menu

16.9 C
Czech
Pátek 21. června 2024

Izraelský premiér Netanjahu po odchodu Gance rozpouští válečný kabinet

Izraelský premiér Benjamin Netanjahu rozpustil šestičlenný válečný kabinet, píše agentura Reuters s odvoláním na nejmenovaného izraelského činitele. Takový krok se podle agentury očekával po nedávném odchodu centristy a bývalého náčelníka generálního štábu izraelské armády Bennyho Gance. O rozpuštění válečného kabinetu informují také izraelská média, podle nichž o svém rozhodnutí předseda vlády v neděli večer informoval širší bezpečnostní kabinet.

Další rok v knihách: Mary Kay investuje do budoucnosti mladých žen prostřednictvím programů a stipendií, které jim poskytují příležitosti ke vzdělávání s významným potenciálem

Sledujte nás na sítích

Dallas (USA) 23. prosince 2022 (PROTEXT/BusinessWire) – Společnost Mary Kay nedávno oznámila svou strategii udržitelného rozvoje – Enriching Lives Today for a Sustainable Tomorrow (Obohacování dnešních životů pro udržitelný zítřek), která zahrnuje pět pilířů, 15 závazků a více než deset let činnosti. Tato strategie byla vypracována ve spolupráci s klíčovými zúčastněnými stranami společnosti Mary Kay a je v souladu s cíli udržitelného rozvoje OSN, díky čemuž se společnost Mary Kay stala důležitou součástí globální koalice pro zajištění lepší budoucnosti.

Reklama

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20221222005031/en/

V rámci této komplexní strategie a v rámci pokračování své desítky let trvající podpory posílení postavení žen, vzdělávání a podnikání se společnost Mary Kay zavázala poskytnout do roku 2030 250.000 mladých žen příležitost ke vzdělávání. Aby podpořila své poslání spočívající v obohacování životů žen, zajistila v roce 2022 partnerství a stipendia s místními a celosvětovými organizacemi mladým ženám po celém světě výjimečné příležitosti ke vzdělání, aby si mohly plnit své sny.

2022 Mary Kay Inc. Partnerství/programy zahrnovaly např:

• Granty pro mladé ženy v oborech STEAM – šest příjemkyň získalo granty vytvořené s cílem pozvednout mladé ženy v oborech STEAM a povzbudit je, aby pokračovaly ve svých zájmech a kariéře. Příjemkyně z roku 2022 pocházely ze Severní Makedonie, Německa, Filipín, Číny a Austrálie a usilovaly o kariéru v různých oblastech, od vývoje aplikací a architektonických děl až po fyziku a geotermální vynálezy.

Reklama

• Grant na další vzdělávání pro mladé ženy v oblasti STEAM – V rámci grantů a sociální kampaně společnosti Mary Kay Young Women in STEAM získala Ivanna Hernandezová, držitelka grantu z roku 2021, druhý grant na další realizaci svého snu stát se první latinskoamerickou astronautkou, která poletí na Mars. Vystoupila v dokumentárním filmu, který byl natočen s cílem inspirovat mladé ženy ke střelbě ke hvězdám – nebo v tomto případě na Mars!

• Stipendium Společnosti kosmetických chemiků Madam C. J. Walkerové – Založeno na počest Walkerové, první ženy, která se sama stala milionářkou a která zbohatla na vývoji řady kosmetických a vlasových produktů pro černošské ženy. Na 75. výročním zasedání SCC předaly paní A’Lelia Bundlesová, pravnučka madam C. J. Walkerové, a doktorka Michelle Hinesová, ředitelka pro formulaci produktů ve společnosti Mary Kay, stipendia madam C. J. Walkerové pro studenty z nedostatečně zastoupených menšin, kteří se snaží získat vysokoškolské vzdělání v oborech STEM souvisejících s kosmetickým průmyslem a osobní péčí. Toto ocenění podporuje Společnost kosmetických chemiků, partnerem je a financuje ho společnost Mary Kay. Mezi vítězné příjemce patří: Joy Rutherfordová, studentka pátého ročníku doktorského studia a výzkumná pracovnice NIH; a Imani Elaine Porterová, studentka druhého ročníku biochemie na Hampton University.

• Organizace Network for Teaching Entrepreneurship (Síť pro výuku podnikání) – Partnerství, jehož cílem je poskytnout 47.000 mladým lidem na celém světě výukové programy v oblasti podnikání a příležitosti k rozvoji inovativního myšlení. Prostřednictvím podpory 1) základního programu Aspiring Entrepreneurs Program (USA); 2) World Series of Innovation a 3) World Series of Innovation Challenge Innovation Days pomáhá společnost Mary Kay umožnit mladým lidem dosáhnout jejich podnikatelských snů. Ve školním roce 2021-2022 společnost Mary Kay sponzorovala NFTE World Series of Innovation (WSI), kde 21 týmů začínajících začínajících sociálních podnikatelů vyhrálo celkem 16.800 USD za svá navržená řešení sedmi výzev, z nichž každá byla zaměřena na podporu jednoho z cílů udržitelného rozvoje. Mezi sponzory sedmi inovačních výzev patřili: Bank of the West, Citi Foundation, Mary Kay, Saint-Gobain North America, Ernst & Young, LLP (EY), Maxar Technologies a PIMCO. Světová série inovačních výzev 2022 byla zahájena v září 2022 a společnost Mary Kay se jí účastní již třetím rokem a řeší cíl SDG 14: Život pod vodou.

• Město Lewisville, IncubatorEDU – ve spolupráci s Lewisville Independent School District (LISD) nabízí IncubatorEDU studentům Lewisville High School rozsáhlý podnikatelský program. Mentoři z komunity a akce na konci roku poskytují studentům skutečné podnikatelské zkušenosti a vzdělávací příležitosti.

• Akademie marketingových věd – Již více než 25 let podporuje společnost Mary Kay udělování cen Mary Kay za disertační práce a návrhy disertačních prací na každoroční konferenci Akademie marketingových věd (AMS), kde účastníci z řad doktorandů prezentují své úspěšně obhájené disertační práce a získávají finanční odměnu a kritickou zpětnou vazbu od kolegů, aby zvýšili své šance na budoucí publikování své práce ve vědeckých časopisech.

• Uršulinská akademie v Dallasu – Nadační stipendium Mary Kay Ashové – stipendium každoročně udělované na podporu dívek se vzděláním, které je vybaví dovednostmi a sebevědomím potřebnými k tomu, aby dokázaly velké věci.

• Armádní stipendijní nadace – čestné stipendium Mary Kay Corporation – stipendium každoročně udělované zasloužilým synům a dcerám vojáků americké armády a armádních veteránů a manželkám vojáků v aktivní službě.

• Hispánský stipendijní fond – stipendium každoročně udělované s cílem podpořit studenty a rodiče a poskytnout jim znalosti a prostředky k úspěšnému dokončení vysokoškolského studia a zároveň poskytnout podpůrné služby a stipendia co největšímu počtu výjimečných studentů, stipendistů HSF a absolventů.

O společnosti Mary Kay

Mary Kay Ashová, jedna z prvních podnikatelek, které pronikly skleněným stropem, založila svou vysněnou kosmetickou společnost v roce 1963 s jediným cílem: obohatit život žen. Tento sen se rozrostl v multimiliardovou společnost s miliony nezávislých prodejců v téměř 40 zemích. Jako společnost zaměřená na rozvoj podnikání se Mary Kay snaží posilovat postavení žen na jejich cestě k ekonomické nezávislosti prostřednictvím vzdělávání, mentoringu, propagace, vytváření sítí a inovací. Mary Kay investuje do vědy, která stojí za krásou a výrobou špičkové péče o pleť, dekorativní kosmetiky, doplňků stravy a parfémů. Mary Kay také věří v bohatší životy dnes pro udržitelnější zítřek a spolupracuje s organizacemi z celého světa, které se zaměřují na propagaci špičkového podnikání, podporu výzkumu rakoviny, prosazování rovnosti žen a mužů, ochranu obětí domácího násilí, zkrášlování našich komunit a povzbuzování dětí, aby šly za svými sny. Více informací se dozvíte na stránkách marykayglobal.com, najdete nás na Facebooku, Instagramu a LinkedInu nebo nás sledujte na Twitteru.

