Více
  14.3 C
  Czech
  Neděle, 25 září, 2022

  Čekám dítě. Britney Spears se o radostnou novinu podělila s fanoušky

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  V pondělí Britney Spears na sociální síti oznámila, že je těhotná. Stalo se tak jen několik měsíců poté, co soudkyně po vleklé právní bitvě ukončila nucenou správu zpěvaččiných osobních i obchodních záležitostí, která trvala 13 let. Napsaly o tom agentura Reuters a server BBC.

  Americká hvězda hudebního průmyslu svým 40 milionům fanoušků na Instagramu sdělila, že čeká dítě s partnerem Samem Asgharim. Čtyřicetiletá Spears, která má dva syny s bývalým manželem Kevinem Federlinem, také prozradila, že se během předchozího těhotenství potýkala s depresemi.

  „Tolik jsem zhubla, abych se připravila na výlet na Maui, jen abych to nabrala zpátky,“ napsala zpěvačka úvodem. „Pomyslela jsem si ‚Páni… co se mi stalo s břichem???‘“ pokračovala. Sam Asghari, o němž hovoří jako o manželovi, ji přitom měl uklidňovat s tím, že je „těhotná z jídla“.

  „Tak jsem si udělala těhotenský test… A budu mít dítě,“ překvapila Spears, která zasnoubení s osobním trenérem Asgharim oznámila loni v září. „O čtyři dny později jsem byla ještě víc těhotná z jídla. Stále roste!!!“ uvedla na Instagramu, přičemž k radostné novině připojila fotografii růžových karafiátů a plného šálku.

  „Samozřejmě nebudu tolik chodit na veřejnost, aby si mě paparazzi nefotili, jak to bohužel dříve dělali,“ informovala o svých plánech do budoucna. „Je to těžké, protože když jsem byla těhotná, měla jsem perinatální depresi. Musím říct, že je to naprosto hrozné,“ napsala s tím, že ženy o podobných problémech v té době otevřeně nemluvily. Dnes je však podle jejích slov situace úplně jiná.

  Těhotenství zpěvačky na Instagramu nepřímo potvrdil i její partner Asghari, když napsal: „Manželství a děti jsou přirozenou součástí pevného vztahu naplněného láskou a respektem. Otcovství je něco, na co jsem se vždy těšil a neberu to na lehkou váhu. Je to ta nejdůležitější práce, kterou kdy budu dělat.“

  O touze založit rodinu s Asgharim zpěvačka hovořila už během soudních tahanic

  V červnu 2021 si Spears u soudu stěžovala, že se chce provdat za svého přítele a mít další dítě, ale kvůli opatrovnictví nemůže. „Mám pocit, že se proti mně spikli, že mě šikanují. Cítím se opuštěná a sama,“ vylíčila tehdy své pocity. „Zasloužím si mít stejná práva jako kdokoli jiný. Mít dítě, rodinu a cokoli z těchto věcí,“ poznamenala.

  Loni v listopadu pak soud rozhodl o ukončení opatrovnictví. Ikona světové pop music krátce poté na sociálních sítích uvedla, že se raduje z drobností, jako je možnost mít klíčky od auta, platební kartu a hotovost, přičemž konečně může být „nezávislá a cítit se jako žena“.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS