menu

18 C
Czech
Sobota 25. května 2024

Největší Ethereum peněženka MetaMask hodlá přidat podporu Bitcoinu

MetaMask je gigantem v ekosystému Etherea (ETH), nejpoužívanější peněženkou na tomto blockchainu. Podle dvou lidí, kteří jsou s touto záležitostí přímo obeznámeni, plánuje přidat podporu pro Bitcoin (BTC).

Společnost HONOR oznamuje na MWC2022 globální uvedení nové série HONOR Magic4

Sledujte nás na sítích

Šen-čen (Čína) 3. března 2022 (PROTEXT/PRNewswire) – Sestavu rozšiřuje o nový prémiový smartphone, chytré hodinky a sluchátka pro magický zážitek uživatelů z celého světa

Reklama

Globální technologická značka HONOR dnes na veletrhu Mobile World Congress 2022 představila zcela novou řadu prémiových produktů. V čele stojí nejnovější přírůstek do rodiny vlajkových smartphonů společnosti HONOR, zbrusu nová série HONOR Magic4, tvořená modely HONOR Magic4 a HONOR Magic4 Pro. Tato převratná nová zařízení se mohou pochlubit špičkovými technologiemi přinášejícími průlom v oblasti designu a displejů, fotografování, natáčení, výkonu i ochrany soukromí. Dalšími novinkami v portfoliu chytrých produktů společnosti HONOR jsou hodinky Watch GS 3 a sluchátka HONOR Earbuds 3 Pro.

„Ve společnosti HONOR si stále klademe otázku, jak odstranit překážky pro uživatele a přinést jim nejlepší možnou uživatelskou zkušenost. Prémiová řada HONOR Magic je dokonalou ukázkou naší inovativní technologie a svědčí o našem odhodlání neustále překonávat zavedené oborové standardy,“ řekl generální ředitel společnosti HONOR Device Co Ltd George Zhao. „Nová řada HONOR Magic4 Series zcela změní hranice designu, displejů, fotoaparátů, výkonu a bezpečnosti telefonů a přinese uživatelům po celém světě skutečně magický zážitek.“

Nová HONOR Magic4 Series se představuje

Zbrusu nová řada HONOR Magic4 přináší osvědčený symetrický design, displej se zdokonalenými vizuálními vlastnostmi, převratné možnosti fotografování a natáčení, vynikající výkon a rozsáhlé funkce ochrany soukromí a posouvá tak vlajkovou řadu HONOR Magic na zcela novou úroveň.

Reklama

Špičkový výkon vlajkové řady díky čipsetu Snapdragon 8 Gen 1

Nejnovější mobilní platforma Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 5G [1] propůjčuje zařízením řady HONOR Magic4 bezkonkurenční sílu a výkon. S umělou inteligencí 7. generace AI Engine od Qualcomm a architekturou jádra Cortex-X2 se HONOR Magic4 může pochlubit mimořádně vysokou rychlostí zpracování a špičkovou efektivitou. Oproti předchozí generaci zvyšuje řada HONOR Magic4 výkon CPU o 20 %, výkon GPU o 30 % a schopnosti AI o neuvěřitelných 300 %. Pro plynulý a stabilní výkon je vybavena 8 GB RAM a 256GB úložištěm.

Mimořádné vlastnosti dodávají vlajkové řadě HONOR Magic4 výkonné technologie HONOR Turbo, maximalizující výkon čipsetu. Operační systém HONOR OS Turbo X zajišťuje dokonalou spolupráci hardwarové a softwarové složky pro vyšší plynulost, ochranu před zpomalováním při dlouhodobém provozu a úsporu energie. Pro ideální herní zážitek přináší HONOR špičkový AI Super Rendering prostřednictvím GPU Turbo X, poskytující výjimečně vysokou frekvenci snímků a maximální síťovou konektivitu, zároveň generuje méně tepla a snižuje latenci. Znamenitě tak uspokojuje požadavky hráčů na vysokou kvalitu hraní s perfektně plynulou grafikou.

Symetrický design se zaobleným displejem

Telefon Honor Magic4 Pro je navržen v ikonickém symetrickém designu společnosti Honor „Eye of Muse“ s 6,81″ LTPO displejem zaobleným na čtyřech hranách [2] a tenkým zkosením pro skutečně pohlcující zážitek při sledování obrazu a maximálně komfortní držení.

Displej HONOR Magic4 Pro dokáže zobrazit až 1,07 miliardy barev a podporuje 100% DCI-P3 pro obraz ostrý a věrný jako v kině a realističtější herní zážitek. Díky podpoře formátu HDR 10+ s vyšším dynamickým rozsahem a lepším zobrazením barev se stává v telefonu HONOR Magic4 Pro každý snímek ještě živějším. S LTPO displejem nové generace a technologií HONOR Motion Sync nabízí řada HONOR Magic4 tzv. chytrou obnovovací frekvenci od 1 Hz do 120 Hz, která se přizpůsobuje různým stylům obsahu pro úsporu energie a plynulé vychutnání zábavy.

Telefon Honor Magic4 Pro umožňuje také automatickou konverzi mezi SDR a HDR obsahem v reálném čase a zvyšuje tak snímkovací frekvenci včetně vyrovnávací kompenzace založené na technologii MEMC pro strhující, autentický zážitek při sledování jakéhokoli obsahu včetně videí ve vysokém rozlišení, high-tech grafiky, filmů, her a dalších.

Pro ty, kteří tráví dlouhé hodiny u obrazovky, je série Honor Magic4 Series vybavena technologií PWM (Pulse Width Modulation, pulzně šířková modulace) 1920 Hz, což je dosud nejvyšší PWM na LTPO displeji. Minimalizuje námahu očí a zaručí komfortní sledování i při horším osvětlení. HONOR Magic4 Pro se může pochlubit také certifikovaným stupněm krytí IP68 [3], který slibuje účinnou ochranu proti prachu, dešti a vodě a umožňuje telefon bezpečně ponořit do hloubky až 1,5 m na dobu 30 minut.

Trojice fotoaparátů s ultra-fusion technologií

Telefon HONOR Magic4 Pro posouvá hranice oboru svou výkonnou kombinací tří fotoaparátů, která zahrnuje 50Mpx širokoúhlý fotoaparát s barevným snímačem 1/1,56 palce [4], 50Mpx 122 stupňů ultraširokoúhlý fotoaparát a 64Mpx [5] periskopový teleobjektiv, vybavený špičkovou Ultra-Fusion technologií pro vysoké rozlišení a mimořádnou ostrost snímků i při fotografování z velké vzdálenosti.

Vícekamerová výpočetní fotografie umožňuje fúzi v celém rozsahu ohniskových vzdáleností pro mimořádné obrazové schopnosti. Širokoúhlý fotoaparát s rozlišením 50 Mpx a ultraširokoúhlý fotoaparát s rozlišením 50 Mpx přináší díky funkci výpočetní fotografie 65% zvýšení ostrosti a čistoty obrazu. Díky fúzní výpočetní fotografii se širokoúhlým fotoaparátem poskytuje 64Mpx periskopový teleobjektiv 3,5násobný optický zoom a 100násobný digitální zoom, což dále zvyšuje ostrost a zřetelnost obrazu o 160 %.

HONOR dále ohromí pokročilými funkcemi fotografování při nahrávání videa. Duální algoritmus pro výpočetní fotografii a nahrávání umožňuje telefonům HONOR Magic4 Pro pořizovat skutečně kvalitní snímky při současném natáčení videa, které není na rozdíl od jiných chytrých telefonů omezeno kvalitou videozáznamu.

Natáčení ve filmové kvalitě s funkcíMagic-Log Movie Master

Řada HONOR Magic4 umožňuje díky technologiím HONOR Magic-Log Movie Master a AI Film Effects natáčení na kinematografické úrovni. Jako první v oboru přináší 10bitový záznam videa ve formátu Log 4K rychlostí 60 snímků za sekundu a boří tak další hranici.

Logaritmický formát (log), který se běžně používá při natáčení profesionálních filmů, umožňuje uživatelům vylepšit videa použitím filmových barevných odstínů v HDR čistotě. Řada HONOR Magic4 vybavená formátem Magic-Log a funkcí Cinematic 3D LUT (Look Up Table) pomáhá uživatelům upravovat videa barevným tónováním ve filmové kvalitě a umožňuje začínajícím tvůrcům vdechnout svému obsahu zabarvení a nálady v pravém hollywoodském stylu.