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20221222005031/en/

Kontakty

Mary Kay Inc.

Korporátní komunikace

marykay.com/newsroom

972 687 5332 nebo [email protected]

Zdroj: Mary Kay Inc.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Reklama
Reklama

Vybrali jsme pro vás

BETSF oznamuje zahájení provozu druhé těžební farmy

Čchang-ša (Čína) 20. června 2024 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Bit Brother Limited (dále jen „společnost", „my" nebo „Bit Brother") (OTC Pink: BETSF) s potěšením oznamuje...
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Herečku Glenn Close skolil covid a RSV současně, musela přerušit natáčení filmu

Americká herečka Glenn Close se zotavuje po nemoci. Sedmasedmdesátiletá umělkyně ve videu na Instagramu zveřejněném ve středu uvedla, že je v Londýně, kde začala natáčet film Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery. Podle svých slov se nicméně k práci dostala jen na dva dny, než onemocněla covidem-19 a RSV zároveň.

Švýcarská centrální banka snížila sazby, ta britská zatím vyčkává

Švýcarská centrální banka (SNB) snížila hlavní úrokovou sazbu o 25 bazických bodů na 1,25 procenta a očekává rostoucí ekonomickou aktivitu. Inflace ve Velké Británii zase klesla ke dvěma procentům. Bank of England (BoE) i přesto ponechala sazby beze změny.

Vietnamský a ruský prezident řekli, že chtějí posílit vzájemné vztahy

Vietnam chce posílit vztahy s Ruskem, řekl vietnamský prezident To Lam na dnešním setkání se svým ruským protějškem Vladimirem Putinem v Hanoji. Prezident To také poblahopřál Putinovi ke znovuzvolení a ocenil úspěchy Ruska, včetně "vnitropolitické stability". Putin uvedl, že posílení komplexního strategického partnerství s Vietnamem je jednou z priorit Ruska.

BBC: Izrael ani Hizballáh si teď válku nepřejí, přesto si obě strany zahrávají s ohněm

Izrael a Hizballáh jsou jenom krok od totální války. Vůdce šíitského libanonského hnutí Hasan Nasralláh ve středu pohrozil, že v případě konfliktu nebude bezpečno nikde v židovském státě a Izrael naznačil, že je blízko zásadnímu rozhodnutí. Ani jedna strana si přitom takový scénář nepřeje.

Ukrajinský dronový útok způsobil požár ropného skladu v Rusku

Ukrajinský dronový útok v noci na dnešek způsobil rozsáhlý požár ropného skladu v ruské Adygejské republice. Plameny se již podařilo uhasit, oznámil podle agentury Reuters na komunikační platformě Telegram šéf Adygejské republiky Murat Kumpilov. Naopak Kyjev informuje o nových ruských útocích na ukrajinská energetická zařízení.

