Více
  11.3 C
  Czech
  Neděle 26. března 2023

  Americký senátor Ted Cruz navrhuje zákaz CBDC

  Republikánský senátor Ted Cruz v úterý navrhl zákon, který by znemožnil vydávání digitální měny centrální bankou (CBDC) ve Spojených státech. Připojil se tak k rostoucímu zástupu významných politiků republikánské strany, kteří se proti této myšlence staví.

  FA Cup vyhlíží klíčové bitvy. Do semifinále se probili Citizens i United

  Začínalo se u stovky, postupnými kroky se došlo až k závěrečné čtyřce. Nejstarší a jedna z nejslavnějších fotbalových soutěží planety míří do své finální fáze. V osudí už zbyly pouze čtyři týmy, které si to rozdají ve dvou semifinále o postup do finále. V neděli si zajistili postup Manchester United, Sheffield United a Brighton a už o den dříve Manchester City.

  Tři muži se na ulici v Londýně střídali ve znásilňování ženy přímo před kamerou

  Strašlivý útok na mladou ženu byl spáchán v ulicích Londýna. Tři muže zachytila CCTV kamera, jak ženu jeden po druhém znásilňují. Nyní byli pachatelé odsouzeni vrchním soudem ve Snaresbooku.

  Automobilky zastavují výrobu. U Loudy auta máme!

  Praha 9. února 2023 (PROTEXT) – Automobilky už znovu zastavují výrobu, chybí jim čipy i další díly pro výrobu aut. Čekací doby na nová auta se ještě prodlouží! Ceny nově vyrobených aut přitom vytrvale rostou.

  Třeba nová Octavia stojí po nedávné úpravě cen už nejméně 620 tisíc Kč. Nejlevnější model Škoda Scala si objednáte do výroby za 460 tisíc Kč a nová Fabia teď přijde nejméně na 370 tisíc Kč.

  Českým motoristům se ale nabízí i jiná – a velmi zajímavá možnost. A to koupě zánovního vozu. Ty jsou k dispozici ihned a za výhodnější cenu!

  „Vybírat si u nás můžete z široké nabídky 2000 prověřených automobilů všech značek. Dlouhodobě samozřejmě převažují oblíbené modely automobilek Škoda, Volkswagen a Hyundai,“ radí Robert Imling, ředitel Louda Auto+.

  „Jsme největší prodejce předváděcích a zánovních vozů v České republice,“ dodává Robert Imling a připomíná: „Většinu vozů v nabídce jsme prodali jako nové a následně je i servisovali, takže známe dokonale jejich historii. Nabízíme je v plné tovární záruce, takže koupě takového zánovního vozu je sázkou na jistotu.“

  V osmi autocentrech Louda Auto+ mohou zájemci o auto čekat příjemné prostředí, solidní jednání i podstatně více výhod, než v běžném autobazaru.

  „Zánovní vůz u nás můžete získat za velmi příznivých finančních podmínek. U mnoha vozů nabízíme nízkou úrokovou sazbu 3,99 procent, někdy dokonce 0 %. U všech aut dokážeme­ sjednat zvýhodněné povinné ručení i pojištění díky našim množstevním slevám u pojišťoven,“ vysvětluje ředitel Louda Auto+. Další výhodou je i možnost výkupu stávajícího ojetého vozu protiúčtem.

  Exkluzivním benefitem je pak možnost získat servisní zvýhodnění na všechny zakoupené vozy. Například u vozu Škoda Karoq můžete na budoucím autorizovaném servisu ušetřit kolem 11.850 Kč ročně.

  „V posledním roce si u nás ojetý vůz zakoupily čtyři tisíce tuzemských motoristů, ocenili zejména široký výběr, služby na úrovni nových vozů i poskytované záruky a garance. V neposlední řadě si naši zákaznici chválí dostupnost poboček v regionech. Jen loni jsme se rozrostli o Jihlavu, České Budějovice a Prahu-Zličín,“ připomíná Robert Imling. Další autocentra Louda Auto+ najdete v Praze-Hloubětíně, Pardubicích, Teplicích a Svitavách.

  Před pár dny získal majitel společnosti Pavel Louda titul Středočeský podnikatel roku 2022. I toto prestižní cenění může být důvodem, abyste zavítali na náš web nebo do našich autocenter. A osobně se v Louda Auto+ přesvědčili o tom, kam až se za poslední roky dokázala posunout úroveň prodeje zánovních a ojetých vozů.

  Sledujte nás na sítích

  Tornádo zabilo v Mississippi nejméně 23 lidí. Další oběti mohou ležet pod troskami

  Na několika místech státu Mississippi padaly v pátek večer kroupy velikosti golfového míčku. Spolu se silným deštěm doprovázely tornádo, které se prohnalo několika menšími městy. Zabilo nejméně 23 lidí a dalším způsobilo zranění. Záchranáři upozornili, že se oběti mohou nacházet také pod troskami domů.

  NEJNOVĚJŠÍ

  Tornádo zabilo v Mississippi nejméně 23 lidí. Další oběti mohou ležet pod troskami

  Na několika místech státu Mississippi padaly v pátek večer kroupy velikosti golfového míčku. Spolu se silným deštěm doprovázely tornádo, které se prohnalo několika menšími městy. Zabilo nejméně 23 lidí a dalším způsobilo zranění. Záchranáři upozornili, že se oběti mohou nacházet také pod troskami domů.