Výkonné 100W bezdrátové nabíjení

Telefon HONOR Magic4 Pro pohání mimořádně velká baterie s kapacitou 4600 mAh [6] s nejvýkonnějším kombinovaným nabíjením SuperCharge pro mimořádně dlouhou výdrž baterie a celodenní připojení. Při využití 100W drátového nabíjení HONOR SuperCharge [7] se HONOR Magic4 Pro nabije na 100 % za pouhých 30 minut. Telefon HONOR Magic4 Pro je také prvním zařízením podporujícím bezdrátové nabíjení 100W Wireless HONOR SuperCharge [8], umožňující nabití na 50 % za pouhých 15 minut.

Skutečně osobní magický zážitek s uživatelským rozhraním Magic UI 6.0

Řada HONOR Magic4 Series je vybavena nejnovějším uživatelským rozhraním HONOR Magic UI 6.0 na bázi systému Android 12 s celou řadou vylepšených a individualizovaných funkcí pro „chytrý život“ uživatelů na celém světě.

Díky schopnosti rozeznávání kontextu, predikce uživatelského profilu a rozsáhlého znalostního grafu rozhraní Magic UI 6.0 lze používat zařízení řady HONOR Magic4 jako osobního asistenta, který se inteligentně učí návyky uživatele a poskytuje mu návrhy a aktualizace aplikací na míru pro skutečně kouzelný, osobní zážitek.

Vylepšená ochrana soukromí a bezpečnosti, premiéra funkce Privacy Calling

Telefon HONOR Magic4 Pro nabízí převratné řešení problému s odposlechem hovorů, který běžně řeší mnoho uživatelů smartphonů. Nový režim privátních hovorů Privacy Calling [9] s podporou umělé inteligence a využitím technologie směrování zvuku zabrání odposlouchávání z okolí a zajistí skutečně soukromé hovory.

Funkce směrování zvuku Directional Sound nabízí vůbec první technologií dělení frekvence, která podporuje současný přenos zvuku z modulu vysílajícího zvuk na obrazovce a ze sluchátka. Obrazovka a přijímač společně upravují hlasitost příchozího zvuku tak, aby vyhovovala různým prostředím, a zajišťují, že i když se nacházíte v tichém prostředí, například ve výtahu, lidé stojící vedle vás druhou stranu hovoru neuslyší.

Duální bezpečnostní systém (HTEE+QTEE) řady HONOR Magic4 vyvinutý společně se společností Qualcomm na základě mobilní platformy Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 zajišťuje zvýšené požadavky na zabezpečení klíčových služeb kdekoli na světě. Řada HONOR Magic4 je dále vybavena nezávislým bezpečnostním čipem, který poskytuje maximální zabezpečení hesel a biometrických údajů, jako je např. rozpoznávání tváře (FaceID) a otisky prstů. 3D hloubkový senzor zařízení HONOR Magic4 Pro rozeznává obličej uživatele pomocí 3D biometrie a poskytuje tak špičkovou úroveň zabezpečení a ochrany.

Telefon HONOR Magic4 Pro je také vybaven 3D sonickým snímačem Qualcomm Gen 2, nejvýkonnější [10], nejtenčí a nejspolehlivější čtečkou otisků prstů na světě. S plochou čtečky zvětšenou o 77 %, 1,7krát větším počtem zachycených biometrických dat a o 40 % vyšší rychlosti oproti předchozí generaci používá HONOR Magic4 Pro k ověřování jedním dotykem namísto světla zvukové vlny a nabízí tak ještě lepší rozeznání a ochranu soukromí uživatelů.

Barvy, ceny, dostupnost

Kromě klasického černého a bílého provedení se řada HONOR Magic4 objeví na trhu také ve zcela nové okouzlující modré a elegantní zlaté barvě. Tyto prémiové barvy odráží bohaté zkušenosti společnosti HONOR v oblasti řemeslného zpracování a dlouhou historii vývoje esteticky atraktivních produktů s luxusním designem. Další barvy budou na trh uváděny postupně.

