Více
  13.2 C
  Czech
  Neděle 4. června 2023

  Trpím autismem, 45 let jsem nebyla sama sebou, prozradila zpěvačka Sia

  Australská zpěvačka Sia v jedné z epizod pořadu Rob Has a Podcast uvedla, že se potýká s poruchou autistického spektra. Umělkyně také prozradila, že se cítí být plně sama sebou teprve v posledních dvou letech.

  Při nočním útoku na Kyjev zemřeli nejméně tři lidé včetně dítěte, tvrdí úřady

  Tři lidé včetně devítileté dívky a její matky v noci na dnešek zemřeli při dalším ruském vzdušném útoku na ukrajinské hlavní město Kyjev, 16 osob bylo zraněno. Informují o tom ukrajinská média s odvoláním na úřady. Ukrajinské letectvo oznámilo sestřelení všech deseti při útoku použitých ruských střel Iskander. Mrtví, zranění i napáchané škody jsou podle něj výsledkem padajících trosek zničených raket. Oběti ruského útoku se přitom podle médií snažily dostat do krytu, ale ten byl zavřený.

  Chcete pracovat z pláže? Usaďte se v jednom z těchto evropských pobřežních měst

  Proměnit pláž ve svou kancelář a posílat e-maily z houpací sítě zní jako sen. Ale nemusí. Práce na dálku je dnes pro mnohé lidi realitou. A po pandemii covidu-19 se rozšířila ještě více.

  Společnost Changhong představuje na 132. kantonském veletrhu několik nových domácích spotřebičů

  Guangzhou (Čína) 15. října 2022 (PROTEXT/PRNewswire) – • Klíčová světová obchodní událost se bude konat online

  Společnost Changhong, jeden z největších čínských výrobců spotřební elektroniky a domácích spotřebičů, představí na 132. čínském veletrhu dovozu a vývozu (Canton Fair), který se koná online a začíná 15. října 2022, celou řadu produktů, včetně ekologických domácích spotřebičů 5G, televizorů Mini LED, klimatizací Eva a také chladniček a praček Space Pro. Díky své technologické zdatnosti v oblasti internetu věcí (IoT), umělé inteligence (AI), velkých dat a segmentu 5G poskytne společnost uživatelům vynikající zážitek tím, že jim nabídne kompletní sadu inovativních a modernizovaných inteligentních domácích spotřebičů.

  Společnost Changhong na 132. kantonském veletrhu plně využije svou online platformu k uvedení nových produktů a také nabídne VR showroom, virtuální pavilon a online živé vysílání. V online stánku výrobce domácích spotřebičů budou výrobky vystaveny 24 hodin denně, sem dní v týdnu a zároveň zde bude poskytována řada služeb, včetně porovnávání nabídky a poptávky a online obchodních jednání, což kupujícím přinese lepší zážitek. (Navštivte showroom společnosti Changhong na adrese:
  https://www.cantonfair.org.cn/en-US/shops/451692550933632?keyword=&fbclid=IwAR1SwCZbN8tcDUIfA9D1RnzF_TnyrKVQQW_QtDlkd3EUGV-vHbc-mj3HW3c#/)

  Společnost Changhong představuje několik nových produktů online

  Jednou z hlavních novinek je nový chytrý televizor Changhong Mini LED, který je vybaven ultratenkým zadním krystalickým panelem Mini a nejnovější technologií zobrazení kvantových teček, která zajišťuje vynikající kvalitu obrazu HDR, široký barevný gamut přesahující 95 % a špičkovou přesnost barev, což vytváří realistický zážitek ze sledování.

  Díky nejnovějšímu operačnímu systému Android 11, vysoké obnovovací frekvenci 120 Hz a funkci MEMC (Motion Estimation, Motion Compensation) řeší 98″ velkoplošný televizor Changhong, první model televizoru společnosti uvedený na mezinárodní trhy, efektivně problém roztřesení a rozmazání obrazu spojený s vysokorychlostním pohybem.

  Model Eva společnosti Changhong, první klimatizace na světě, která podporuje více jazyků a offline hlasové ovládání, slibuje lepší interaktivní zážitek díky podpoře osmi jazyků a hlasové aktivaci i v místech bez přístupu k internetu.

  Mezi další působivé produkty společnosti Changhong patří také chladničky a pračky Space Pro, které jsou díky špičkové ultratenké technologii tenčí a menší než srovnatelné výrobky dostupné na trhu. Díky plně modernizované konzervační technologii přináší chladničky řady Space Pro lepší výkon, pokud jde o udržení čerstvosti potravin, a to díky účinnému prodloužení doby jejich trvanlivosti.

