Více
  23.6 C
  Czech
  Pátek, 20 května, 2022

  Britney Spears po konci opatrovnictví: Vážím si maličkostí, jako je možnost mít klíčky od auta

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Popová hvězda Britney Spears prozradila, jak plánuje využít nově nabytou svobodu poté, co minulý týden získala zpět kontrolu nad svým osobním životem a majetkem. Ve středu o tom informovala agentura Reuters a stanice BBC.

  Zpěvačka ve videu zveřejněném na Twitteru a Instagramu řekla, že se nechce prezentovat jako oběť a hodlá zastávat roli „obhájkyně lidí se skutečnými postiženími a nemocemi“. Zároveň doufá, že její příběh bude mít nějaký dopad a „povede ke změnám ve zkorumpovaném systému“.

  Spears, která v září oznámila zasnoubení s dlouholetým přítelem Samem Asgharim, je podle svých slov vděčná za každý den svobody. Raduje se z drobností, jako je možnost mít klíčky od auta, platební kartu a hotovost, přičemž konečně může být „nezávislá a cítit se jako žena“.

  Devětatřicetiletá popová ikona získala nezávislost po 13 letech

  Na osobní život a majetek ve výši 60 milionů dolarů dohlíželi otec Spears a další v rámci opatrovnictví trvajícího od roku 2008, které soud ukončil minulý pátek po vleklé právní bitvě.

  Po celá léta, i když vystupovala ve vyprodaných halách po celém světě, byla podle soudních dokumentů omezena na osobní příspěvek kolem 2 000 dolarů týdně, napsala agentura Reuters. Donedávna nesměla řídit vlastní auto.

  V červnovém svědectví zpěvačka požádala o ukončení nucené správy osobních a obchodních záležitostí s tím, že se cítí traumatizovaná a naštvaná a chce svůj život zpět. „V dohledné době nebudu vystupovat na žádném pódiu, když má můj táta pod kontrolou, co si obleču, co říkám, co budu dělat nebo si myslet,“ napsala Spears na sociálních sítích v červenci.

  V příspěvku Spears také poděkovala svým fanouškům a hnutí #FreeBritney, které vzniklo na podporu zpěvačky. „Upřímně si myslím, že jste mi svým způsobem stoprocentně zachránili život,“ uzavřela.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS