva indičtí státní příslušníci naverbovaní ruskou armádou, upozornilo indické ministerstvo zahraničních věcí. Vyzvalo Moskvu, aby vrátila jejich těla do vlasti a propustila všechny indické občany sloužící v ruské armádě.

Izrael zabil v Libanonu nejvýznamnějšího člena Hizballáhu od října

Při izraelském vzdušném útoku na jih Libanonu byl v úterý večer zabit vysoce postavený velitel Hizballáhu a několik dalších bojovníků tohoto libanonského hnutí. Agentury Reuters a AFP s odvoláním na své zdroje uvedly, že velitel byl nejvýše postaveným členem Hizballáhu zabitým od loňského října, kdy se výrazně zintenzivnilo ostřelování na libanonsko-izraelské hranici. Izraelská armáda akci nekomentovala. Hizballáh smrt velitele potvrdil a ráno v odvetě vypálil asi stovku raket na sever Izraele.

EU se chystá uvalit až 25% cla na dovoz čínských elektromobilů a riskuje obchodní válku

Očekává se, že Evropská unie (EU) bude dnes informovat Peking o svém záměru zavést až 25% cla na dovoz čínských elektromobilů. Tento krok by mohl znamenat cla přesahující 2 miliardy eur ročně a potenciálně rozpoutat obchodní válku s Čínou. Informovaly o tom deníky The Guardian a Financial Times.
Reklama
Reklama