  Úsilí o rozšíření prodejních kanálů vede k trvalému růstu mezinárodního obchodu společnosti Changhong

  Navzdory tlaku a výzvám, kterým čelí mezinárodní obchod v roce 2022, společnost Changhong rozšířila prodejní kanály a zároveň dále posílila své kompetence v oblasti produktů a technologií, jakož i své schopnosti inteligentní výroby. Tím dosáhla stabilního růstu ve čtyřech hlavních produktových řadách – televizorech, klimatizacích, chladničkách a pračkách – čímž zároveň zvýšila svou ziskovost. Zejména tržby společnosti z prodeje klimatizačních zařízení vykázaly ke konci září meziroční nárůst o téměř 40 %.

  Kromě toho společnost Changhong urychlila budování prodejních kanálů mimo svůj domácí trh v Číně dalším rozšiřováním své přítomnosti na globálním trhu elektronického obchodování. Její značka špičkových chytrých domácích spotřebičů CHiQ se rychle rozvíjí a její produkty jsou dostupné ve více než 30 zemích světa. Značka také zvýšila svou konkurenceschopnost.

  V posledních letech společnost Changhong pokračovala v optimalizaci své obchodní strategie a zároveň dále usnadňovala inteligentní výrobu a modernizaci, jakož i expanzi na trhu. Společnost také vybudovala a konsolidovala svůj systém technologických inovací v předcházejících a navazujících hodnotových řetězcích v různých odvětvích, včetně kompresorů pro chladničky, velkých datových úložišť a modulů internetu věcí. Díky globálnímu přístupu k vývoji produktů, výrobě a řízení podniku se společnost Changhong stala globální značkou s mezinárodním věhlasem.

  Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1921243/image.jpg

  KONTAKT: [email protected]

  Sledujte nás na sítích

  Ve Varšavě demonstrovalo podle organizátorů proti vládě půl milionu lidí

  Ve Varšavě dnes vyšly do ulic statisíce účastníků protestního pochodu, který svolala liberální opoziční strana Občanská platforma. Cílem manifestace bylo mobilizovat voliče proti konzervativní vládě, již opozice obviňuje z narušování principů demokracie. Organizátoři ohlašovali největší protest za poslední tři desetiletí. Zúčastnilo se ho nakonec půl milionu lidí, uvedli podle médií. Agentura PAP píše, že neoficiální informace policie hovoří o 150.000 demonstrantech. Manifestace byly i v dalších městech, včetně Krakova a Štětína, podotkl polský web Onet.

  Čínský ministr obrany varoval v Šanghaji před konfliktem s USA. Hovořil o katastrofě pro celý svět

  Ministr obrany Li Šang-fu varoval v Šanghaji před následky konfliktu mezi USA a Čínou pro celý svět a uvedl, že Peking dává přednost dialogu se Spojenými státy. Svět je podle něj dostatečně velký k tomu, aby USA s Čínou rostly společně.

  Násilí v Lipsku kvůli trestu odnětí svobody pro ženu, která napadala neonacisty

  Stovky krajně levicových demonstrantů se v sobotu večer ve východoněmeckém Lipsku střetly s policií. Demonstrace vypukly kvůli trestům odnětí svobody, které soud udělil několika lidem odsouzeným za útoky na neonacisty.

  V Hongkongu bylo při připomínce výročí masakru na Tchien-an-men zatčeno osm lidí

  Hongkongská policie zadržela v sobotu večer osm lidí v blízkosti Victoria Parku, kde se v minulosti konaly připomínky masakru na pekingském náměstí Tchien-an-men. V Hongkongu, který spadá pod čínskou správu, byla také v souvislosti s dnešním výročím potlačení pekingských prodemokratických demonstrací z roku 1989 posílena bezpečnostní opatření. Hongkong v minulosti pietní akce povoloval, v posledních letech ale místní úřady připomínkové akce potlačují, napsala agentura Reuters.

  Páteční srážku vlaků v Indii způsobila chyba v signalizaci, řekl ministr

  Páteční srážku vlaků v Indii, která si vyžádala tři stovky obětí a tisícovku zraněných, způsobila chyba elektronického signalizačního systému. Podle agentury AP to dnes řekl indický ministr železnic Ašvini Vaišnav. Podle indické agentury ANI, která uvádí zatím 294 obětí, ministr také uvedl, že úřady mají i podezřelé, kteří za nehodu nesou odpovědnost. Na sociálních sítích přitom sílí kritika na adresu indické vlády za nedostatečné investice do železniční infrastruktury a volání po rezignaci ministra železnic.

  DALŠÍ ČLÁNKY

  Český tým veze čtvrté místo z mistrovství světa v paraglidingu

  Praha 3. června 2023 (PROTEXT) - Po bronzu na mistrovství světa 2021 a stříbru z mistrovství Evropy 2022 bojoval Český paraglidingový tým letos na...

  V Macau začalo 14. mezinárodní fórum pro investice a výstavbu infrastruktury

  Macao 3. června 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - 1. června bylo v Macau zahájeno 14. mezinárodní fórum pro investice a výstavbu infrastruktury (International Infrastructure Investment and...

  Semináře církve Nové nebe nová země, Shincheonji, se těší vysokému zájmu pastorů a věřících

  Soul 3. června 2023 (PROTEXT) - Poprvé po skončení pandemie Covidu-19 pořádala církev Nové nebe nová země offline semináře v několika největších městech Jižní...

  Stavebnictví poprvé součástí Maker Faire

  Praha 2. června 2023 (PROTEXT) - Na pražském Výstavišti představí Národní centrum Stavebnictví 4.0 interaktivní workshop k modulárnímu stavebnictví, tradiční řemesla i nejnovější trendy...

  NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

  Ve Varšavě demonstrovalo podle organizátorů proti vládě půl milionu lidí

  Ve Varšavě dnes vyšly do ulic statisíce účastníků protestního pochodu, který svolala liberální opoziční strana Občanská platforma. Cílem manifestace bylo mobilizovat voliče proti konzervativní vládě, již opozice obviňuje z narušování principů demokracie. Organizátoři ohlašovali největší protest za poslední tři desetiletí. Zúčastnilo se ho nakonec půl milionu lidí, uvedli podle médií. Agentura PAP píše, že neoficiální informace policie hovoří o 150.000 demonstrantech. Manifestace byly i v dalších městech, včetně Krakova a Štětína, podotkl polský web Onet.

  Čínský ministr obrany varoval v Šanghaji před konfliktem s USA. Hovořil o katastrofě pro celý svět

  Ministr obrany Li Šang-fu varoval v Šanghaji před následky konfliktu mezi USA a Čínou pro celý svět a uvedl, že Peking dává přednost dialogu se Spojenými státy. Svět je podle něj dostatečně velký k tomu, aby USA s Čínou rostly společně.

  Násilí v Lipsku kvůli trestu odnětí svobody pro ženu, která napadala neonacisty

  Stovky krajně levicových demonstrantů se v sobotu večer ve východoněmeckém Lipsku střetly s policií. Demonstrace vypukly kvůli trestům odnětí svobody, které soud udělil několika lidem odsouzeným za útoky na neonacisty.

  V Hongkongu bylo při připomínce výročí masakru na Tchien-an-men zatčeno osm lidí

  Hongkongská policie zadržela v sobotu večer osm lidí v blízkosti Victoria Parku, kde se v minulosti konaly připomínky masakru na pekingském náměstí Tchien-an-men. V Hongkongu, který spadá pod čínskou správu, byla také v souvislosti s dnešním výročím potlačení pekingských prodemokratických demonstrací z roku 1989 posílena bezpečnostní opatření. Hongkong v minulosti pietní akce povoloval, v posledních letech ale místní úřady připomínkové akce potlačují, napsala agentura Reuters.

  Páteční srážku vlaků v Indii způsobila chyba v signalizaci, řekl ministr

  Páteční srážku vlaků v Indii, která si vyžádala tři stovky obětí a tisícovku zraněných, způsobila chyba elektronického signalizačního systému. Podle agentury AP to dnes řekl indický ministr železnic Ašvini Vaišnav. Podle indické agentury ANI, která uvádí zatím 294 obětí, ministr také uvedl, že úřady mají i podezřelé, kteří za nehodu nesou odpovědnost. Na sociálních sítích přitom sílí kritika na adresu indické vlády za nedostatečné investice do železniční infrastruktury a volání po rezignaci ministra železnic.

  Armáda stahuje do Chartúmu posily, hovoří se o velké ofenzivě

  Ani po sedmi týdnech palba v Súdánu neutichá. Pravidelná armáda povolala posily v počtu tisíců mužů, což vyvolává obavy z další eskalace. Novináři hovoří o chystané velké ofenzivě s cílem získat větší územní zisky. Humanitární pomoc v zemi stále vázne.

  Dohoda o dluhovém stropu zabránila ekonomické krizi a kolapsu, míní Biden

  Dohoda o dluhovém stropu zabránila ekonomické krizi a kolapsu, uvedl v noci na dnešek americký prezident Joe Biden ve svém prvním projevu z oválné pracovny Bílého domu. Zákon o pozastavení platnosti dluhového stropu USA, který americké vládě umožní vyhnout se platební neschopnosti, podepíše během dneška, informuje agentura AP.

  Ukrajina by potřebovala 50 systémů Patriot, ale má jen dva, řekl Zelenskyj

  Ukrajina má zatím pouze dva americké systémy protivzdušné obrany Patriot, ale potřebovala by jich 50. V rozhovoru s americkým listem The Wall Street Journal to řekl ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Patriot je podle něj jediný systém, který dokáže zlikvidovat určité typy ruských raket.