menu

16.3 C
Czech
Středa 29. května 2024

Haiti je o krok blíže ke stabilní vládě, má nového premiéra

Novým premiérem karibského státu Haiti se stal Garry Conille, regionální ředitel Dětského fondu Organizace spojených národů (UNICEF). Jeho jmenování do funkce je klíčovým krokem k rekonstrukci haitské vlády a potlačení chaosu, jenž na ostrově stále panuje.

Golfista Grayson Murray zemřel ve věku 30 let

Golfová komunita je v šoku a truchlí po předčasném úmrtí dvojnásobného vítěze PGA Tour Graysona Murrayho ve věku 30 let. Murray, který pouhý den před svou smrtí odstoupil z turnaje Charles Schwab Challenge kvůli nemoci, zanechal v tomto sportu nesmazatelnou stopu. PGA Tour slíbila, že bude ctít jeho odkaz.

Aghanim, fintech společnost pro mobilní hry založená bývalým generálním a technickým ředitelem společnosti Xsolla, přichází změnit způsob monetizace a distribuce mobilních her

Sledujte nás na sítích

Los Angeles (USA) 14. února 2024 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost podpořili investoři Bessemer Venture Partners, QED Investors, Point 72 Ventures a A16Z GAMES SPEEDRUN

Reklama

K dnešnímu dni předběžně zahajuje činnost společnost Aghanim, integrovaná platforma pro obchodování, automatizaci liveops, zapojení komunity a platby v oblasti mobilních her, založená bývalým generálním a technickým ředitelem globální společnosti pro obchodování s videohrami Xsolla.

Podpora herních studií díky inovativním nástrojům

Společnost Aghanim se sídlem v Los Angeles vytvořila platformu pro přímý přístup ke spotřebitelům, která umožňuje vývojářům mobilních her vytvářet online herní centra (huby), poskytovat personalizované nabídky a zároveň zapojovat hráčské komunity pomocí metaherních prvků, jako jsou novinky, žebříčky hráčů, herní úspěchy (achievementy), denní odměny a další. Vydavatelům her zároveň poskytne podporu ohledně agendy registrovaného obchodníka (Merchant of Record), takže se nemusí zabývat back-office finančními úkony spojenými s bojem proti podvodům, daněmi, dodržováním předpisů, směnami měn a dalšími aspekty přijímání plateb v nadnárodním měřítku.

Hlavní tým společnosti Aghanim má za sebou rozsáhlé výsledky v oblasti řešení pro rozšiřování platforem prostřednictvím působení v různých videoherních společnostech, desítky let zkušeností v herním průmyslu a dohromady více než 20 let zkušeností z praxe na pomezí fintech a videoher. Společnost založili bývalý generální ředitel a technický ředitel společnosti Xsolla Konstantin Golubitsky, bývalý generální ředitel Xsolla Labs Constantin Andry a bývalý technický ředitel Xsolla Labs Albert Tugushev, kteří rozpoznali příležitost k zásadní transformaci mobilního hraní díky novému pojetí distribučních a monetizačních strategií, která uvolní miliardové hodnoty pro videoherní studia a zajistí, aby toto nově nabyté bohatství zůstalo v oběhu v širším videoherním ekosystému, podpořilo tvorbu nových her, poptávku po nových technologiích a v konečném důsledku učinilo svět lepším místem.

Reklama

Společnost Aghanim výrazně snížila bariéry pro rozšíření mobilních her na web – studiím všech velikostí pomáhá zajišťovat distribuci přímo ke spotřebitelům a tím i znásobit své čisté příjmy. Díky vyšším maržím pak mohou herní studia uplatňovat kompetitivnější strategie získávání uživatelů a rozšiřovat tak své hry.

Základní soubor produktů společnosti Aghanim tvoří:

Game Hub Builder : Code-free nástroj pro tvorbu webových stránek, který herním studiím umožňuje vytvořit poutavý webový prostor pro své mobilní hry. Originální herní hub, který dokonale odpovídá identitě značky, v něm mohou vývojáři vytvořit již za několik minut. Nástroj Game Hub Builder, založený na generativní umělé inteligenci, vygeneruje počáteční verzi centra a umožní studiím doladit barvy, vizuální stránku a celkové uživatelské prostředí.

LiveOps Builder : Revoluční nástroj pro automatizaci vizuálního marketingu, který udrží zapojení a nadšení hráčské komunity. Pomocí nástroje LiveOps Builder mohou studia přesně cílit na různé segmenty hráčů napříč různými kanály. Kampaně na míru a individuální nabídky (aktivované událostmi, jako je například opuštění košíku, návštěva herního hubu nebo postup na vyšší úroveň) zajistí každému hráči skutečně jedinečnou zkušenost. Pro hladkou a plynulou komunikaci nabízí výběr nástrojů, jako jsou například vyskakovací okna, push notifikace ve hře a v prohlížeči nebo e-maily.

Player Segmentation (Segmentace hráčů) : Sofistikovaný systém, který kategorizuje hráče na základě chování, preferencí a vzorců zapojení. Na základě pochopení hráčských segmentů pak mohou studia upravovat své strategie, optimalizovat monetizaci a zlepšovat celkové herní zážitky.

SKU Management (Správa skladových jednotek) : Tento nástroj zjednodušuje herním studiím správu skladových jednotek (stock-keeping units, SKU) a zefektivňuje proces sledování zásob, prodeje a příjmů. Díky nástroji SKU Management Tool se mohou studia soustředit na tvorbu výjimečných her a finanční práci v pozadí přenechat společnosti Aghanim.

Billing Engine (Účetní systém) : Pokladna pro mobilní zařízení, vybudovaná s maximálním soustředěním na optimalizaci distribučních nákladů, nabízí nejvýhodnější možnosti plateb, včetně kreditních karet, ACH, Apple Pay a dalších.

Spoluzakladatel společnosti Aghanim Constantin Andry ve svém prohlášení uvedl: „V kontextu poklesu čistých příjmů plynoucího ze stále nepříznivějšího prostředí pro akvizici uživatelů a ve světle nejnovějších změn v oblasti regulace a reakce společnosti Apple na ně je zřejmé, že absence strategie přímého prodeje spotřebitelům by mohla znamenat existenční hrozbu pro vydavatele mobilních her, kteří v minulosti příliš spoléhali na distribuční kanály. Studia nyní strategicky zvažují provoz samostatného herního hubu oproti platebního systému na webu, který nepřináší téměř žádné výsledky.“

„Vzhledem k velké rozmanitosti hráčských profilů a specifikům distribučních kanálů se segmentace hráčů a liveops staly nezbytnými kompetencemi pro každé herní studio, které chce být v tomto prostoru konkurenceschopné. Často jsou však zajišťovány do značné míry manuálně pomocí tabulek. Společnost Aghanim, která se zaměřuje výlučně na služby v oblasti mobilních her, nyní zabudovala nástroje segmentace a liveops přímo do samotných základů platformy,“ říká spoluzakladatel společnosti Aghanim Albert Tugushev.

Konverzační analýzu společnosti Aghanim zajišťuje generativní AI kopilot Newton, který aktivně vyhledává anomálie, trendy a růstové hacky a na základě těchto zjištění navrhuje zlepšení. „Brzy budete moci Newtonovi jednoduše zadat, aby zvýšil LTV (loan-to-value, poměr úvěru k hodnotě) a snížil náklady na distribuci, a on bude nepřetržitě – 24 hodin denně, 365 dní v roce – A/B testovat vaše e-maily, experimentovat s monetizačními nabídkami a vše prověřovat u různých segmentů pomocí všech dostupných nástrojů tak, aby pro vás zajistil nejlepší možný výsledek,“ vysvětluje další spoluzakladatel Konstantin Golubitsky.

Společnost Aghanim je koncipována jako otevřená platforma a zve herní experty, marketingové agentury a poskytovatele herních nástrojů k registraci nebo k dokončení předběžné integrace, která zvýší jejich dosažitelnost pro partnery společnosti Aghanim prostřednictvím rozcestníků Connectors Marketplace a Experts Directory.

Společnost také zřizuje poradní orgán s účastí klíčových partnerů, který bude platformu dále zdokonalovat a koordinovat priority.

Společnost Aghanim získala strategické financování od syndikátu čtyř amerických firem rizikového kapitálu: od dřívějšího investora Shopify, společnosti Bessemer Venture Partners, newyorské Point 72 Ventures, přední fintech společnosti rizikového kapitálu QED Investors a od společnosti A16Z GAMES SPEEDRUN, známého lídra v oblasti investic do technologií v herním průmyslu.