Při výbuchu automobilu s českými turisty v Chorvatsku zahynulo dítě

Při explozi automobilu s českými turisty nedaleko chorvatského města Obrovac přišlo o život devítileté dítě. Informoval o tom dnes chorvatský deník Jutarnji list. Dvě ženy utrpěly vážná zranění při explozi, která se odehrála ve středu večer, uvedla zadarská policie. Příčina exploze není jasná. Podle neoficiálních informací deníku Zadarski list v autě patrně explodovaly nádrže s palivem.
Reklama

DOPORUČUJEME

BETSF oznamuje zahájení provozu druhé těžební farmy

Čchang-ša (Čína) 20. června 2024 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Bit Brother Limited (dále jen „společnost", „my" nebo „Bit Brother") (OTC Pink: BETSF) s potěšením oznamuje...
Reklama
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Business Insider: Generace Z má zájem o „zelená“ zaměstnání, ale nedokáže se prosadit

Generace Z je považována za generaci plně si uvědomující klimatické změny. Spousta z jejích příslušníků touží po „zeleném“ zaměstnání, málo kdo z nich ovšem má potřebné znalosti k vykonávání takové práce, ukázala analýza sociální sítě LinkedIn.

Herečku Glenn Close skolil covid a RSV současně, musela přerušit natáčení filmu

Americká herečka Glenn Close se zotavuje po nemoci. Sedmasedmdesátiletá umělkyně ve videu na Instagramu zveřejněném ve středu uvedla, že je v Londýně, kde začala natáčet film Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery. Podle svých slov se nicméně k práci dostala jen na dva dny, než onemocněla covidem-19 a RSV zároveň.

Švýcarská centrální banka snížila sazby, ta britská zatím vyčkává

Švýcarská centrální banka (SNB) snížila hlavní úrokovou sazbu o 25 bazických bodů na 1,25 procenta a očekává rostoucí ekonomickou aktivitu. Inflace ve Velké Británii zase klesla ke dvěma procentům. Bank of England (BoE) i přesto ponechala sazby beze změny.

Vietnamský a ruský prezident řekli, že chtějí posílit vzájemné vztahy

Vietnam chce posílit vztahy s Ruskem, řekl vietnamský prezident To Lam na dnešním setkání se svým ruským protějškem Vladimirem Putinem v Hanoji. Prezident To také poblahopřál Putinovi ke znovuzvolení a ocenil úspěchy Ruska, včetně "vnitropolitické stability". Putin uvedl, že posílení komplexního strategického partnerství s Vietnamem je jednou z priorit Ruska.

BBC: Izrael ani Hizballáh si teď válku nepřejí, přesto si obě strany zahrávají s ohněm

Izrael a Hizballáh jsou jenom krok od totální války. Vůdce šíitského libanonského hnutí Hasan Nasralláh ve středu pohrozil, že v případě konfliktu nebude bezpečno nikde v židovském státě a Izrael naznačil, že je blízko zásadnímu rozhodnutí. Ani jedna strana si přitom takový scénář nepřeje.

Ukrajinský dronový útok způsobil požár ropného skladu v Rusku

Ukrajinský dronový útok v noci na dnešek způsobil rozsáhlý požár ropného skladu v ruské Adygejské republice. Plameny se již podařilo uhasit, oznámil podle agentury Reuters na komunikační platformě Telegram šéf Adygejské republiky Murat Kumpilov. Naopak Kyjev informuje o nových ruských útocích na ukrajinská energetická zařízení.

Při výbuchu automobilu s českými turisty v Chorvatsku zahynulo dítě

Při explozi automobilu s českými turisty nedaleko chorvatského města Obrovac přišlo o život devítileté dítě. Informoval o tom dnes chorvatský deník Jutarnji list. Dvě ženy utrpěly vážná zranění při explozi, která se odehrála ve středu večer, uvedla zadarská policie. Příčina exploze není jasná. Podle neoficiálních informací deníku Zadarski list v autě patrně explodovaly nádrže s palivem.

Lesní požáry na okraji Atén si vynutily evakuaci obyvatel

Řečtí hasiči bojovali s požárem ve městě Koropi vzdáleném 30 kilometrů jižně od Atén. Oheň se šířil kvůli silnému větru a donutil řadu obyvatel opustit domovy. Informovala o tom agentura Reuters. Večer úřady uvedly, že požár je do značné míry pod kontrolou.
Reklama
Reklama