Řada HONOR Magic4 Series bude k dispozici od druhého čtvrtletí roku 2022.

Cena modelu HONOR Magic4 bude začínat na 899 EUR (8 GB+256 GB), zatímco cena modelu HONOR Magic4 Pro na 1099 EUR (8 GB+256 GB).

Představují se zcela nové hodinky HONOR Watch GS 3 a sluchátka HONOR Earbuds 3 Pro

Společnost HONOR představila také chytré hodinky HONOR Watch GS 3 inspirované tradičními mechanickými hodinkami. Tyto hodinky okouzlují elegantním a stylovým designem s použitím kvalitních materiálů, jako je nerezová ocel 316L. S hmotností pouhých 44 g a průměrem pouhých 10,5 mm jsou určeny pro pohodlné celodenní nošení.

Hodinky HONOR Watch GS 3 jsou vybaveny novým osmikanálovým PPG (fotopletysmografickým) senzorem, který snímá přesné optické signály. Společně s funkcí sledování srdečního tepu AI Heart Rate Monitoring Engine, kombinující několik algoritmů pro potlačení šumu během cvičení, přináší uživatelům hodinek HONOR Watch GS 3 výrazně přesnější monitorování srdeční akce a umožňuje jim lépe sledovat svůj zdravotní stav.

Chytré hodinky HONOR Watch GS 3 podporují více než 100 tréninkových režimů a při běhu, jízdě na kole nebo pěší turistice poskytují také možnost přesného sledování trasy s pomocí vestavěného dvoufrekvenčního polohovacího systému GNSS (Global Navigation Satellite System) L1/L5.

Hodinky HONOR Watch GS 3 se budou dodávat ve třech barevných provedeních: černém „Midnight Black“, modrém „Ocean Blue“ a zlatém „Classic Gold“. Cena hodinek HONOR Watch GS 3 bude začínat na 229 EUR. Dostupnost bude oznámena později.

Další novinkou od společnosti HONOR jsou sluchátka HONOR Earbuds 3 Pro. Tato skutečně bezdrátová stereofonní sluchátka (TWS, True Wireless) využívají konstrukci se dvěma měniči, kterou tvoří dynamický měnič o průměru 11 mm a piezoelektrický keramický výškový měnič s vysokým rozlišením pro bohaté a jemné zvukové detaily i mocné basy.

Sluchátka HONOR Earbuds 3 Pro nabízejí jako první na trhu inovativní funkci měření teploty a přináší tak nové možnosti sledování zdravotního stavu.

Díky redukci okolních zvuků na různých úrovních poskytují sluchátka HONOR Earbuds 3 Pro vynikající kvalitu zvuku a hovorů. Pokročilá technologie adaptivního aktivního potlačení hluku (Adaptive ANC) a rozšířená konektivita umožňuje uživatelům vychutnat si pohlcující poslech hudby i skvělý zvuk při hraní her a konferenčních hovorech.

Cena sluchátek HONOR Earbuds 3 Pro začíná na 199 EUR. Dostupnost bude oznámena později.

Pro více informací navštivte internetový obchod HONOR na adrese www.hihonor.com.

###

O společnosti HONOR

Společnost HONOR je předním světovým dodavatelem chytrých zařízení. Jejím cílem je stát se globální ikonickou technologickou značkou a prostřednictvím svých výkonných produktů a služeb vytvořit nový inteligentní svět pro každého. S neochvějným zaměřením na výzkum a vývoj vytváří technologie, které lidem po celém světě umožňují překonávat hranice a přináší jim svobodu dosáhnout a vykonat více. HONOR nabízí řadu vysoce kvalitních chytrých telefonů, tabletů, notebooků a nositelných zařízení vyhovující každému rozpočtu. Její inovativní a spolehlivé prémiové produkty pomáhají svým uživatelům stát se dokonalejší verzí sebe sama.

Pro více informací navštivte webové stránky společnosti HONOR na adrese www.hihonor.com nebo napište na e-mail [email protected]

http://community.hihonor.com/

https://www.facebook.com/honorglobal/

https://twitter.com/Honorglobal

https://www.instagram.com/honorglobal/

http://www.youtube.com/c/HonorOfficial

[1] Podporováno ve verzích Standard a Pro.