O společnosti Aghanim

Společnost Aghanim, založená v červnu 2023, se chystá změnit způsob monetizace a distribuce mobilních her. Více informací naleznete na webových stránkách společnosti Aghanim.

Kontakt pro média: [email protected]

 

Novinky o společnosti Aghanim sledujte na sociálních sítích LinkedIn, Twitter, Facebook a Instagram.

 

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2340194/Aghanim_1.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2340195/Aghanim_2.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2340196/Logo_Logo.jpg

 

PROTEXT

 

 

Reklama
Reklama

Vybrali jsme pro vás

Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Donald Trump překvapil svými návrhy na bombardování Moskvy a Pekingu, pokud by byl prezidentem

Během nedávného setkání s dárci kampaně bývalý prezident Donald Trump uvedl, že by bombardoval Moskvu a Peking v reakci na invazi Ruska na Ukrajinu a případný útok Číny na Tchaj-wan. Tato překvapivá prohlášení zasáhla nejen přítomné dárce, ale také vyvolala silné reakce na politické scéně a v médiích.

Policie prohledává Evropský parlament kvůli možnému ruskému vměšování

Belgické federální státní zastupitelství oznámilo, že policie provedla prohlídky v rezidenci zaměstnance Evropského parlamentu a v jeho kanceláři v Bruselu kvůli možnému ruskému vměšování. Toto opatření je součástí širšího vyšetřování, které se týká pasivní korupce a členství v kriminální organizaci s napojením na šíření ruské propagandy. V prohlášení prokuratury se uvádí, že podezřelý zaměstnanec hrál v tomto případu významnou roli.

Millie Bobby Brown a Jake Bongiovi se vzali na intimní rodinné svatbě

Britská herečka Millie Bobby Brown, známá především díky roli Eleven v seriálu Stranger Things od Netflixu, si na malé rodinné svatbě vzala svého dlouholetého partnera Jakea Bongioviho. Svatbu potvrdil Jon Bon Jovi, rocková legenda a otec ženicha.

Česko už na munici pro Ukrajinu vybralo skoro 40 miliard korun

Ukrajina v nejbližších dnech obdrží první várku dělostřelecké munice ráže 155 mm v rámci české iniciativy. Do ní přispělo podle premiéra Petr Fialy již 15 zemí přes 1,6 miliardy eur (39,5 miliardy korun). Další dodávka se očekává v červnu. Na frontu už navíc proudí stěžejní americká pomoc.

Kim po výbuchu severokorejské rakety nařídil zvýšit úsilí o vyslání satelitu

Severokorejský diktátor Kim Čong-un nařídil armádním vědcům zvýšit úsilí o vyslání špionážní družice, které má být podle něho reakcí na vojenské aktivity Spojených států a Jižní Koreje. Kim rovněž varoval jižního souseda před "tvrdou" odpovědí na manévry jihokorejských letounů, kterými Soul v pondělí na vyslání rakety se satelitem zareagoval, informovala agentura AP.

U soudu s Trumpem skončily závěrečné řeči, nyní bude jednat porota

U soudu v New Yorku skončily po mnoha hodinách závěrečné řeči v procesu s americkým exprezidentem Donaldem Trumpem, který čelí obžalobě z falšování finančních dokumentů v souvislosti s platbou za mlčení pornoherečce Stephanie Cliffordové. Nyní budou podle agentury AP následovat pokyny soudu porotě, která se pak odebere k jednáním za zavřenými dveřmi. Soudce dá porotcům instrukce podle stanice CNN po noční pauze dnes v 10:00 newyorského času (16:00 SELČ).

Haiti je o krok blíže ke stabilní vládě, má nového premiéra

Novým premiérem karibského státu Haiti se stal Garry Conille, regionální ředitel Dětského fondu Organizace spojených národů (UNICEF). Jeho jmenování do funkce je klíčovým krokem k rekonstrukci haitské vlády a potlačení chaosu, jenž na ostrově stále panuje.
Reklama

DOPORUČUJEME

Sportovní hvězdy vyzývají občany, aby šli volit

Fotbalisté, fotbalové kluby, tenisové turnaje a paralympionici se připojili ke kampani EU #VyužijteSvůjHlas před evropskými volbami, které se konají 6. až 9. června....