[2] K dispozici pouze ve verzi Pro.

[3] K dispozici pouze ve verzi Pro. Verze Standard má stupeň krytí IP54. Nejedná se tedy o vodotěsný telefon. Při běžném používání odolává stříkající a tryskající vodě a prachu. Při testování v kontrolovaných laboratorních podmínkách dosahuje stupně krytí IP68 podle norem GB/T 4208-2017 (tuzemsko)/IEC 60529 (zahraničí). Odolnost proti stříkající a tryskající vodě a prachu není permanentní. Každodenní opotřebení může ochranu snížit. Nenabíjejte telefon, pokud je mokrý. Pokyny pro čištění a sušení naleznete v uživatelské příručce. Na poškození způsobené ponořením do kapalin se záruka nevztahuje.

[4] K dispozici pouze ve verzi Pro.

[5] Verze Standard je vybavena 8MP fotoaparátem s periskopovým teleobjektivem.

[6] Verze Standard je napájena vysokokapacitní baterií o kapacitě 4800mAh .

[7] Verze Standard podporuje rychlonabíjení 66W Wired SuperCharge.

[8] Bezdrátové rychlonabíjení 100W HONOR Wireless SuperCharge podporuje pouze globální verze Pro.

[9] K dispozici pouze ve verzi Pro.

[10] Údaje poskytla společnost Qualcomm.

Foto –
https://mma.prnewswire.com/media/1755705/HONOR_announces_Global_Launch_all_new_HONOR_Magic4_Series_MWC_2022.jpg

KONTAKT: Amy Chenová, +86-13688806939, [email protected]

Reklama
Reklama

Vybrali jsme pro vás

Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepochopitelná kouzla švédského brankáře Filipa Gustavssona: Od vymyšlených přezdívek po otázky o UFO

Filip Gustavsson, švédský brankář ve službách Minnesoty Wild, se neproslavil jen svou brankářskou dovedností, ale také svým neobyčejným přístupem k životu. Gustavsson, který v NHL chytá pod přezdívkou Fillifjonken, si užívá zájem, který vzbuzují jeho vymyšlené příběhy a neobvyklé otázky. Nyní se připravuje postavit proti českým hokejistům v semifinále mistrovství světa.

Francie začala s evakuací svých turistů z Nové Kaledonie

Francie začala s evakuací svých turistů z Nové Kaledonie, kde i dnes pokračují nepokoje. Píše to agentura AFP. Tento týden se podařilo z francouzského zámořského území zajistit odjezd turistů z Austrálie či Nového Zélandu. Násilné protesty, které vypukly v polovině tohoto měsíce, si zatím vyžádaly sedm životů.

Komise pro cenné papíry a burzy schválila 8 etherových ETF

Komise pro cenné papíry a burzy ve čtvrtek podepsala návrhy na etherové ETF, čímž se jejich potenciální uvedení na trh o krok přiblížilo. Americký regulátor cenných papírů schválil návrhy o uvedení spotových etherových ETF společností VanEck, Ark Invest, BlackRock, Fidelity, Franklin Templeton, Bitwise, Grayscale a Invesco. Příkaz SEC je jedním z kroků k tomu, aby se tyto plánované fondy dostaly na trh.

V noci pokračovaly izraelské údery na Rafáh v Pásmu Gazy

V noci na dnešek pokračovaly izraelské údery na Rafáh na jihu Pásma Gazy. Uvedli to reportéři agentury AFP na místě. V pátek Mezinárodní soudní dvůr (ICJ) v Haagu nařídil Izraeli zastavit vojenskou ofenzivu v oblasti Rafáhu, což izraelské úřady odmítly. Údery a boje izraelské armády s palestinským hnutím Hamás podle AFP neutichly ani na dalších místech tohoto palestinského území, například v utečeneckém táboře Dajr Balah ve středu Pásma Gazy.
Reklama

DOPORUČUJEME

Touha pomáhat: 20 let dobrovolnictví s Adrou

Frýdek-Místek 25. května 2024 (PROTEXT) - V květnu 2024 slaví naše vůbec první Dobrovolnické centrum ADRA Frýdek-Místek svoje kulatiny. Právě zde jsme se před...

Výzva všem samosprávám: Vypravte se na URBIS pro know-how, dobrou praxi i kontakty

Už 4. června 2024 otevře své brány brněnský URBIS. Letošní ročník nabídne v Česku doposud nevídaný třídenní program s účastí ministrů, předních tváří české Smart City...
Reklama
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepochopitelná kouzla švédského brankáře Filipa Gustavssona: Od vymyšlených přezdívek po otázky o UFO

Filip Gustavsson, švédský brankář ve službách Minnesoty Wild, se neproslavil jen svou brankářskou dovedností, ale také svým neobyčejným přístupem k životu. Gustavsson, který v NHL chytá pod přezdívkou Fillifjonken, si užívá zájem, který vzbuzují jeho vymyšlené příběhy a neobvyklé otázky. Nyní se připravuje postavit proti českým hokejistům v semifinále mistrovství světa.

Francie začala s evakuací svých turistů z Nové Kaledonie

Francie začala s evakuací svých turistů z Nové Kaledonie, kde i dnes pokračují nepokoje. Píše to agentura AFP. Tento týden se podařilo z francouzského zámořského území zajistit odjezd turistů z Austrálie či Nového Zélandu. Násilné protesty, které vypukly v polovině tohoto měsíce, si zatím vyžádaly sedm životů.

Komise pro cenné papíry a burzy schválila 8 etherových ETF

Komise pro cenné papíry a burzy ve čtvrtek podepsala návrhy na etherové ETF, čímž se jejich potenciální uvedení na trh o krok přiblížilo. Americký regulátor cenných papírů schválil návrhy o uvedení spotových etherových ETF společností VanEck, Ark Invest, BlackRock, Fidelity, Franklin Templeton, Bitwise, Grayscale a Invesco. Příkaz SEC je jedním z kroků k tomu, aby se tyto plánované fondy dostaly na trh.

V noci pokračovaly izraelské údery na Rafáh v Pásmu Gazy

V noci na dnešek pokračovaly izraelské údery na Rafáh na jihu Pásma Gazy. Uvedli to reportéři agentury AFP na místě. V pátek Mezinárodní soudní dvůr (ICJ) v Haagu nařídil Izraeli zastavit vojenskou ofenzivu v oblasti Rafáhu, což izraelské úřady odmítly. Údery a boje izraelské armády s palestinským hnutím Hamás podle AFP neutichly ani na dalších místech tohoto palestinského území, například v utečeneckém táboře Dajr Balah ve středu Pásma Gazy.

Francie se stává hostitelem hokejového mistrovství světa 2028 poté, co Kazachstán stáhl svou kandidaturu

Francie se ujala prestižní role hostitele mistrovství světa v hokeji 2028 poté, co Kazachstán stáhl svou kandidaturu. Půjde již o třetí mistrovství světa v ledním hokeji, které Francie za svoji historii uspořádala. Hlavními dějišti akce se stanou moderní Accor Arena v Paříži a nově otevřená LDLC Arena v Lyonu. Tento sportovní svátek je pro zemi zásadním krokem v jejím ambiciózním plánu na propagaci hokeje, který vrcholí zimními olympijskými hrami v roce 2030 ve Francouzských Alpách.

Šéf Tesly Elon Musk kritizuje americká cla na čínská elektrická vozidla

Elon Musk kritizoval cla uvalená americkou vládou na čínské elektromobily a označil je za „nedobré“ a narušující trh s automobily. Šéf společnosti Tesla dříve obchodní bariéry podporoval, ale ve čtvrtek během videoprojekce na pařížské technologické konferenci provedl obrat.

Putin je připraven zastavit ukrajinskou válku příměřím – pod jednou podmínkou

Podle čtyř ruských zdrojů obeznámených s jednáním v Kremlu je ruský prezident Vladimir Putin údajně ochoten zastavit bojové akce na Ukrajině, ale pouze v případě, že budou uznána současná vítězství Ruska na bojišti. Toto příměří by sice poskytlo dočasné přerušení konfliktu, ale znamenalo by ponechání potenciálních 11 milionů lidí pod okupační správou a vzdání se 20 % svrchovaného území Ukrajiny.
Reklama
Reklama