Vyhlášení vítězů celosvětového finále soutěže Huawei ICT Competition 2023–2024

Šen-čen (Čína) 29. května 2024 (PROTEXT/PRNewswire) - 26. května proběhlo v Šen-čenu slavnostní zakončení a předání cen celosvětového finále soutěže Huawei ICT Competition 2023–2024...
Reklama
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Donald Trump překvapil svými návrhy na bombardování Moskvy a Pekingu, pokud by byl prezidentem

Během nedávného setkání s dárci kampaně bývalý prezident Donald Trump uvedl, že by bombardoval Moskvu a Peking v reakci na invazi Ruska na Ukrajinu a případný útok Číny na Tchaj-wan. Tato překvapivá prohlášení zasáhla nejen přítomné dárce, ale také vyvolala silné reakce na politické scéně a v médiích.

Policie prohledává Evropský parlament kvůli možnému ruskému vměšování

Belgické federální státní zastupitelství oznámilo, že policie provedla prohlídky v rezidenci zaměstnance Evropského parlamentu a v jeho kanceláři v Bruselu kvůli možnému ruskému vměšování. Toto opatření je součástí širšího vyšetřování, které se týká pasivní korupce a členství v kriminální organizaci s napojením na šíření ruské propagandy. V prohlášení prokuratury se uvádí, že podezřelý zaměstnanec hrál v tomto případu významnou roli.

Millie Bobby Brown a Jake Bongiovi se vzali na intimní rodinné svatbě

Britská herečka Millie Bobby Brown, známá především díky roli Eleven v seriálu Stranger Things od Netflixu, si na malé rodinné svatbě vzala svého dlouholetého partnera Jakea Bongioviho. Svatbu potvrdil Jon Bon Jovi, rocková legenda a otec ženicha.

Česko už na munici pro Ukrajinu vybralo skoro 40 miliard korun

Ukrajina v nejbližších dnech obdrží první várku dělostřelecké munice ráže 155 mm v rámci české iniciativy. Do ní přispělo podle premiéra Petr Fialy již 15 zemí přes 1,6 miliardy eur (39,5 miliardy korun). Další dodávka se očekává v červnu. Na frontu už navíc proudí stěžejní americká pomoc.

Kim po výbuchu severokorejské rakety nařídil zvýšit úsilí o vyslání satelitu

Severokorejský diktátor Kim Čong-un nařídil armádním vědcům zvýšit úsilí o vyslání špionážní družice, které má být podle něho reakcí na vojenské aktivity Spojených států a Jižní Koreje. Kim rovněž varoval jižního souseda před "tvrdou" odpovědí na manévry jihokorejských letounů, kterými Soul v pondělí na vyslání rakety se satelitem zareagoval, informovala agentura AP.

U soudu s Trumpem skončily závěrečné řeči, nyní bude jednat porota

U soudu v New Yorku skončily po mnoha hodinách závěrečné řeči v procesu s americkým exprezidentem Donaldem Trumpem, který čelí obžalobě z falšování finančních dokumentů v souvislosti s platbou za mlčení pornoherečce Stephanie Cliffordové. Nyní budou podle agentury AP následovat pokyny soudu porotě, která se pak odebere k jednáním za zavřenými dveřmi. Soudce dá porotcům instrukce podle stanice CNN po noční pauze dnes v 10:00 newyorského času (16:00 SELČ).

Haiti je o krok blíže ke stabilní vládě, má nového premiéra

Novým premiérem karibského státu Haiti se stal Garry Conille, regionální ředitel Dětského fondu Organizace spojených národů (UNICEF). Jeho jmenování do funkce je klíčovým krokem k rekonstrukci haitské vlády a potlačení chaosu, jenž na ostrově stále panuje.

Jižní Korea obvinila KLDR, že nad její území vyslala balóny s odpadky a výkaly

Jižní Korea dnes obvinila svého severního souseda, že přes společnou hranici vyslal velké množství balónů, které nad jihokorejským územím shazovaly předměty včetně odpadků a výkalů. Informuje o tom agentura Reuters, podle níž Soul čin komunistické diktatury odsoudil jako nebezpečný.

Obchodní loď v Rudém moři po raketovém útoku nabrala vodu a naklonila se

Obchodní loď plující v Rudém moři u jemenského pobřeží dnes začala nabírat vodu a naklonila se poté, co se stala terčem útoku tří raket. Informovaly tom světové tiskové agentury s odvoláním na britskou agenturu pro námořní bezpečnost Ambrey. Stejné plavidlo následně ohlásilo další škody po novém úderu, uvedla večer britská vojenská služba UKMTO.
Reklama
Reklama